• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
reddress

kolorowe buty do ślubu

43 posts in this topic

kolorowe buty do ślubu -jak najbardziej. Ja wybrałam srebrne szpilki z brokatem, idealnie będą pasować do mojej sukni ślubnej. Koleżanki też decydują się na kolor i przeważa czerwony i szafir.

Moim zdaniem to świetny pomysł jeszcze z jednego powodu, takie buty, np. czerwone szpilki wykorzystać jeszcze nie raz po ślubie. A białe? No cóż ja osobiście nie jestem fanką tego koloru. Jeśli nie możesz dojść jednak do porozumienia z rodziną (mamą, przyszłą teściową) to może jakiś kompromis? Mi się wydaje, że super praktyczne i po prostu ładnie prezentujące się na stopie są szpilki w kolorze cielistym, ewentualnie bezowym, chodzi mi o coś takiego:

64650_1.jpg

fot. http://www.eobuwie.com.pl/pol_m_DAMSKIE_Polbuty_Slubne-3346.html

To wydaje się najbardziej racjonalnym wyjściem z sytuacji chociaż osobiście uważam, że to Twój dzień i nikt nie powinien narzucać Ci swojego zdania, jeśli wybrałaś czerwone szpilki i takie Ci się podobają - to powinnaś się tego trzymać. Pozdrawiam!

Moja siostra miała do ślubu cieliste lakierowane szpilki. Suknia byłą ecru i miała złote dodatki. To wyglądało bardzo ładnei, bo w bukiecie były herbaciane róże.

Ślub miałam w listopadzie w związku z czym chciałam się trochę ożywić ;) Wybrałam piękne koralowe szpilki i pomijając fakt, że nie dałam rady wytrzymać w nich całej nocy to polecam kolorowe obuwie na ślub, zawsze można je wykorzystać podczas innych uroczystości już po ślubie:)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Hej, mój brat niedługo bierze ślub i pomyślałem, żeby zamiast tych wszystkich pralek kupić mu profesjonalne okulary na rower, którego jest wielkim fanem. Myślę, że dla takiego zapalonego rowerzysty jak on to dobry prezent. Solidne okulary na rower na pewno mu się przydadzą. Co o tym myślicie?
    • nad morze!  plywanie i opalanie sie to totalnie moj klimat. Nawet nowe stroje od https://valetta.pl/collections/kostiumy-kapielowe juz czekaja na mnie w walizce <3 
    • Piękne pierścionki z diamentem znajdziesz w Queendiamond. Na zaręczyny idealne.
    • Jesienia kupuje na biochemii urody serum z retinolem, kwas 10 %, zel hialuronowy, cos z witamina c i to jest moj zelazny zestaw po ktorym przebarwienia znikaja, zmarszczki sie splycaja a cera napina. Musisz jednak poczekać do jesieni bo nie jest to preparat, który mozna stosować w dniach, w których słońce jest takie mocne. No i poczytaj sobie o kremie Mialena: https://www.trustedcosmetics.pl/krem-przeciwzmarszczkowy-mialenia-krem-do-twarzy-zachowaj-mlody-wyglad/ Ma naprawdę dobre działanie na skórę, odżywia oraz wzmacnia. 
    • witam
      zastanawiam sie nad kupnem kremu la roche posay activ c do cery mieszanej ,może któraś z was używała ?jakie macie opinie o nim?jestem zrozpaczona bo moja twarz po lecie wygląda okropnie,przesadziłam z opalaniem i jeszcze filtra nie używałam.Efekt taki że zrobiły mi się zmarszczki na czole.Robie okłady z octu jabłkowego bo wyczytałam że pomaga usunąć zmarszki i przebarwienia.Obecnie smaruje twarz kremem perfecta do cery mieszanej po 35 roku życia,choć mam 30.Zakupiłam korund i stosuję jako pelling potem maseczka z glinki czerwonej i białej,ale to dopiero tydzień kuracji,skóra wygląda lepiej ale właśnie słyszałam że ten krem jest bardzo dobry,a może macie inne sprawdzone kremy?pomocy