• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
złotko771

Próbki zaproszeń

Witam wszystkich.

Dopiero przygotowuję się do ślubu i chciałam zapytać czy zamawialiście próbki zaproszeń ze sklepów? jakie sklepy internetowe polecacie. Chodzi mi o dobrą jakość wykonania zaproszeń?

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a czy ktoś orientuje się gdzie można zamówić zabawne zaproszenie. Znalazlam strone kreatywne-zaproszenia. ale niestety chyba juz zakonczyli produkcje zaproszeń. chodzi mi o zaproszenia z wklejonymi zdjeciami samych twarzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze jest zamówić wcześniej próbki, bo potem niestety można się zdziwić (w naszym przypadku rozczarowaliśmy się w kilku przypadkach jeśli chodzi o wykonanie i dużo pozostawiał do życzenia papier).

Wiem, że może to dla niektórych zbędny wydatek (bo mimo że zaproszenie kosztuje kilka zł, to również przesyłkę trzeba zapłacić), ale dzięki temu naszych kilka pierwszych wzorów, które zupełnie inaczej wyglądały w necie, wylądowały w koszu :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sie zdecyduję na zamówienie kilku poglądowych zaproszeń i wybiorę oglądając je już na żywo. Wydatek to prawie żaden, a spokój głowy nieoceniony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamówienie próbek, to dobry pomysł - na żywo można się przekonać jak wygląda dany projekt, wykonanie, jakość materiałów. Najlepiej zamówić kilka zaproszeń, nad którymi się wahamy, często dopiero po takim porównaniu można podjąć ostateczną decyzję. Sama zamierzam zamówić 3 rożne zaproszenia z zapi.pl - najbardziej podoba mi się ten model https://www.zapi.pl/kolekcje-zaproszen/16-zaproszenie-slubne-glamour-gm-02.html ale mój narzeczony ma innego faworyta.komplet-zaproszen-slubnych-kp-02.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się bardzo podobają stylowe, niebanalne zaproszenia. Lubię oryginalne wzory i takie można znaleźć tutaj: http://www.probitus.pl/. Wybór jest bardzo szeroki, więc każdy tu znajdzie cos dla siebie. Do tego fajny wierszyk odnośnie prezentów i coś poważniejszego o Waszej miłości :) Sama niedługo zamawiam zaproszenia i już nie mogę się ich doczekać :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz