• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
dzolanta24

Bukiet ślubny

37 posts in this topic

Dziewczyny, a gdzie ładnie i porządnie, a przy okazji w przyzwoitej cenie robią bukiety w Radomiu? Tyle tych firm, że nie wiadomo na co się zdecydować... Cały wystrój mam już w cenie sali, a kościół stroić będzie pewnie ta sama pani, która go stroi na codzień, więc głównie interesuje mnie bukiet... Gdzie polecacie?

Zielona Galeria (zielona decor), róg Sienkiewicz i 25 Czerwca. Mi Pani Maja robiła akurat całą oprawę ślubu i wesela, ale wiele osób do tej pory mówi, że bukiet miałam śliczny :) A w dniu sesji wyglądał jakby był robiony tego samego dnia co sesja, a nie kilka dni wcześniej na ślub.

Ja uwielbiam eustome. Piękne kwiaty i takie też miałam na ślubie i w dekoracjach. Najważniejsze, że są w różnych kolorach. jasny róż, ciemny, fiolet, kremowy, kremowo- zielonkawy i mieszane. Jest w czym wybierać. 

Akurat jeżeli chodzi o kwiaty czy bukiety ślubne, to moim zdaniem warto poszukać ciekawych kompozycji w dobrych kwiaciarniach internetowych, gdzie masz szeroki wybór i niższe ceny, to także olbrzymia wygoda :)

Akurat jeżeli chodzi o bukiet ślubny w Radomiu i nie tylko, to tak się składa że możemy pomóc i doradzić w kwestii jego wyboru, zajmujemy się tym na co dzień :)