• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Oda_M

Bezpłatne Warsztaty Pierwszego Tańca.

Akademia Tańca AT zaprasza na Bezpłatne Warsztaty Pierwszego Tańca w Krakowie. Jest to w pełni darmowy kurs tańca dla narzeczonych, który odbędzie się 1 lutego 2015 od 17:00 do 18:30 przy ul. Topolowej 22 w Krakowie. Na zajęcia obowiązuje wcześniejsza rejestracja, ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Pełna informacja o warsztatach http://pierwszytaniec.com/warsztaty-tanca-pierwszy-taniec.html

Z ofertą szkoły tańca AT możecie się Państwo zapoznać się pod linkiem http://pierwszytaniec.com

Kurs tańca dedykowany dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zatańczyć na swoim weselu. :)

Witam, czy kurs będzie jeszcze organizowany? Bądź czy można dołączyć do aktualnego? Trochę się spóźniłem a zależy mi na odbyciu takiego kursu...

Ja się za to zastanawiam jak przekonać narzeczonego do kursu tańca. On nie lubi tańczyć i nie chce kursu, woli żebyśmy sobie spokojnie potańczyli na parkiecie, klasycznego przytulańca ;/ Ja za to bym chciała jakiś piękny walc...

Kaczucha zatanczył bym z Tobą! Marzy mi się taki idealny w każdym calu piękny walc.. eh. z choreografią.. hm.. klimatycznie..

Dobry pomysł ze zorganizowaniem warsztatów tańca dla pary młodej. Domyślam się że wiele osób nie umie tańczyć, a na takich zajęciach można się dużo nauczyć i wyrobić pewność siebie.

Ooo fajny pomysł z tą szkołą tańca wydaje mi się, że to bardzo fajny pomysł na zachęcenie narzeczonych do wzięcia się do roboty przed ślubem.

Masakra, najbardziej z wesela boję się tańców. Mój narzeczony świetnie tańczy, ale ja... no nigdy nie pałałam miłością do ruchu i tańca i boję się, że wyjdę na ofiarę. Ale boję się też iść na lekcje tańca. Czy ktoś z was miał też taki paraliżujący strach?

Patelnia82, nie stresuj się. Ja też tak mam. Nie lubię tańczyć i kiepsko mi to wychodzi. Też mamy zamiar iść na jakieś lekcje zeby jakoś to w miarę dobrze wyszło.

Ja też chciałabym nauczyć się ładnie zatańczyć pierwszy taniec weselny Szczecin . Na razie chodzę na taniec szczecin do studia tanecznego All About Dance. Moją instruktorką jest Kasia, która jest żywiołowa, ma świetne poczucie humoru, ale jest też wymagająca. Cieszę się, że trafiłam z partnerem  do niej. Myślę, że nasz taniec w końcu zacznie jakoś wyglądać.