• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
weselniczka

Suknie slubne AmetHyst

41 postów w tym temacie

Suknia zamówiona :) Zgadzam się, że pani słucha, doradza i mówi szczerze co lepiej leży dlatego szczerze polecam. Pierwsza przymiarka z końcem czerwca :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też zamówiłam suknię w tym salonie. Urzekły mnie nie tylko suknie ale również profesjonalne i miłe podejście pani - bardzo sympatyczna. Polecam bardzo, bardzo gorąco :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również oceniam ten salon pozytywnie. Nie wybralam tam ostatecznie sukni ale ogólnie maja tajne modele i potwierdzam ze obsługa super mila i stara się jak może by pomoc klientce w wyborze. Te suknie które ja mierzylam były w cenie 1800 zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mają piękny 3m welon zamówiłam go do swojej sukni, martwiłam się tylko, że będę musiała jeszcze dokupić krótki na zmianę (dodatkowa kasa :/ ) ale ku mojemu zaskoczeniu pani w salonie dała mi krótki w gratisie :mrgreen: . Mają też piękne hiszpańskie welony obszywane koronką, jest też spory wybór klasycznych gładkich i z kamieniami oraz dopinki zamiast welonu. Ceny chyba wszędzie porównywalne ale przy zamówieniu sukienki można liczyć na ekstra rabat :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybrałam suknię w stylu księżniczki - tiulową na dole i koronkowy gorset przechodzący w ząbek na przodzie i tyle. Długi welon ślicznie się prezentuje zwłaszcza, że suknie nie ma trenu. Myślę że długi welon pasuje do wszystkich sukienek pod warunkiem, że nie mają trenu bo wtedy nakładają się na siebie i nie ma tego efektu :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Suknię odebrałam jest śliczna, welon obszywany koronką boski, 100% satysfakcji i profesjonalne wykonanie od początku do końca. Polecam wszystkim :D

Teraz tylko wystarczy powiedzieć TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, ja swoja suknie zamówilam w tym salonie. Powiem szczerze ze bardzo mi się podobała nie pamiętam modelu ale z koronką na dole i na gorsecie, cała z delikatnego tiulu. Wszystko by bylo ok gdyby nie to ze ten tiul bardzo delikatny. Juz przy ubieraniu sie w domu przy kamerzyście podnoszac sie z pozycji siedzacej przytrzymalam sukienke reka i co dziura a mowie na szczescie na pewnio. starsza probowala ja jakos zlapac ale nie dalo rady wiec z taka dziura poszlam do kosciola. Material na kole podarl sie tak ze dobrze ze starsza moja pomyslala o nitce z igla. Bo nie mozna bylo tanczyc. Ja nie wiem czy moja taka felerna byla. Tiul podarl sie tak ze kawalki z pod sposu miotaly sie pomiedzy nogami gosci. Wstyd mi bylo isc na plener z taka sukienka. Nie mialam jej za dlugiej cale wesele tanczylam w butach co bralam na miare sukni. Rozumiem jak by mi ktos przydeptal ale nie przy normalnych tancach. Sukienka nie nadaje sie na srzedaz bo kto by chcial suknie z dziurami. Dodam tylko ze osobno sie placi za kolo zazwyczaj wliczone jest w cene sukni. Ceny przecietne sa tansze salony w radomiu. Dajcie znac jak wygladaly wasze sukienki po weselu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niezadowolona89 nie strasz.. Sama zamawiałam suknie i na przymiarce nie odczułam że tiul jest aż tak delikatny. A byłaś w tej sprawie w salonie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Choć jestem już po ślubie, muszę powiedzieć, że suknię miałam z tego salonu i nie miałam żadnych problemów, wszystko do końca było ok. Niezadowolona89 z twojego opisu wnioskuję, że mogłaś mieć suknię co ja, moja się nazywała Arabella. Sukienka tiulowa, zdobiony gorset i koronka na dole sukni wyszywana perełkami.

Może bylaś niezbyt ostrożna i uszkodziłaś suknię- fakt tiule są delikatne, sama zastanawiałam się czy wytrzyma całą noc i tańce, ale jestem zadowolona, bo model okazał się trafiony - sprzedałam ją już po 2 tygodniach po ślubie :-) Zaniosłam ją do pralni i pięknie się wszystko doprało.

Nie mam nic do zarzucenia temu salonowi - polecam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz