• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Shoko8

Jaki materac wybrać do sypialni?

Powiem Ci,że materac to rzecz, na której nie warto jest oszczędzać Naprawdę warto jest wydać przynajmniej ten 1 tys złotych aby spać na czymś porządnym .W łóżku spędzamy bardzo dużą część swojego życia i warto jest kupić sobie coś co będzie nam służylo dobrze. Zainwestować w porządny materac dobrej jakości.

Na stronie masz porównanie najpopularniejszych obecnie materacy:

http://lepsze.co/ranking/materace

Na 13 miejscu jest ten, który sama posiadam. IBIZA - mega wygodny i warto było !

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zależy do czego jest ci potrzebny materac. Jeśli masz problemy z kręgosłupem to nie kupuj sama materacu, tylko poradź się fizjoterapeuty jaki typ będie dla ciebie najlepszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcąc mieć dobre spanko trzeba pamiętać też o dobrym doborze wkładu listewkowego do łóżka (chyba, że mamy łóżko, które ma sprężyny, ale to chyba rzadkość). Żeby się wygodnie spało musi być mocny sprężynujący wkład listewkowy tego typu

380x340.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Materac powinien być dostosowany do naszych potrzeb, a przecież każdemu będzie odpowiadało co innego zarówno pod względem twardości czy materiału wykonania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • A za zaproszeniami możecie rozglądnąć się chociażby tutaj https://farrowdesign.pl . Sama już dwa razy robiłam tam zakupy i jestem oczywiście w pełni zadowolona. Szybka realizacja, wysyłka, zaproszenia na chrzest bardzo ładne i wykonane  z wysoką jakością drugu na dobrym materiale.
  • Finanse to szeroki temat, ale zdaje mi się, że każdy powinien mieć choćby podstawy wiedzy ekonomicznej, bo zarządzanie budżetem domowym jest równie trudne, co zarządzanie budżetem firmy, a wiele osób choć wie, że to drugie to podstawa, zapomina o tym pierwszym.
  • Jak dla mnie powinna być to podstawa. Sama ubezpieczenie ma i jest ono doliczane do czynszu.
  • Jak dla mnie najwięcej informacji uzyskałoby się idąc do lekarza.
  • Przecież serwisów modowych nie brakuje, a zakres tego, co jest modne, jest bardzo szeroki. Jaki styl preferujesz? Czego szukasz? To na pewno mogłoby zawęzić kategorie.