• Ogłoszenia

    • Mathie

      Nowa odsłona forum!   04.11.2016

      Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Aria

Jak rozpoznać nadczynność tarczycy

Jeśli podejrzewasz u siebie to schorzenie proponuję wykonać:

badania hormonalne : tsh, ft 3 oraz ft4

A także poprosić lekarza o skierowanie na usg tarczycy. Jeśli nie wyda to ostatecznie wykonaj je sama . Nie jest to duży koszt ponieważ kosztuje ok 50-60 zł.

Możesz zajrzeć sobie tutaj:

http://leczymytarczyce.pl/

Na stronie obecnie możesz sobie poczytać o tym co może wywołać choroby tarczycy. Czym się charakteryzuje nadczynność. Oraz jak to leczyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nadczynność i niedoczynność tarczycy są często ze sobą mylone. Warto wiedzieć, że hormony tarczycy jest przede wszystkim odpowiedzialny za metabolizm i termogenezę w naszym organizmie. Jeżeli tylko zauważyliście u siebie niepokojące objawy, to polecam wybrać się do lekarza, który zaleci odpowiednie badania oraz leczenie. Można też przeczytać artykuły, które pojawiają się na portalu wylecz.to - są rzetelne, pełne przydatnych informacji. Tutaj https://wylecz.to/pl/choroby/endokrynologia/niedoczynnosc-tarczycy.html znajdziecie artykuł na temat niedoczynności tarczycy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz