• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Delka

Stół do masażu

Chciałabym powrócić do zawodu masażystki. Nie praktykowałam tego od kilku, lat i chciałabym otworzyć swój gabinet masażu. Pytanie do osób które wykonują tego typu usługi? Jaki jest koszt profesjonalnych akcesoriów. Czy uda mi się to kupić z dotacji z UP?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chciałabym powrócić do zawodu masażystki. Nie praktykowałam tego od kilku, lat i chciałabym otworzyć swój gabinet masażu. Pytanie do osób które wykonują tego typu usługi? Jaki jest koszt profesjonalnych akcesoriów. Czy uda mi się to kupić z dotacji z UP?

Oczywiście,że można dostać dotację. Na pewno bym się o to starała na Twoim miejscu bo jednak te pieniądze piechotą nie chodzą a dofinansowanie może być spore.

Najwięcej kosztuje chyba dostosowanie gabinetu. Jeśli chodzi o olejki to są to grosze ponieważ są wydajne i kupujesz w dużych opakowaniach.

Sam stół to również nie jest duży wydatek. Są różne sklepy z tego typu wyposażeniem, na przykład;

http://www.juventas.pl/skladane-stoly-do-masazu/

Warto byłoby jednak zainwestować w taki porządny - za ok 1000 zł. Komfort masowanej osoby powinien być na 1 miejscu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli kiedyś pracowałaś jako masażystka to masz szansę dostać dotację. Wydaję mi się, że spokojnie powinno starczyć pieniędzy na stół i inne niezbędne akcesoria. Dlatego warto się postarać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koszt wyposażenia sprawdzisz na tej stronie http://www.tech-med.com.pl/ to producent sprzętu rehabilitacyjnego.

Będziesz musiała znać dokładne ceny, aby zaplanować wydatki, które wpiszesz do wniosku o przyznanie dotacji na rozpoczęcie działalności. Jeśli masz doświadczenie w tym zawodzie to masz duże szanse, że Urząd Pracy takiej dotacji tobie udzieli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno Ci się uda, jeśli dobrze wypełnisz wniosek, są osoby, które się w tym specjalizują, wystarczy tylko poszukać w Twojej okolicy :) Natomiast w sklepie juventas kupisz nie tylko stół do masażu, ale także wszelkie inne potrzebne akcesoria jak olejki, kamienie do masażu etc. Także możesz zamówić wszystko z jednego miejsca, to całkiem wygodna opcja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz