• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kiki

Obrączki z własnego złota

32 postów w tym temacie

Hej :) Od dziadków dostałam ich ślubne obrączki z czerwonego złota, niestety zarówno na mnie jak i na narzeczonego są one za duże :( Postanowiliśmy przetopić je na nowe i tu moje pytanie czy znacie w Radomiu lub okolicach zakład jubilerski, który zajmuje się takimi rzeczami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy ktoś miał doczynienia z sklepem jubilerski TOPAZ Dariusz Miernik z Szydłowca (SwePol)? Słyszałam, że oni również wykonują obrączki z własnego złota i jestem ciekawa opinii o nich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt jest to i na początku też się trochę baliśmy, ale sami dziadkowie przekonali nas do ich przerobienia. Obie obrączki są na nas za duże, a dziadkowie chcą, żeby coś co nosili jako symbol swojej miłości, również służyło i nam. Nawet jeśli będą przetopione. Dlatego właśnie szukamy dobrej i profesjonalnej firmy, która się tym zajmie. Słyszałam od znajomej, że podobno firma TOPAZ Dariusz Miernik z Szydłowca (SwePol) bardzo dobrze wykonują takie usługi, ale chciałabym poznać więcej niż jedną opinię na ich temat zanim powierzymy im obrączki. Czy ktoś z was współpracował z tą firmą?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My z mężem również przetapialiśmy obrączki z tym, że w Lublinie. Całkowity koszt: obrączki 150 zł + podróż 40 zł w dwie strony (dwie osoby). :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również podłączam się pod temat :D Chcielibyśmy przetopić obrączki, które zanim się urodziłam i miałam być w planach chłopcem ;p moja mama zakupiła w Rosji. Nie chcemy obrączek z sieci sklepów typu Apart, Yes itp bo płaci się za markę, a złoto ma tam niewiele wspólnego ze złotem, poza tym ceny też powalają.

Mógłby ktoś polecić już sprawdzonego jubilera w Radomiu, takiego z korzeniami w tej dziedzinie. Wzór obrączki będzie trochę odbiegał od klasycznego, więc chcielibyśmy kogoś kompetentnego.

Pomóżcie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ewelynka Znajoma kilka dni temu brała ślub i również przetapiali obrączki. Korzystali z usług firmy Swepol, a dokładnie z ich salonu w Szydłowcu i są zadowoleni. Pytałam kilka postów czy ktoś jeszcze miał doświadczenia z tą firmą, ale póki co cisza ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złoto było kupowane ponad 23 lata temu jak nie więcej ;) wtedy tombak nie był takim złotym interesem bo i złoto było tańsze, a co do złotnika byłam dziś u kilku, wszystko okey ;) złoto jest złotem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie :)

Także mamy w planach przetapianie bo mamy trochę złota. Podłączam się więc do tematu i z uwagą śledze :) Ktoś? Coś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Każdy, kto wybiera konto osobiste, nie chce ponosić zbyt dużych kosztów wynikających z jego posiadania. Zreztą nie ma sensu bo jest wiele banków, ktore dają możliwość prowadzenia u nich darmowegogo konta. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z tym tematem, warto przed wyborem właściwego konta osobistego przeanalizować ten parametr w dostępnych na rynku ofertach. I w tym pomocne mogą byc takie porównania kont osobistych: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Zestawienie to jest regularnie aktualizowane i mozesz sobie zobaczyć jakie banki mają na konta najlepsze promocje. 
    • Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś dobrego konta osobistego. W jakim banku warto jest je założyć? 
    • Z tego co wiem to nie....  Jesli chciałabyś wybrac się na tego typu zabieg, polecam zapisanie się do tej kliniki w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/labioplastyka/ Czasami zamiast zabiegu warto jest zdecydować się na podanie kwasu hialuronowego.....  Podanie kwasu hialuronowego, przywraca wargom prawidłowe proporcje, zabieg jest bardzo krótki i bezbolesny. Lekarz wykonuje niewielkie nakłucia w newralgicznych miejscach i podaje tam preparat. W ten sposób przywraca się wargom sromowym ich dawny kształt i jędrność. Jesli chodzi o zmniejszenie to zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. 
    • Aktualnie jest to jeden z lepszych zabegów modelujących ciało! Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Dzięki temu moza uzyskać o wiele lepsze efekty niż w przypadku ćwiczeń czy tym bardziej kremów. Sama chodziłam na zabieg do tej kliniki: https://cliniqmed.pl/oferta/kosmetologia-estetyczna/icoone-laser/ Osobiscie jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu
    • Orientujecie się czy taki zabieg jest przeprowadzany w Radomiu?