• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
weselniczka

Suknie slubne AmetHyst

41 postów w tym temacie

Hej, Amatyst to nowo otwarty salon sukienek ślubnych, wcześniej go nie widziałam. Swój ślub mam 16.5.2015r, zaufałam tej firmie i zamówiłam tam sukienkę. Suknie są śliczne i bardzo ładnie uszyte- przynajmniej te co mierzyłam :) i w bardzo przystępnej cenie !!! Pierwszą przymiarkę mam w lutym to będę mogła napisać coś więcej czy wykonanie spełnia moje oczekiwania. Już nie mogę się doczekać !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wlasnie ja tam bylam ogladalam sukienki fakt ladne wlasnie sie zastanawiam nad tym salonem. Na str int nie ma zadnych sukienek wstawionych dziwne troche zeby zadnych nie bylo juz nie wspomne o nowej kolekcji... grubo mysle nad tym salonem. chodzilam z kolezanka ona za rok sie chajta i tez jej sie suknie tam podobaly.. ech... no daj znac jak tam bylo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej, pani z salonu Ametyst jest miła, sympatyczna i nie odmawia przymierzania sukienek. zna się na rzeczy a modele przez nią proponowane super się prezentują w realu. Ja w sukni Alexis wyglądałam bosko , mam troszkę boczki a w tej sukience miałam wcięcie w talii :mrgreen: Jestem typem co obchodzi wszystkie salony, ale jak na dzień dzisiejszy wrócę tam i zamówię :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niestety zdjęć nie robiłam, ale jeśli ci coś mówi sukienka w ząbek na przodzie, tiulowa spódnica i gorset koronkowy to właśnie suknia ALEXIS ma jeszcze pasek z cyrkoniami ładnie połyskujący :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a to można robić fotki? Jak byłam w kilku innych salonach i chciałam zdjęcie zrobić to panie na mnie naskoczyły, że to niby podrobić można i w następnych salonach nawet już nie próbowałam i nie pytałam czy można.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam dzisiaj w salonie Amethyst aby zamówić sukienkę, jednak dziś nie dałam rady tego zrobić, ludzi tyle, że ciężko wejść do salonu. Pokazałam tylko mamie która to kiecka i na spokojnie wrócę na tygodniu :D Wam też radzę jak chcecie coś przymierzyć na spokojnie to tylko na tygodniu a w sobotę radzę się umówić na miarę, to wtedy nie będziecie tyle czekać :> ale i tak warto :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Jestem już po pierwszej mierze i jestem przeszczęśliwa :D Myślałam, że będzie się to odbywało na zasadzie upinania na mnie ( bo tak robili w innym salonie mojej siostrze), później na kolejnych miarach dochodziły jej koronki aż w końcu po trzeciej albo czwartej mierze mogła odebrać swoją suknię- strasznie długo to trwało i wiązało się z licznymi wizytami w pracowni.

Tutaj w Amethyscie dostałam już gotową suknię i w dodatku idealnie jest dopasowana do moich wymiarów !!!! Suknia śliczna, długość idealna, tylko góra koronki była upięta na szpilkach do akceptacji, bo zmieniałam ułożenie. Tak naprawdę to mogłabym zabrać suknię już po pierwszej mierze bo była idealna !

Polecam wszystkim ten salon profesjonalne zdjęcie miar daje efekty na gotowej sukni, i oszczędzacie czas bo nie trzeba pojawiać się tak często w salonie. Dobrałam sobie jeszcze dodatki i praktycznie umówiłam się z panią na odbiór na tydzień przed ślubem. Jestem już spokojna bo moja suknia jest śliczna :D:D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam dziś w salonie w poszukiwaniu sukienki i chyba zamierzam tam wrócić. Ceny ciut tańsze niż konkurencja a co najważniejsze sukienki naprawdę są ładne, wygodne i lekkie. Muszę się przespać z decyzją i wybrać na jeszcze jeden obchód po salonach ale tylko tam znalazłam coś co wcześniej sobie wyobrażałam że chce miec :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

czy ktoś mógłby napisać swoją opinię jeżeli chodzi o jakość szycia w AmetHyst? Podoba mi się wzó krój jednej sukni jednak chciałabym duzo dołożyć/ zmienić. Pani powiedziała, że nie ma problemu. Jednak boję się o jakość sukienki. Proszę o opinie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś byłam znów w salonie w poszukiwaniu sukni, przymierzyłam dwa modele które wybrałam za pierwszym razem. Pani z salonu pozwoliła mi na zdjęcie bym mogła porównać która ostatecznie. Suknie naprawdę są leciutkie, zgrabne i mam nadzieje że jak uszyją na moja miarę będzie dobrze leżeć bo suknia do miary z salonu jest na mnie za duża a na stronie salonu zdjęcia średnio oddają ich urok. Cena 1800zł sama suknia, doliczyć cenę za halkę i wiadomo jakieś bolerko, welon. A salon istnieje od października bo dziś pytałam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę śmiało powiedzieć, że suknie które są szyte już na miarę są uszyte perfekcyjnie i nie różnią się od oryginału z manekina. Ja jestem już po pierwszej przymiarce więc widziałam, leżała idealnie a brzeg koronki na dole idealnie dookoła unosił się lekko nad podest :D Zmieniałam ułożenie koronki na gorsecie, ale bez obaw, idealnie pani ją ułożyła tak jak sobie ja to wyobrażałam i w efekcie końcowym pięknie wyszło. Także spoko jeśli coś chcesz zmienić to jesteś w dobrych rękach pani w salonie ma dobre wyczucie, wie co robi i przede wszystkim słucha jak ma wyglądać twoja suknia i to dostajesz :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam wczoraj w salonie Amethyst przymierzyłam trzy sukienki, które poleciła mi pani z salonu bo ja sama nie wiedziałam które wybrać. Muszę powiedzieć, że pani zna się i celnie dobrała fasony do mojej figury :o . Mam teraz dylemat bo nie wiem którą wybrać, muszę się na spokojnie zastanowić i porównać na zdjęciach, w której lepiej wyglądam. Wrócę tam na 100% bo tylko ten salon biorę pod uwagę, a jak się zdecyduję do soboty to jeszcze welon dostanę w prezencie :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz