• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
weselniczka

Suknie slubne AmetHyst

41 postów w tym temacie

Fakt uszkodzona czy brudna suknia nie jest fajna, ale na litość decydując się na tiulową kieckę, trzeba się liczyć, że może się porwać jak każda inna. Po prostu trzeba uważać.

A poza tym jeśli szkoda że trzeba wydać tyle kasy na jedną noc, to zdecydować się na kupno używanej, komisowej lub z wyprzedaży tańszej i wtedy nie martwić się o efekt po weselu :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dopiero szukam sukni, ale i tak dla mnie najważniejszy jest pierwszy efekt po zamierzeniu sukni, musi mieć to coś co mnie urzeknie, a czy to będą tiule czy coś innego delikatnego czy mnącego się to nieważne i tak kiecka na jedną noc. Nie raz widziałam panny młode w porwanych lub brudnych sukienkach, po kilku kolejkach nikt na to już nie patrzy. Po prostu znaczy to że wesele jest udane :mrgreen:

Czekam na nową kolekcję, chociaż kilka w salonie z tego roku wpadło mi w oko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie było mi szkoda wydać tyle pieniedzy na sukienke, ale wydając prawie 3 tys chcesz żeby ona jakoś wygladała. Jesli bym kupila uzywana lub z komisu oki nie czepiałabym się ale to była nowa sukienka. W salonie nie bylam bo nie jestem z radomia nie bede jechac specjalnie a ona mi i tak powie ze trzeba bylo uwazac raczej sie nie da uwazac na swoim weselu . Mam nadzieje ze wlacicielka czyta forum. Dziewczyny ktore zamowily tak kiecki nie przejmujcie sie moze to moja byla jakos wybrakowana. I radze wyciagnac ja kilka godzin przed weselem z pokrowca, zeby powisiala sobie swobodnie bo strasznie pomiete sa. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niezadowolona89 , nie pamiętasz jak nazywała się Twoja suknia to dziwne myślałam , że takie rzeczy pamięta się do końca życia :) Poza tym masz prawo do reklamacji jeśli tiul rzeczywiście jak piszesz był zbyt delikatny , zazwyczaj tak się robi , chyba że jesteś konkurencją salonu hehe . Moja siostra zamówiła tam suknię wesele miała ponad tydzień temu i wychwalała salon i obsługę pod niebiosa aż ja sama się zainteresowałam nim , żeby zamówić suknię na następny rok .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sukienkę wystawiłam na OLX Radom. Po praniu nie było prawie widać, że suknia była noszona. Odkupiła ją dziewczyna spoza Radomia, długość była ok bo to ważne przy koronce na dole, a gorset trochę będzie musiała sobie dopasować w pasie, ale dałam jej namiary na salon jakby chciała zwęzić to zrobią jej na miejscu profesjonalnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałabym dodać kilka zdjęć do forum mojej sukienki ale albo się nie da, albo ja nie potrafię. Suknia o ile dobrze pamiętam nazywała się asteria czy astera szkoda że nie mam tej kartki co dostałam od tej pani ze zniżką na 100 zł bo na niej miałam napisane. Więc jeśli mi podpowiecie jak dodać zdjęcie do forum to z wielką chęcią to zrobię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny jestem już po :) suknia spisała się idealnie, nic się nie porwało, nie wierzę w to że dziewczynie suknia porwała się od przytrzymania ręką bo tyle co osób zaczepiło mi o nią, stanęło nogą, krzesłem i sama ją przydeptywałam w wyniku różnych wyczynów w tańcu i tak z nią nic się nie działo :) !! jedynie tiul pogniótł mi się w samochodzie ale potem się wyprostował samoczynnie. Także jestem zadowolona i polecam salon :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Byłam w sobotę w salonie AMETHYST z polecenia. Moja kuzynka zamawiała tam swoją sukienkę, w której wyglądała prześlicznie i bardzo chwaliła ten salon.

Oglądałam już wcześniej ich kolekcję na stronie, ale nowe suknie są jeszcze piękniejsze i ceny UWAGA na każdą kieszeń !!! :mrgreen: np porównując ceny z innymi salonami różnią się nawet o kilkaset złotych. Nie mówiąc już o obsłudze, pani miła,uśmiechnięta, nawet pomacać pozwala :P Polecam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, to prawda, obsługa ekstra i na poziomie. Obleciałam większość salonów i w niektórych to miałam wrażenie, że zaraz mi powie " po co tu wlazłaś.... chciałam dopić kawę" :/ masakra. A do emmi mariage i do scarletu to nawet jak mi zapłacą to nie wrócę !!! A w amethyście nawet nic nie powiedziała jak chciałam przymierzyć kolejną sukienkę, z uśmiechem w miłej atmosferze doradzała w której mi lepiej :D Polecam ten salon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Według mnie jeśli nie macie wystarczających środków to można pomyśleć o kredycie. Wcale nie będziecie go potrzebowali tak dużo, mimo iż organizacja wesela jest dość kosztowna. Pieniądze głównie będą Wam potrzebne na zespół oraz stroje czy alkohol. Za salę w większości wypadków płaci się po ceremonii z pieniędzy, które otrzymacie z kopert. Obecnie goście zdają sobie sprawę jak kosztowne są wesela i dają w kopertę chociaż tyle, ile będzie kosztowało za nich miejsce oraz nocleg. Więc pewnie po opłaceniu sali jeszcze sporo zostanie pieniędzy, z których będziecie mogli spłacić cały bądź część kredytu.
    • Szczerze? Nie zastanwiałam sie nad taka opcją... Znam jedna wypożyczalnie, dam Ci tutaj do niej kontakt: http://wypozyczinstrument.pl Jednakże musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań Czy cena wynajmu sprzetu nie bedzie wyższa od dja? WYpozyczalnia powinna zrobic Ci wycenę.  Czy masz znajomych którzy się znają na obsłudze takiego sprzetu? I czy ufasz ich gustowi muzycznemu? 
    • Też jestem za! Takie pończochy o których mówicie, do tego kajdanki na przykład ze sklepu https://sexownysklep.pl/kajdanki-do-sexu , to świetny pomysł na prezent dla każdej kobiety. Także jeśli się zastanawiacie, to naprawdę nie ma nad czym
    • Fototpaeta to ciekawy pomysł, ale powinna ona pasować do wystroju. Ta ze zdjęcia choć ładna, zupełnie nie pasuje do wnętrza.
    • To chyba zależy od banku i tego, co będzie on wymagał.