• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Margo

Krawcowe szyjące suknie ślubne we własnym domu.

45 postów w tym temacie

No to powiem wam, że jak na szycie w domu to wychodzi drogo :shock: Bo ja za sukienkę z kolekcji Amethyst zapłaciłam 1800 zł i jestem przynajmniej pewna czego się spodziewać, bo sukienki są naprawdę ładne i dopracowane :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przymierki nie było :-/ już mnie depresja łapie. Takiej sukni jaką sobie wymarzyłam nie dostanę nigdzie -bo taka się jeszcze nie narodziła w głowach projektantów :-) A jeśli jest coś podobnego to cenowo ok 6tys wychodzi. Moja suknia nie należy do skomplikowanych - jest pozbawiona jakichkolwiek zdobień. Jeśli tylko zrozumiemy się z p.Niną i jeśli ona naprawdę umie szyć to będę bardzo zadowolona z efektu końcowego. Suknia wyniesie mnie 1850zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uważam, że drogo, bo skoro Margo chce prostą sukienkę bez udziwnień to w/g mnie krawcowa szyjąca w domu powinna wziąć mniej za całokształt niż salony proponujące gotową suknię, którą widzisz i wiesz czego się spodziewać. Wiadomo nikt nie szyje za darmo ale ja powierzając swoją suknię takiej krawcowej chciałabym przynajmniej aby pokazała mi swoich kilka uszytych sukni dla innych klientek choćby na zdjęciu no i oczywiście zdjęcie oryginału dla porównania efektu końcowego.Jeśli byłoby to porównywalne wtedy nie obawiałabym się o swoją sukienkę i mogłabym nawet zapłacić więcej pod warunkiem że będę zadowolona z efektu końcowego swojej wybranej sukni :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem doskonale że skłaniasz się bardziej do salonu, gdzie możesz zobaczyć i przymierzyć to co kupujesz. Moja suknia będzie calutka z gipiury (jest to mega droga koronka) - mi udało się sprowadzić z zagranicy znacznie taniej - prosto od producenta. Gdybym chciała zakupić na miejscu to musiałabym się liczyć z kosztem ok 270zł za metr bieżący co oznacza jakieś prawie 2,5 tys zł bo potrzebuje 9m koronki. Fasonem rzeczywiście nic trudnego - rybka dopasowana do połowy uda i rozszerzająca się klinami. Do tego osobno dopinany długi tren. Mocno wycięte plecy z podpinaną pod spód koronką, suknia z krótkim rękawkiem tzw. cap sleeve + dopinane długie rękawy. Suknia jedynie na halce z tiulu i muślinu. Niby nic a jednak pracochłonne i dość wymagające. Cena w związku z tym wydaje mi się niska - suknia w podobnym stylu ale bez "udziwnień" typu dopinane rękawki, tren i koronka na plecach w MARIAŻu kosztowała 6tys zł, więc dla mnie to tanio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem po pierwszej przymiarce - spod sukni, który przymierzałam leżał naprawdę dobrze, jedynie biodra trzeba dopasować, bo p. Nina uszyła bardziej literkę A niż rybkę, ale już to zebrała. Na następnej przymiarce będzie już usztywniony gorset, halka i nałożona koronka. Zobaczymy dalej. Narazie jest ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szycie mojej sukni zostało wycenione na 3200zł przez Panią Stysiek a liczyłam, że u krawcowej będzie niższa cena niż w salonach... Mogę liczyć na jakieś opinie lub zdjęcia o Pani Cieślak? Ktoś u niej szył i może przesłać mi wiadomość?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po 2 przymiarce biodra nadal za szerokie (tu się będę upierać) - koronka ładnie nałożona i generalnie zaczyna to fajnie wyglądać (plecy są obłędne), fiszbiny były ciut za długie, ale zostaną odpowiednio skrócone, zastanawiam się czy nie dać koła do halki, chociaż początkowo byłam mu mocno przeciwna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko poprawki miałam u krawcowej, bo poszłam z gotową sukienką, więc niewiele było do robienia. Teraz jedynei zastanawiam się co z sukienkami dla moich druhen. Bo mam dwie opcje - albo szyję według mojego projektu, albo kupię jakiegoś gotowca, np. z https://www.limoda.pl/ bo mają mase fajnych które mi się podobają. Pytanie tylko jak to wyjdzie z kosztem. Któraś szyła dla druhny/świadkowej sukienkę u krawcowej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Starsza siostra rok temu oddała rodzinną suknię ślubną do przerobienia i małych poprawek do krawcowej która była polecana przez dwóch znajomych a ta przerobiła suknie niezgodnie z umową i można powiedzieć że suknia została zniszczona, musieliśmy na szybko ją przerabiać u innej pani. Teraz znalazłam pod Radomiem super pracownię krawiecką w której podczas miłej rozmowy zaprojektowałam swoją suknię ślubną która została stworzona co do najdrobniejszego szczegółu projektu i wygląda bajecznie, jeżeli któraś chce przepiękną suknie ślubną to polecam Pracownię krawiecką Doroty Stępniewskiej w Sołtykowie pod Radomiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Temat: Bez pracy:( ktoś z Was też?
      ...czesto zadaje sobie pytanie czemu ja?...cale zycie w ksiazkach,wyksztalcona,z doswiadczeniem  w tej branzy 6cio letnim,znajomosc jezykow poparte praca za granicą,uczciwa,punktualna,pracowita,staranna,komunikatywna,bezkonfliktowa, z checia zdobywania/poglebiania swojej wiedzy...Co robić? 
    • Takie rozwiązanie jest dobre dla niewielkich firm. Ale tam gdzie mamy do czynienia z większą firmą i kilkoma działami to jednak lepsze jest zwykłe biuro. Do tego sama też wolę takie tradycyjne rozwiązania, bo lubię mieć miejsce, gdzie nie będę mieszała pracy z życiem prywatnym. U nas biuro jest dość rozbudowane i dlatego właśnie zainteresowały nas takie tabliczki na drzwi biurowe - http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-wizytowki-na-drzwi.html Myślę, że to wywrze wpływ na postrzeganie naszej firmy i komunikacja w biurze będzie znacznie ułatwiona, szczególnie dla nowych osób, które jeszcze nie bardzo się orientują w tym kto gdzie pracuje.
    • Zwolnił się termin w sali Dworek Saski w Radomiu na 8.06.2019. Zapraszam do kontaktu. 
    • No własnie niekoniecznie.Jeśli bóle głowy sa bardzo częste i bardzo uporczywe to faktycznie dobrze jest z lekarzem porozmawiać.Jednak w wiekszości przypadków ból głowy nie jest zwiastunem niczego poważnego.... I o wiele mniej musimy się o niego martwić niż o ból brzucha.... Polecam zajrzeć sobie tutaj:
      http://i-medycyna.pl/jak-zwalczyc-uporczywy-bol-glowy/ Na stronie jest opisane w jaki sposób mozna zwalczyc uporczywy ból głowy. Dobrze jest zastanowic sie na przykład nad masazem. Taki masaż może naprawde pomóc
    • Cześc. Od jakiegos czasu bardzo boli mnie głowa. Czy jest to coś bardzo groźnego?