• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
reddress

kolorowe buty do ślubu

39 postów w tym temacie

Cześć!

Może niepotrzebnie zaczynam nowy temat, ale jestem nowa i jeszcze nie ogarnęłam całego forum :(

Zastanawiam się nad kolorowymi butami do ślubu (dokładnie czerwień). Mnie ten pomysł się bardzo podoba, bo dla mnie białe buty i pończochy/ rajstopy w tym kolorze to szczyt kitów, który zarezerwowany jest dla dziewczynek idących do komunii, a nie dla kobiety wstępującej w związek małżeński...

Ale np. moja mama i przyszła teściowa bardzo chcą mnie odwieść od tego pomysłu.

Co o tym myślicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja uważam, że każdy ma prawo wyglądać tak jak chce, to Twój dzień, a nie mamy i teściowej. Nie mniej jednak ja zamierzam mieć ten szczyt kitów na sobie, nie wyobrażam sobie na sobie innego koloru niż biały

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

reddress, to Twój wybór, więc to Ty masz się sobie podobać. Ja też nie lubię białych rajstop, co do butów też nie byłam przekonana, ale znalazłam śliczne i kupiłam. Ale kolorowe nadal mi się podobają, choć białe czy kremowe są bardziej klasyczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

reddress, wierzę, mnie też denerwują tego typu konflikty. mimo wszystko wydaje mi się, że dla Twoich mamy i teściowej powinien być to dość mało znaczący szczegół i nie powinny Ci tak tego zabraniać, skoro wiedzą, że nie wyglądając tak jak chcesz nie będziesz tego dnia czuła się dobrze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałam czerwone buty ślubne, a mój mąż czerwone SZNURÓWKI w pantoflach i wyglądało to super!!

Oprócz tego miałam czerwony bukiet, czerwone kwiaty we włosy i szminkę do ust. Mąż miał czerwoną butonierkę muszkę oraz pas do smokingu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też myślę nad kolorowymi butami :D bo białe są pospolite :D I nie patrze nawet na zdanie innych to będzie mój dzień i idę w tym co mi się podoba :D tylko zastanawiam się jak mój przyszły mąż się ubierze fajnie by było gdyby coś do siebie pasowało ale on chyba nie jest za kolorowymi dodatkami :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do ślubu miałam takie srebrne (wyglądały jakby były ocekinowane czy coś - można zobaczyć je na stronie Kirbuta), a na przyjęcie dobre rozchodzone czerwone na niższym obcasie :) W tym mama moja sama mi zaproponowała żebym na wesele sobie rozchodzone założyła "te czerwone", bo tak to mnie nogi nie będą bolały i miała racje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moda idzie na Wszystko zależy od gustu Panny Młodej :) Mi bardzo podobają się kolorowe buty ślubne, ale u innych ;) sama jestem tradycjonalistką i raczej kupię białe buty :)

Za to moja znajoma miała czerwone buty na ślubie, weselu i sesji. Niestety dobrała do nich białe pończochy :/ Nie było to hmm... zbyt udane połączenie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja postawiłam na soczyste, zielone dodatki - w tym buty :mrgreen:

Kiki do kolorowych butów uważam, że albo powinny być gołe nogi (buty typu peep-toe) ewentualnie koloru skóry, koniecznie matowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Natalia_2015 Zgadzam się z Tobą w 100% :) Najlepiej jest przymierzyć wszystko i zobaczyć jaki będzie efekt, bo tak jak pisałam wyżej niektóre połączenie są delikatnie mówiąc nietrafione ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Koniecznie przy wyborze kierunków studiów trzeba brać pod uwagę również własne zainteresowania. Co z tego, że potem będziesz mieć pracę, jeśli będzie Cię ona wyłącznie męczyła i nudziła. Trzeba znaleźć dobrze wyważony kompromis między przyszłą pracą, a własnymi talentami oraz zainteresowaniami.  

• Przepiękne zdjęcia ślubne w Warszawie wykonuje Pani Agnieszka, można je zobaczyć na stronie: http://www.agnieszkaklosinska.pl/. Widać, że fotograf szczególną uwagę przywiązuje do swojej pracy. My skorzystaliśmy z usług i jesteśmy zadowoleni, ponieważ zdjęcia są wyjątkowe, oryginalne, wzruszające i przywołujące wspomnienia z tego pięknego dnia. O to właśnie nam chodziło. Każdy kto ogląda zdjęcia jest nimi zachwycony, a nas rozpiera duma!
    • Na latwykredyt.pl dostaniemy do 3tys zł w 15min. W sam raz na suknię ślubną  Jasne zasady i bez ukrytych kosztów, całość można spłacić przed terminem.
    • Mam pytanie czy ktoś z was robił sobie sam makijaż. Czy raczej wszyscy korzystacie z usług makijażystki. Ja myślałam czy aby nie zrobić sama makijażu wspomagając się takimi artykułami jak http://www.ezebra.pl/Jaki-makijaz-na-wesele-5-sprawdzonych-propozycji-blog-pol-1498744583.html . Sama na co dzień się dość dobrze maluję. Znaczy mój makijaż mi się podoba i styl jaki ja mam w makijażu też. A boję się, że wydam pieniądze na makijażystkę i będę niezadowolona. Byłam na nie jednym ślubie gdzie panna młoda miała makijaż o wiele gorszy niż te w których widziałam ja wcześniej.
    • Też uważam, że to najważniejsze aby to pannie młodej i panu młodemu się podobało. To przecież wasz dzień i ma być po waszemu. Ważne jest abyś jednak przed ślubem zrobiła sobie taką fryzurę aby zobaczyć czy podobasz się sobie w takim niebieskim ombre. Wydaje mi się, że może ono nie każdemu pasować. No i dobież fryzurę aby było je widać, bo to bez sensu aby je robić gdy będzie si,e miało wszystkie włosy związane. Ja na przykład na ślub fakt nie mój, ale byłam świadkową rozjaśniłam włosy i nie czułam się z tym dobrze, szczególnie, że całe życie byłam ciemna. A do tego zniszczyłam sobie włosy. A mam je jeszcze bardzo puszyste, więc same z siebie wyglądają na zniszczone z czym walczę tak jak radzą na http://www.ezebra.pl/Co-zrobic-zeby-wlosy-sie-nie-puszyly-sposoby-na-puszace-sie-wlosy-blog-pol-1500293257.html