• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
zakochaniaa

Gdzie kupić dobry materac?

W sklepie Black Red White masz bardzo duży wybór różnych materaców tak więc możesz sobie przejrzeć: http://www.brw.com.pl/materace/ . Jeśli słabo orientujesz się w temacie to proponuję poczytać sobie na forach w sieci jakie ludzie polecają materace. Albo po prostu zadzwonić do obsługi sklepu . Goście naprawdę znają się na rzeczy tak więc powinni Ci polecić coś konkretnego :)

Sama kupowałam tam materac wraz z całym kompletem mebli. Byłam totalnie zielona w temacie. Doradzili mi tradycyjny sprężynowy. Średnio twardy .Wcześniej spałam na zwykłej wersalce i nawet nie wiesz jaką różnicę w spaniu obecnie czuję ! No ziemia a niego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kup materac z naturalną łuską gryczaną, dodatkowo jest bardzo dobry na schorzenia kręgosłupa. Można się na nim dobrze wyspać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o materac do łóżka, to moim zdaniem warto jest zwrócić uwagę na materace na wymiar https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Materac-140x200-cm-do-lozka-do-spania . Takie produkty mają jedną dużą zaletę, a jest nią możliwość dopasowania ich do indywidualnych preferencji klienta. Dzięki np. dopasowaniu do wagi ciała, materac nie będzie dla nas zbyt twardy, a przez to zapewni nam maksymalny komfort podczas snu, bądź wypoczynku w ciągu dnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Orietnujecie sie gdzie na dniach jest możliwość wykonania badania słuchu w Radomiu? 
  • Mam takie samo zdanie jak poprzednik. Po co tracić czas na bieganie po sklepach jak można towar zamówić z domu? I to praktycznie każdą rzecz, nawet buty https://butymodne.pl/trampki-meskie-c251128.html . Wystarczy dobrze zmierzyć stopę  i będzie wiadomo jaki rozmiar wybrać. Przesyłka w ciągu kilku dni w domu będzie
  • Proponowałabym coś profesjonalnego do gastronomii https://www.gastropuls.pl/miksery-planetarne/mikser-planetarny-10-l-revolution-229279 Ten zaawansowany robot posiada wiele funkcji i ma bardzo bogate wyposażenie. Jego sercem jest mocny silnik o dużej mocy Płynna regulacja prędkości oraz funkcja PULSE pozwala dopasować tempo pracy do kulinarnych potrzeb. Poza tym ma możliwosć dopasowania wielu przystawek, tak wiec moze pełnić bardzo wiele funkcji. Częśto jest wykorzystywany profesjonalnie w gastronomii. 
  • Szukam porządnego miksera planetarnego do niewielkiej kawiarni.  Jakie modele polecicie? 
  • Jest to jedynie tradycja. Nie jest to obowiązek. Moim zdaniem jednak jest to bardzo piękny zwyczaj. Rodzice kupują młodym obraz, który potem jest poświęcony i który można powiesić na ścianie w domu. Treść obrazu jest kwestią wyboru. Może być to na przykład obraz Jezusa.  Albo świętej rodziny , ostatniej wieczerzy, czy matki boskiej. Zorientuje się tutaj https://www.meritohurt.pl/ Jest to sklep z dewocjonaliami, w ktorym znajdziesz wiele świętych obrazów.