• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Delka

Jaką pralkę kupić aby działała jak najdłużej?

Stało się, po 7 latach użytkowania pralki Mastercook uszkodził się jakiś mechanizm i jak stwierdził Pan fachowiec - nie da się tego naprawić, tzn da ale się nie opłaca. Jaką pralkę kupić aby posłużyła jak najdłużej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak długo Ci wytrzymała. Ponoć obecnie większość pralek psuje się po dwóch , trzech latach czyli wtedy kiedy kończy się gwarancja ( obecnie rządy niektórych państw się buntują - Francja będzie wyznaczała limit 5 lat ).

Na poniższej stronie:

http://lepsze.co/ranking/pralki

jest dobry ranking, myślę,że okaże się dla Ciebie pomocny. Znajdziesz tam zestawienie wszystkich sprzętów jakie obecnie są na rynku.

Polecam markę Samsung. Mam taką pralkę i jestem z niej zadowolona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, teraz rzadko która pralka jest naprawdę długowieczna. Może poszukaj w dziale pralki i suszarki na Sprzedajemy.pl - można tam znaleźć zarówno nowy jak i używany sprzęt, ale w niższej cenie. Jest tam nawet oferta pralki używanej przez dwa miesiące i tańszej o 500 zł od ceny początkowej co moim zdaniem jest bardzo opłacalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 lat to świetny wynik - dziś robią sprzęt na max 3-5 lat tak jak jest gwarancja. Biznes musi się kręcić, więc ludzie maja nowe kupować z bajerami itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z urządzeniami jest tak, że nigdy się nie wie na co się trafi. Czasem będzie tak, że kupi się sprzęt na lata, a czasem zepsuje się on po pół roku. Nie ma tutaj reguły niezależnie od marki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Może zapytaj się firmy, która będzie wykonywać schody?
  • No cóż można więcej dodać w tym temacie?
  • No nie wiem, nie wiem, nie przekonuje mnie to
  • Zdecydowanie lepiej brać kredyt we własnej walucie, a nie obcej, bo to zawsze będzie ryzyko, prosty przykład? Frankowicze. I co z tego, że euro jest mocne, frank też był i co się stało? Biorąc kredyt, szczególnie na wiele lat, jak w przypadku kredytu hipotecznego, trzeba myśleć w perspektywie wieloletniej! Trzeba się do tego przygotować: http://kredyt-pod-hipoteke.pl/kredyt-pod-hipoteke-jak-przygotowac-sie-do-zobowiazania-na-lata/, może w tym artykule znajdzie się przydatne wskazówki dotyczące tego zagadnienia. Z pewnością biorąc kredyt należy wszystko dokładnie przemyśleć i przeliczyć.
  • Okropne jedzenie! Wyszlam z wesela glodna. Jedzenie na stolach w zaden sposob nie bylo udekorowarowane a sposob jego podania smiechu warty. Obsluga nawalila po calej lini.  Stol z owocami nawet nie powinien sie tak nazywac gdyz byla to jedna patera owocow w zaden sposob nie przystrojona ani nie pokrojona tylko tak o wyjete I polozone. Talerzyki nie zmieniane a w lazience brudno. Sala sama w sobie ladna I duza.