• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
olaber

Sala weselna powyżej 200 osób?

Polecacie jakąś salę weselną, na terenie Radomia lub okolic, w której można zorganizować wesele na więcej niż 200 osób? Większość z tych, które przeglądamy z narzeczonym mieszczą do 200 osób, w związku z czym mamy duży problem ze znalezieniem sali na 2016 rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobaczcie sobie w Warszawie sale na 250 osób.  http://www.bluecactus.pl/dla-rodziny/wesele/  . Z tego co widziałam na zdjęciach jest bardzo ładna. W okolicy znajduje się park Morskie oko. Wiele par decyduje się na zorganizowanie tam sesji zdjęciowej w plenerze. Dla dzieciaków również znajduje się super plac zabaw. Rodzice mogą odetchnąć w spokoju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Róża na Jastrzębskiego w Radomiu. Jedzenie bardzo dobre, właścicielka podchodzi profesjonalnie do zadań. Byłam na dwóch weselach i z każdego wyszłam zadowolona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Czy w sklepach w Radomiu pojawiły się już nowe kolekcje butów na jesień i zimę? Gdzie kupię wygodne kozaki? 
  • Wybór sali to już poważna sprawa. Wszystko się od tego zaczyna. Dlatego sporo rodzi się pytań przy wybieraniu sali dla siebie. Ja postanowiłam troszkę na ten temat sobie poczytać i dowiedzieć się na co warto zwrócić uwagę  wybierając salę. No i znalazłam na stronie https://www.wroclawskiportal.pl/sale-weselne-wroclaw-i-okolice-raport-2019/  ciekawe porady. Z pewnością z nimi bliżej wkrótce się zapoznam.
  • Polecam Ci te paski https://diabetyk24.pl/paski-do-glukozy-optium-xido-50-szt Paski wymagaja jedynie niewielkiej kropelki krwi, poza tym wykazują się bardzo dużą dokładnością. Dokładność pomiaru zależy równiez od nakłucia. Nie powinno sie nakłuwac więcej niż raz. Każdy pomiar, powinien być wykonany z nowego nakłucia. Gdy wykonujemy dwa pomiary z jednej kropli krwi, pobrane próbki mogą być niejednorodne, ponieważ w kropli krwi, która pojawia się na powierzchni skóry po jej nakłuciu zachodzą zmiany, mające na celu naprawę uszkodzonej tkanki.
  • Jakie doradzicie dokładne paski do badania poziomu cukru we krwi? 
  • Ja polecam ten salon jubilerski…  Mają ogromny wybór jeśli chodzi o obrączki ślubne czy pierścionki zaręczynowe… aż trudno się zdecydować… przesyłka gratis…