• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
majek

Meble przez internet

33 posts in this topic

Proponuję przejrzeć sobie jakie meble posiada w ofercie Black Red White:

http://www.brw.com.pl/komody

W zakładce znajdziesz sobie ich komody.

Sama mam w domu meble z ich kolekcji. Przeprowadzałam remont pod koniec zeszłego roku i kupiłam sobie meble z kolekcji Raflo. Nowoczesne ale z serii premium - czyli z tej z najwyższej jakości materiałów. Poniżej daję obecni zdjęcie do komody. Bardzo fajnie prezentuje się w pokoju.

s126_kom2w4s_10_16_osv_1_2,k1iUwl6ia1OY5YVUlA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwukrotnie zdarzyło mi się kupić meble, które znalazłam na Homebooku. Miałam szczęście i były takie jak na zdjęciu, ponieważ mimo wszystko uważam, że powinno się ostrożnie wybierać meble przez internet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również zamawiałam przez internet :) Ale może dlatego,że mieszkam na wsi i po prostu było to dla mnie wygodniejsze. Panowie ze sklepu wszystko mi przywieźli oraz wnieśli do mieszkania.

Jedno dziewczyny mogę Wam poradzić. Porównajcie sobie ceny produktów w sklepach internetowych. Nie rzadko zdarza sie,że dany produkt jest o wiele taniej

Tutaj jest na przykład porównywarka:

http://najtaniej.co/kategoria/dom-i-ogrod

Gdzie można sobie sprawdzić ceny we wszystkich sklepach internetowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy można zamówić meble z dostawą na stronie IKEA przez internet?

Proszę was o pomoc, jeśli ktoś wie, potrzebne mi to wiedzieć, od najbliższej IKEI mieszkam 250km, więc nie bardzo, a na stronie ikei widzialam fajne i niedrogie meble.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy można zamówić meble z dostawą na stronie IKEA przez internet?

Mi się wydaję, że ze strony Ikei nie można nic zamawiać. Ja raz chciałam tak zrobić i się nie dało, ale nie wiem czy to zmienili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Na ulicy 25 czerwca jest gabinet Geers: https://www.geers.pl/ Moja mama kilka miesiecy temu wykonywała tam badanie słuchu (audiologiczne). Na miejscu dobierali jej również aparat słuchowy. Z tego co wiem to była zadowolona z wykonanego badania. Jesli nic się nie zmieniło to badanie nadal jest darmowe. Na fundusz z tego co wiem wymagane jest skierowanie ( prywatnie nie jest wymagane) i długo sie czeka. Najlepiej będzie jak po prostu się z nimi skontaktujesz oraz zapytasz się kiedy mają wolne terminy na badania. 
  • Orietnujecie sie gdzie na dniach jest możliwość wykonania badania słuchu w Radomiu? 
  • Mam takie samo zdanie jak poprzednik. Po co tracić czas na bieganie po sklepach jak można towar zamówić z domu? I to praktycznie każdą rzecz, nawet buty https://butymodne.pl/trampki-meskie-c251128.html . Wystarczy dobrze zmierzyć stopę  i będzie wiadomo jaki rozmiar wybrać. Przesyłka w ciągu kilku dni w domu będzie
  • Proponowałabym coś profesjonalnego do gastronomii https://www.gastropuls.pl/miksery-planetarne/mikser-planetarny-10-l-revolution-229279 Ten zaawansowany robot posiada wiele funkcji i ma bardzo bogate wyposażenie. Jego sercem jest mocny silnik o dużej mocy Płynna regulacja prędkości oraz funkcja PULSE pozwala dopasować tempo pracy do kulinarnych potrzeb. Poza tym ma możliwosć dopasowania wielu przystawek, tak wiec moze pełnić bardzo wiele funkcji. Częśto jest wykorzystywany profesjonalnie w gastronomii. 
  • Szukam porządnego miksera planetarnego do niewielkiej kawiarni.  Jakie modele polecicie?