• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
tinusia

Szukam orkiestry na 22.08.2015. Poradzicie coś?

Hej!

Mam ogromny problem! nasza orkiestra się rozeszła, wesele w sierpniu a my jesteśmy w kropce. Moze ktoś chce odstąpić jakąś fajną orkiestre? Mój tel. 516 - 457-270

Magnum.. teraz rozpadli sie na dwa zespoły;/

A jeśli chodzi o ,,żarcik" z discoplay, to zamawiałam orkiestrę z dwuletnim wyprzedzeniem, więc nie wiadomo jak u nich będzie po takim czasie ...

Ale to nie był żarcik ;] tylko ja poważnie mówiłam .. jeszcze zespół Dario ,remedium .. Teraz nie ma takiego popytu na wesela jak kilka lat temu .. Można podzwonić może się uda..

Dziewczyny dość, że nic nie zaproponowali to stwierdzili ze będzie nowy skład i będzie dobrze... ale boje się, same wiecie jak to jest;/ dzwoniłam już do wielu orkiestr i tylko Cień z fajniejszych ma temin ale sama nie wiem co mysleć, bo znowu o nich nie ma żadnych aktualnych opinii....

Stary skład w którym są na razie tylko dwie osoby z dawnego teamu, a reszta bedzie nowa.... Bardzo podobała mi się ta kapela i nie chciałabym rezygnować, ale boje się, że się nie zgrają do sierpnia...

Jeśli Cień ma wolny termin, to nie zastanawiaj się, tylko bierz. Byłam z nimi na weselu i naprawdę świetnie bawili gości, młodzi nie mieli żadnych zastrzeżeń. Sama chciałam ich wziąć, ale niestety mieli już zajęte. Uważam, że to jeden z lepszych zespołów weselnych, więc warto zaryzykować. A swoją drogą, to ja rozmawiałam z osobą z Magnum jeszcze na początku grudnia, bo też się nad nimi zastanawialiśmy, ale nikt nawet słowem mi nie wspomniał, że będzie rozpad! To bardzo niefajnie z ich strony, że Was tak potraktowali. Bierzcie Cień, będziecie zadowoleni.

Ja rozmawiałam z nimi w styczniu i pytałam jak wygląda sprawa bo dochodziły do nas słuchy o rozpadzie... Pan Łukasz słowem nie wspomniał o rozpadzie dopiero kiedy powiedziałam, że wim przyznał się, ale mimo to cały czas reklaamował zespół jako Magnum itp. Okazało się, że 3 osoby odeszły i założyły nowy zespół a Pan Łukasz ma nowy o czym nam nie powiedział ( a to właśnie ten zespół miał grać jako,, Magum"). Naprawdę nie polecam współpracy z tym Panem. Jest nieszczery, mówi jedno robi drugie. Kiedy zapytałam, kiedy mają najbliższe wesele żeby ich zobaczyć powiedział, że w kwietniu, a mieli w sylwestra. Potem okazało się ze nie mieli wtedy jeszcze pełnego składu i chyba nie było się czym chwalić... Teraz podpisaliśmy umowę z Lawiną - to zespól, którzy tworzy między innymi troje byłych członków Magnum plus dwie nowe osoby. Koncept zespołu jest ten same, ale podejście bardziej profesjonalne. Mam nadzieję, że się nie zawiedziemy :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Czasami nie da rady, jeśli nasze naturalne włosy są cienkie i oklapnięte to nawet szampon nie pomoże. Ewentualnie jakaś stała stylizacja, ale to też spore obciążenie do włosów które może doprowadzić do ich osłabienia. A nie lepiej po prostu zakupić sobie perukę? Tutaj w tym sklepie https://perukikrakow.pl/ jest ogromny wybór, można sobie wybrać takie gęste włosy i problem rozwiązany
    • Kolor ścian na zdjęciu z aranżacją bardzo mi się podoba… podobny kolor mam u siebie w salonie… to wszystko zasługa farby kabe… Mój salon prezentuje się znakomicie, znajomi i rodzina są pod wrażeniem panującej w pomieszczeniu kolorystyki…
    • Odstąpię termin na 13.06.2019 w domu weselnym u Wasika, Krogulcza w zamian za zwrot wpłaconej zaliczki w wys. 3000 zł. Proszę o kontakt telefoniczny 784888784 Bartosz
    • Trochę drogo tak ze sklepu internetowego moim zdaniem, ja osobiśćie wolałabym wypożyczyć i znam nawet fajny portal mianowicie https://oshare.pl/29-eventy-slub-wesele , gdzie można znaleźć sukienki na wypożyczenie. Wybór jest ogromny
    • Ja mam kilka zębów leczonych kanałowo... to była konieczność... inaczej pozostawało tylko wyrwanie zębów. Zapłaciłam sporo...