• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kinia2111

Suknia w kolorze bladego różu

Do tych które już mają za sobą wycieczki po salonach - czy widziałyście gdzieś suknie w kolorze bladego różu? Nie taki typowo różowe tylko jakby wpadające w odcień... Bardzo bym chciała właśnie taką i zanim rozpocznę swoją wycieczkę, dobrze byłoby wiedzieć czy w Radomiu w ogóle jest opcja żeby coś takiego dostać :) Coś jak tu: http://polki.pl/we-dwoje/p/a_i/48/16/0/27568/b/b_30_27568.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kinia2111, ten odcień to pudrowy róż można zamówić suknie w takim kolorze w Sposabelli , Emmi Mirage i w MS Moda moja kuzynka w takim kolorze miała suknię w 2013 roku i szyła w MS Moda właśnie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kinia2111, ten odcień to pudrowy róż można zamówić suknie w takim kolorze w Sposabelli , Emmi Mirage i w MS Moda moja kuzynka w takim kolorze miała suknię w 2013 roku i szyła w MS Moda właśnie ;)

a nie wiesz może czy takie suknie ze względu na taki kolor są dużo droższe czy cenowo to podobnie wygląda?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz