• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
dzolanta24

Bukiet ślubny

37 posts in this topic

aa ja nie znalazłam wątku na ten temat więc postanowiłam go założyć :D

Jakie kwiaty polecacie do bukietów ślubnych i czy one są pod kolor butów ewentualnie czy takie same lub takiego koloru proponujecie na stoły na sali ?:D

Wszystkie pomysły mile widziane :D

Kupowanie kwiatów pod kolor butów :?:

Hymm , moim zdaniem to nie ma sensu , i tak większość sukni ślubnych zakrywa buty. A co do kwiatów, bukiet powinien być nie duży. :P:P

Kwiaty na sali powinny sie komponować z kolorami ścian i dodatków :)

Osobiście marzy mi się bukiet jasno różowych róż z białymi liliami.

Na stołach powinny stać nie wielkie flakony z jedną lub 3 różami z długimi łodygami :lol:

Mam nadzieję że pomogłem , Pozdrawiam /DWw :)

troszkę śmieszy mnie jak facet udaje eksperta w zupełnie nie jego dziedzinie ;-)

Panną Młodą jest się raz (zazwyczaj haha) i najczęściej Panowie pozostawiają wolną rękę swoim wybrankom. a potem i tak zbierają szczenę z podłogi :D

to kobieta wybierajac suknie i dodatki wie jaki będzie jej bukiet pasować. przypadkowa wiązanka może zepsuć cała stylizację.

chyba, ze facet jest wtajemniczony w detale stroju Młodej.

DAWID- rozumiem, ze jestes facetem ?

Pytam, gdyż zmylił mnie wpis "Osobiście marzy mi się bukiet jasno różowych róż z białymi liliami. " - nie sądziłam, ze facet marzy w tematyce bukietów slubnych ;-)

ja od siebie coś może powiem ;) najlepsze są kwiaty do bukietu trwałe! bo wiadomo, bukiet jest dość długo użytkowany i fajnei jkaby do zdjęć też był. Więc warto pomyśleć o kwiatach stabilizowanych, one nawet 2 lata są piękne ;) mi się strasznie podoba ten czerwony bukiet z rosebelle ;)

Ja się tak zastanawiam jak to jest ? Do czego ten bukiet dobierać? Żeby to współgrało ze wszystkim i patrzy się na to jakie będą kwiaty na stołach np? Czy to całkiem odchodzi od tego ? :F

Mój bukiet miał być pod kolor butów - czerwonych (czerwone piwonie i kalie), ale kupiłam piękne buty w kolorze jaśniutkiego beżu więc wizja bukietu uległa zmianie i będzie w tonacji lekkiego różu. Wystrój sali swoją drogą (nie chce efektu jak to moja kolezanka nazwała "wyjęcia kwiatów z wazonów dekorujących salę i zrobienia z nich bukietu slubnego" - bukiet powinnien się wyróżniać)

aha czyli co innego na sali co innego w bukiecie ale pod kolor np ? :D że np będę miała czerwone na sali i czerwone w bukiecie ale będą to gożdziki a na stołach róże ? :D

Też miałam tak zrobić jednak koncepcja się zmieniła. Na stoły idą storczyki w doniczkach pięknie ozdobionych (można je później zabrać i hodować) a w bukiecie slubnym bądą róże, gożdziki, storczyk i kalie