• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kiki

Obrączki z własnego złota

32 postów w tym temacie

Hej :) Od dziadków dostałam ich ślubne obrączki z czerwonego złota, niestety zarówno na mnie jak i na narzeczonego są one za duże :( Postanowiliśmy przetopić je na nowe i tu moje pytanie czy znacie w Radomiu lub okolicach zakład jubilerski, który zajmuje się takimi rzeczami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy ktoś miał doczynienia z sklepem jubilerski TOPAZ Dariusz Miernik z Szydłowca (SwePol)? Słyszałam, że oni również wykonują obrączki z własnego złota i jestem ciekawa opinii o nich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt jest to i na początku też się trochę baliśmy, ale sami dziadkowie przekonali nas do ich przerobienia. Obie obrączki są na nas za duże, a dziadkowie chcą, żeby coś co nosili jako symbol swojej miłości, również służyło i nam. Nawet jeśli będą przetopione. Dlatego właśnie szukamy dobrej i profesjonalnej firmy, która się tym zajmie. Słyszałam od znajomej, że podobno firma TOPAZ Dariusz Miernik z Szydłowca (SwePol) bardzo dobrze wykonują takie usługi, ale chciałabym poznać więcej niż jedną opinię na ich temat zanim powierzymy im obrączki. Czy ktoś z was współpracował z tą firmą?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My z mężem również przetapialiśmy obrączki z tym, że w Lublinie. Całkowity koszt: obrączki 150 zł + podróż 40 zł w dwie strony (dwie osoby). :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również podłączam się pod temat :D Chcielibyśmy przetopić obrączki, które zanim się urodziłam i miałam być w planach chłopcem ;p moja mama zakupiła w Rosji. Nie chcemy obrączek z sieci sklepów typu Apart, Yes itp bo płaci się za markę, a złoto ma tam niewiele wspólnego ze złotem, poza tym ceny też powalają.

Mógłby ktoś polecić już sprawdzonego jubilera w Radomiu, takiego z korzeniami w tej dziedzinie. Wzór obrączki będzie trochę odbiegał od klasycznego, więc chcielibyśmy kogoś kompetentnego.

Pomóżcie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ewelynka Znajoma kilka dni temu brała ślub i również przetapiali obrączki. Korzystali z usług firmy Swepol, a dokładnie z ich salonu w Szydłowcu i są zadowoleni. Pytałam kilka postów czy ktoś jeszcze miał doświadczenia z tą firmą, ale póki co cisza ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złoto było kupowane ponad 23 lata temu jak nie więcej ;) wtedy tombak nie był takim złotym interesem bo i złoto było tańsze, a co do złotnika byłam dziś u kilku, wszystko okey ;) złoto jest złotem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie :)

Także mamy w planach przetapianie bo mamy trochę złota. Podłączam się więc do tematu i z uwagą śledze :) Ktoś? Coś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Jesli Ci się takie sukienki podobają to kupuj. Sama mam kilka sukienek hiszpanek i nosze je na co dzień na badziej niezobowiązujace spotkania, jak dla mnie są wygodne bo przewiewne i lekkie. Lato w tym roku jest gorące, tak wiec jest to ciuszek, który nakładam na siebie najczęściej Zerknij sobie jeszcze do Answear: https://answear.com/p/sukienki-hiszpanki-1935-t.html W sklepie aktualnie mają promocje na wiele firmowych modeli i moze coś dla siebie znajdziesz.  Sukienki takie są modne już od dwóch dobrych sezonów tak wiec nie wydaje mi sie aby miały wyjśc z mody za rok....
    • Nosicie? Zastanawiam się czy kupić bo widziałam promocje ale nie wiem czy będą modne w przyszłym sezonie
    • No fajne takie wesele, mam zamiar  takie dość podobne zorganizować, trochę boho ale  długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej sali, dopiero w Lemanach Albizję wyczaiłam, to tam gdzie ostatnio bawiliśmy na się na Sylwestra, bardzo fajne miejsce
    • Witam, Poszukuje wolnej sali na wesele w terminie 31.12.2018. Wesele chcemy zorganizować na 100- 150 osób.  Z góry dziękujemy za odpowiedź :-) 
    • Pewnie w sklepach z dewocjonaliami. chociaż podejrzewam ze nie będą mieli takiego dużego wyboru. Polecam szukać ogólnie w miejscach takich jak: sklepy z dekoracjami olx allegro Ewentualnie zerknij sobie do sklepów internetowych : https://www.meritohurt.pl/obrazy-swiete/jezus-milosierny.html Piekne obrazy mają  w tym sklepie. Daję tutaj jedynie przykład ( na stronie znajdziesz obrazy przedstawiajace również samą Matkę Boską albo Świętą Rodzinę).