• Announcements

    • Mathie

      Nowa odsłona forum!   11/04/2016

      Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Aria

Czy warto kupować mieszkanie nad morzem

Co sądzicie o tym pomyśle? Od jakiegoś czasu zastanawiamy się z meżem jak ulokować swoje oszczędności. Myślałam nad tym aby dobrać niewielkiego kredytu i kupić sobie kawalerkę nad morzem.

Dla siebie, może pod wynajem sprawdzonym osobom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow. Chciałabym mieć tyle pieniędzy aby kupić sobie mieszkanie nad morzem. Sama również uwielbiam jeździć nad Bałtyk.

W sumie jeśli odwiedzasz morze co roku to wydaje się to sensowne. Wybierz raczej większą miejscowość ponieważ jakbyś chciała się tam wybrać poza sezonem to nie będziesz się nudziła. I na pewno łatwiej będzie kogoś znaleźć na wynajem jeśli będziesz chciała na mieszkanku trochę sobie dorobić.

Na tej stronie:

http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-gdansk/ - znajdziesz wirtualne targi nieruchomości. Znajduje się tam zestawienie wszystkim mieszkań jakie powstają w Gdańsku ( ostatnio sobie przeglądałam dla ciekawości).

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może kup mieszkanie w mniejszej miejscowości ale z dobrym dojazdem? Na przykład w Wejherowie: http://www.mieszkaniawejherowo.pl/ - o tutaj znajdziesz mieszkania jakie można tam kupić. Do Trójmiasta masz z tego co pamiętam jakieś pół godziny samochodem.

Jednocześnie można sporo zaoszczędzić.

Jakiś czas temu byłam tam. Jest spokojnie, zielono i ładnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem warto. Możesz komuś wynająć. Możesz wynajmować ludziom na wakacje. No i przede wszystkim masz swoje drugie lokum.

Jeżeli mam być szczery, wolałabym takie pieniądze lokować w ziemi. Cena ziemi pójdzie niedługo w górę, ponieważ nasz wspaniały rząd ma w dupie naród i postanowił dać możliwość sprzedawania naszej ziemi obcokrajowcom. Mieszkania będą raczej tanieć w dłuższej perspektywie, ponieważ ludzi jest coraz mniej ;] Nie będzie klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj bardzo bym chciała mieć choć mały domek nad morzem.

Ja tak samo. Ale nas niestety na to na chwilę obecną nie stać. Może za kilka lat się dorobimy, kto wie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym bardzo chciała mieć mieszkanie nad morzem. Mogłabym tam jeździć, kiedy bym chciała i podziwiać te cudowne widoki. Byłoby po prostu fantastycznie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że warto najlepiej w Trójmieście, wiele się tam buduje, powstają nowoczesne Osiedla, takie jak nowe mieszkania gdańsk przymorze na Osiedlu Mezzo w samym Centrum gdańskiej dzielnicy Przymorze. Osiedle ma proekologiczny charakter, niektóre stanowiska w hali garażowej będą wyposażone w specjalne stacje do ładowania samochodów elektrycznych a na dachach będą panele solarne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this