• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Margo

Krawcowe szyjące suknie ślubne we własnym domu.

45 postów w tym temacie

Szukałam takiego tematu, jednak nie mogłam nigdzie znaleźć.

Wiem, że w Radomiu jest przynajmniej 2 krawcowe zajmujące się szyciem sukien ślubnych we własnym domu. Z tego co wiem, obydwie zajmują się suknią od a do z. Kupują materiały i dodatki.

Jedna z nich pracowała dla salonu Karen. Druga nie wiem - chwilowo jest niedostępna. Będzie po 5 listopada.

Jeśli któraś z dziewczyn chciałaby namiary proszę pisać.

Panie szyją rewelacyjnie i tanio.

Moja koleżanka zapłaciła niecałe 2000zł za suknie 5 częsiową z gipiury.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co wiem, to szyją i ze zdjęć i wg wlasnego projektu - wymysłu. Suknie szyją ok 2 miesiące przed slubem, ale wczesniej trzeba sobie zarezerwować termin. Najlepiej zadzwonić i się umówić, żeby mieć pewność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja poproszę namiary, szukam sukni całej i prostej z koronki ale jest niestety problem ze znalezieniem takiej sukni - większość są a'la księżniczki, z gorsetami, falbankami itp... więc chyba będę musiała szyć suknię od podstaw także namiary mi się przydadzą :)

czy również można liczyć na zrobienie przez krawcowe dodatków takich jak welon itd? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego samego względu ja zdecydowałam się szyć. Nie chcę księżniczki a salony oferują w wiekszości taki krój. Mam numer do Pani Doroty Stysiek, która szyje w okolicach Lesiowa 603-412-671. Do Pani Niny Cieślak 796-906-922 która szyje w Radomiu na borkach konkretnie na ul. Maratońskiej, oraz do Pani którą ja osobiście wybrałam, szyje na Moniuszki 501-496-505.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pani niestety spotkanie odwołała jak juz byłam u niej w domu bo niestety nie dojechała i przyjeła mnie jej córka, ale umówiła się ze mną na wtorek, także i ja i Wy musimy uzbroić się w cierpliwość. Ale będąc u niej w pracowni i przyglądając się jak to wszystko wygląda to jestem pozytywnie nastawiona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam dzisiaj u Pani Marioli. Bardzo sympatyczna Pani. Do tego bardzo kompetentna. Dokładnie zna się na tym co robi. Kupuje i dobiera materiały, proponuje ciekawe rozwiązania - ma kalkulator w głowie i niesamowitą wizję :-) Umie sobie szybko wszystko wyobrazić i podpowiedzieć, co lepsze. Zapisałam się już na uszycie. Koszt samego szycia to 650zł + materiały i inne dodatki. Jestem pewna, że warto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie ja też chyba się umówię do tej Pani :)

A będziesz szyć ze zdjęcia jakiś konkretny model czy może Pani Mariola coś Ci będzie projektować wg Twoich wyobrażeń?

Zależy mi na krawcowej, która właśnie coś mi doradzi, ale też zaprojektuje zgodnie z moimi wyobrażeniami itd - bo nie znalazłam też zdjęcia idealnej sukni, najchętniej połączyłabym kilka elementów z różnych sukni w jedną suknię :D dlatego potrzebuję kogoś kto mi pomoże i stworzy tą wymarzoną sukienkę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja będzie podobna do sukni ze zdjęcia, jednak ma kilka zmian. Myślę, że jeśli masz konkretne elementy które chcesz mieć w sukni to p. Mariola jak najbardziej uszyje tak jak chcesz. Ma wizję i potrafi wprowadzić fajne pomysły i ciekawe rozwiązania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz