• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
aga27

szukam sali na 2016rok

mniej więcej od 150 zł w górę na ten rok, nie wiem jak na przyszły ale pewnie ceny wyższe o ok 10 zł od talerzyka, no i zależy jaka sala

Ceny na przyszły rok 2016 to 190 zł od talerzyka ( Radom i okolice), w styczniu tego roku to już były pojedyncze terminy na maj i lipiec jak z kwietniem to nie wiem bo akurat nie brałam go pod uwagę

Wybraliśmy Gębarzówkę. Umowa podpisana. Termin 9.07.2016. Dokładnie ta data która jedna z forumowiczów chciała oddać. Zastanawialiśmy się nad 2majem ale z przyczyn losowych zdecydowaliśmy się na lipiec. Na stronie ich były trzy terminy na lipiec ale juz tylko jedna sobota była wolna i ja wybralismy.

mam do odstąpienia sale weselna w KArpiku. sala ładna, nowa.

tam od talerzyka jest 170zl ale w tym juz masz ciasta owoce itd itd...

sala spora na 150 osob nawet. warto zachecam. w razie checi prosze o meil : maxola@poczta.fm

Szukaliśmy małej, kameralnej restauracji na ślub i polecono nam Restauracje Okrasa restauracjaokrasa.pl/. Nie jest związana ze znanym kucharzem Okrasą ale obsługa nas nie zawiodła, a cena była odpowiednia.

Guest
This topic is now closed to further replies.