• Announcements

    • Mathie

      Nowa odsłona forum!   11/04/2016

      Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Aria

Jak rozpoznać nadczynność tarczycy

Jeśli podejrzewasz u siebie to schorzenie proponuję wykonać:

badania hormonalne : tsh, ft 3 oraz ft4

A także poprosić lekarza o skierowanie na usg tarczycy. Jeśli nie wyda to ostatecznie wykonaj je sama . Nie jest to duży koszt ponieważ kosztuje ok 50-60 zł.

Możesz zajrzeć sobie tutaj:

http://leczymytarczyce.pl/

Na stronie obecnie możesz sobie poczytać o tym co może wywołać choroby tarczycy. Czym się charakteryzuje nadczynność. Oraz jak to leczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadczynność i niedoczynność tarczycy są często ze sobą mylone. Warto wiedzieć, że hormony tarczycy jest przede wszystkim odpowiedzialny za metabolizm i termogenezę w naszym organizmie. Jeżeli tylko zauważyliście u siebie niepokojące objawy, to polecam wybrać się do lekarza, który zaleci odpowiednie badania oraz leczenie. Można też przeczytać artykuły, które pojawiają się na portalu wylecz.to - są rzetelne, pełne przydatnych informacji. Tutaj https://wylecz.to/pl/choroby/endokrynologia/niedoczynnosc-tarczycy.html znajdziecie artykuł na temat niedoczynności tarczycy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this