• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Podziękowania dla rodziców

147 postów w tym temacie

Podziękowania rodzicom składa się zazwyczaj jakoś przed oczepinami, ale można też od razu po pierwszym tańcu. Daje się również jakiś upominek: kwiaty, obrazy, zdjęcia państwa młodych w ramce, czy album ze zdjęciami młodych. Następnie tańczy sie z rodzicami. Najczęściej wybierane piosenki to: "Cudownych rodziców mam" i "Walc dla rodziców".

A tutaj kilka przykładowych tekstów, chociaż ja osobiście uważam, że każdy powinien wymyślić coś od siebie dla swoich rodziców ;)

Z głębi serca dziękujemy Wam - nasi kochani Rodzice,

za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy.

Jesteśmy Wam wdzięczni za każdą pogodną chwilę,

za miłość, uśmiech, dobrą radę ...

W przeciągu tych kilku lat â wychowując nas ,

staliście się naszymi najlepszymi przyjaciółmi,

na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą oparciem i pomocą.

Pragniemy wam również podziękować za pomoc w przygotowaniach do naszego ślubu i wesela.

To dzięki Wam mogliśmy się dzisiaj wszyscy spotkać.

W tym momencie chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania naszym Rodzicom...

Z głębi serca dziękujemy Wam

kochani Rodzice,

za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy.

Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za uśmiech, miłość, dobrą radę...

W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas - z dnia na dzień, staliście się naszymi najlepszymi

przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą pomocą i wsparciem.

Pragniemy Wam również podziękować za pomoc w przygotowaniach do naszego ślubu.

U progu wspólnego życia we dwoje, chcielibyśmy w szczególny sposób zwrócić się właśnie do Was.

Byliście z nami od samego początku.

Wyrastaliśmy na Waszych oczach,

Przy Was stawialiśmy pierwsze kroki.

Pokonując często wiele trudności,

opiekowaliście się nami, wychowywaliście,

by w końcu wprowadzić nas w dorosłe życie.

Dziś zakładamy rodzinę i już niedługo sami będziemy rodzicami.

Wtedy pewnie jeszcze bardziej uświadomimy sobie

jak wiele dobra dla nas uczyniliście.

Nie raz jeszcze zapewne skorzystamy z

Waszej rady i doświadczenia życiowego.

Mamy też nadzieję,

że sprawimy Wam jeszcze dużo radości

i będziemy dla Was pociechą.

Zebraliśmy się dzisiaj tutaj wszyscy, aby świętować zawarcie naszego związku .

Dziękujemy wszystkim za przybycie, życzenia oraz wspólna zabawę.

Z tego miejsca pragniemy szczególnie podziękować naszym rodzicom.

Dziękujemy wam kochani rodzice, za to że w tym dniu mogliśmy się wszyscy spotkać.

Dziękujemy za trud, poświęcenie, szereg wyrzeczeń , miłość, radość, za te wszystkie dni które wspólnie przeżyliśmy.

Jesteście dla nas najlepszymi przyjaciółmi, którzy służą nam dobrą radą , wsparciem, na których możemy zawsze liczyć.

Pragniemy Wam również podziękować za pomoc w realizacji ślubu i wesele.

Dziękujemy Wam.

To jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu.

Spędzamy ją z najbliższymi dla nas osobami - Czyli z Wami najukochańsi rodzice.

Zawsze byliście przy nas, zawsze nas kochaliście.

W tym dniu dziękujemy wam za to że jesteście z nami .

Za to ze zawsze nas wspieraliście. Za to że zawsze obok nas byliście.

Dziękujemy wam za Waszą miłość i wiarę w nasze możliwości.

Z tego miejsca pragniemy podziękować naszym Rodzicom

za trud wychowania,

za miłość i uśmiech,

za pogodne dni pełne radości i szczęścia,

za to, że mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie

w każdej chwili naszego życia..

Pragniemy Wam również podziękować za pomoc w przygotowaniach do naszego ślubu oraz

zabawy weselnej.

To dzięki Wam dzisiejszego wieczoru mogliśmy się tutaj wszyscy spotkać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy podczas podziękowania dla rodziców i zadedykowania Im piosenki dajecie jeszcze jakiś drobny upominek? :) Jak op.kwiaty,czy Wasza fotografia ślubna itp.?

Podzielcie się planami :)

My planujemy dać rodzicom Nasze zdjęcie z dnia ślubu w ramce :) Moim zdaniem cenna pamiątka a rodzice będą szczęśliwi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my chcemy kupic dla matek po koszu kwiatów plus jakies nasze zdj ale nie iwem jeszcze jakie :P no i oczywiscie w ramce :)) Moja przyjaciólka z mezem , w dniu slubu do piosenki i kwiatów dałi rodzicowm WNUKA :D ale sie zdziwili jak sie dowiedziala ze od tygodnia jest w ciazy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, a my oprócz kwiatów zafundujemy rodzicom pokaz fajerwerków :mrgreen: (zapraszam do wątku "dodatkowe atrakcje"). Oczywiście razem z muzyką :mrgreen: Buźka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
my pewnie tez tradycyjnie- kwiaty i zdjecie, jeszcze nie spotkalam sie na zadnym weselu z innymi prezentami

byłam na weselu, na którym zamiast kwiatów rodzice dostali kosz słodyczy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hehe no to musieli mnieć ładne zdziwko :> my też dajemy kwiaty i zdjęcie portretowe w ramce ze ślubu albo jakieś z pleneru

Karolcia a skad na weselu bedziecie miec juz zdjecie ze slubu albo pleneru? rozmawialiscie z fotografem czy to mozliwe?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak Pani fotograf zobowiązała się do godziny 20.00 dowieźć na wesele zdjęcia już w ramkach dla rodziców tzn daje pracownicy swojej do obrówki zdjecia i ona dowozi nam na wesele.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja wpadłam na pomysł koszyków upominkowych które jednak sami wypełnimy

np.ulubionymi słodkościami :)ulubionymi kwiatami :) ulubionym dobrym alkoholem :) czymś do pielęgnacji :) i jeszcze dla zdrowia :) oczywiście też czymś pamiątkowym :)

Takie małe upominki przecież wiemy co lubią nasi rodzice więc nie będzie problemu z dobraniem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Jesli Ci się takie sukienki podobają to kupuj. Sama mam kilka sukienek hiszpanek i nosze je na co dzień na badziej niezobowiązujace spotkania, jak dla mnie są wygodne bo przewiewne i lekkie. Lato w tym roku jest gorące, tak wiec jest to ciuszek, który nakładam na siebie najczęściej Zerknij sobie jeszcze do Answear: https://answear.com/p/sukienki-hiszpanki-1935-t.html W sklepie aktualnie mają promocje na wiele firmowych modeli i moze coś dla siebie znajdziesz.  Sukienki takie są modne już od dwóch dobrych sezonów tak wiec nie wydaje mi sie aby miały wyjśc z mody za rok....
    • Nosicie? Zastanawiam się czy kupić bo widziałam promocje ale nie wiem czy będą modne w przyszłym sezonie
    • No fajne takie wesele, mam zamiar  takie dość podobne zorganizować, trochę boho ale  długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej sali, dopiero w Lemanach Albizję wyczaiłam, to tam gdzie ostatnio bawiliśmy na się na Sylwestra, bardzo fajne miejsce
    • Witam, Poszukuje wolnej sali na wesele w terminie 31.12.2018. Wesele chcemy zorganizować na 100- 150 osób.  Z góry dziękujemy za odpowiedź :-) 
    • Pewnie w sklepach z dewocjonaliami. chociaż podejrzewam ze nie będą mieli takiego dużego wyboru. Polecam szukać ogólnie w miejscach takich jak: sklepy z dekoracjami olx allegro Ewentualnie zerknij sobie do sklepów internetowych : https://www.meritohurt.pl/obrazy-swiete/jezus-milosierny.html Piekne obrazy mają  w tym sklepie. Daję tutaj jedynie przykład ( na stronie znajdziesz obrazy przedstawiajace również samą Matkę Boską albo Świętą Rodzinę).