• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
aga27

szukam sali na 2016rok

mniej więcej od 150 zł w górę na ten rok, nie wiem jak na przyszły ale pewnie ceny wyższe o ok 10 zł od talerzyka, no i zależy jaka sala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceny na przyszły rok 2016 to 190 zł od talerzyka ( Radom i okolice), w styczniu tego roku to już były pojedyncze terminy na maj i lipiec jak z kwietniem to nie wiem bo akurat nie brałam go pod uwagę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybraliśmy Gębarzówkę. Umowa podpisana. Termin 9.07.2016. Dokładnie ta data która jedna z forumowiczów chciała oddać. Zastanawialiśmy się nad 2majem ale z przyczyn losowych zdecydowaliśmy się na lipiec. Na stronie ich były trzy terminy na lipiec ale juz tylko jedna sobota była wolna i ja wybralismy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam do odstąpienia sale weselna w KArpiku. sala ładna, nowa.

tam od talerzyka jest 170zl ale w tym juz masz ciasta owoce itd itd...

sala spora na 150 osob nawet. warto zachecam. w razie checi prosze o meil : maxola@poczta.fm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukaliśmy małej, kameralnej restauracji na ślub i polecono nam Restauracje Okrasa restauracjaokrasa.pl/. Nie jest związana ze znanym kucharzem Okrasą ale obsługa nas nie zawiodła, a cena była odpowiednia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Jeśli budujecie lub remontujecie dom niezbędne mogą okazać się być odpowiednie rusztowania. Ja postawiłem na te od firmy PERI https://www.peri.com.pl/. Dzięki swojej uniwersalności rusztowania mogą być wykorzystywane także w przypadku budynków o skomplikowanej geometrii, np. z balkonami lub wykuszami.
  • Przez ostatnie lata wiele się zmieniło w kwestii budowy domu. Przede wszystkim ludzie stawiają na energooszczędność ze względu na co raz to wyższe ceny ogrzewania. Zobaczcie zresztą jak podrożały paliwa stałe, właściwie to są droższe od gazu ziemnego. Nawet w przypadku domu postawionego 30 albo 40 lat temu można wiele zmienić, docieplając go. Jeśli zdecydujemy się na budowę domu pasywnego to zapotrzebowanie cieplne zmniejszymy do minimum. Pytanie jakie warto sobie zadać to jakie materiały i technologie wykorzystać. Z jednej strony można znaleźć wiele informacji w sieci, natomiast często nie są one poparte żadnym doświadczeniem praktycznym autorów. Idealnie jest znaleźć specjalistów z zakresu konsultacje technologii budowlanej przykładowo - https://suez.com.pl/pl/p/Konsultacja-technologii-i-materialow-ON-LINE/3398 Pozwoli nam to poznanie plusów i minusów najczęściej spotykanych rozwiązań, ułatwiając podjęcie ostatecznej decyzji.
  • Jestem tego samego zdania.
  • Ja zawsze kupuję meble przez internet, bo szybciej można coś znaleźć. Jest większy wybór i oszczędzam czas. Zawsze można znaleźć jakieś promocje, a nawet jeśli nie, to i tak jest taniej. Niedawno kupiłam meblościankę do salonu: https://aurameble.pl/34-mebloscianki. Zapłaciłam znacznie mniej niż przypuszczałam.