• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
reddress

kolorowe buty do ślubu

37 postów w tym temacie

Cześć!

Może niepotrzebnie zaczynam nowy temat, ale jestem nowa i jeszcze nie ogarnęłam całego forum :(

Zastanawiam się nad kolorowymi butami do ślubu (dokładnie czerwień). Mnie ten pomysł się bardzo podoba, bo dla mnie białe buty i pończochy/ rajstopy w tym kolorze to szczyt kitów, który zarezerwowany jest dla dziewczynek idących do komunii, a nie dla kobiety wstępującej w związek małżeński...

Ale np. moja mama i przyszła teściowa bardzo chcą mnie odwieść od tego pomysłu.

Co o tym myślicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja uważam, że każdy ma prawo wyglądać tak jak chce, to Twój dzień, a nie mamy i teściowej. Nie mniej jednak ja zamierzam mieć ten szczyt kitów na sobie, nie wyobrażam sobie na sobie innego koloru niż biały

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

reddress, to Twój wybór, więc to Ty masz się sobie podobać. Ja też nie lubię białych rajstop, co do butów też nie byłam przekonana, ale znalazłam śliczne i kupiłam. Ale kolorowe nadal mi się podobają, choć białe czy kremowe są bardziej klasyczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

reddress, wierzę, mnie też denerwują tego typu konflikty. mimo wszystko wydaje mi się, że dla Twoich mamy i teściowej powinien być to dość mało znaczący szczegół i nie powinny Ci tak tego zabraniać, skoro wiedzą, że nie wyglądając tak jak chcesz nie będziesz tego dnia czuła się dobrze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałam czerwone buty ślubne, a mój mąż czerwone SZNURÓWKI w pantoflach i wyglądało to super!!

Oprócz tego miałam czerwony bukiet, czerwone kwiaty we włosy i szminkę do ust. Mąż miał czerwoną butonierkę muszkę oraz pas do smokingu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też myślę nad kolorowymi butami :D bo białe są pospolite :D I nie patrze nawet na zdanie innych to będzie mój dzień i idę w tym co mi się podoba :D tylko zastanawiam się jak mój przyszły mąż się ubierze fajnie by było gdyby coś do siebie pasowało ale on chyba nie jest za kolorowymi dodatkami :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do ślubu miałam takie srebrne (wyglądały jakby były ocekinowane czy coś - można zobaczyć je na stronie Kirbuta), a na przyjęcie dobre rozchodzone czerwone na niższym obcasie :) W tym mama moja sama mi zaproponowała żebym na wesele sobie rozchodzone założyła "te czerwone", bo tak to mnie nogi nie będą bolały i miała racje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moda idzie na Wszystko zależy od gustu Panny Młodej :) Mi bardzo podobają się kolorowe buty ślubne, ale u innych ;) sama jestem tradycjonalistką i raczej kupię białe buty :)

Za to moja znajoma miała czerwone buty na ślubie, weselu i sesji. Niestety dobrała do nich białe pończochy :/ Nie było to hmm... zbyt udane połączenie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja postawiłam na soczyste, zielone dodatki - w tym buty :mrgreen:

Kiki do kolorowych butów uważam, że albo powinny być gołe nogi (buty typu peep-toe) ewentualnie koloru skóry, koniecznie matowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Natalia_2015 Zgadzam się z Tobą w 100% :) Najlepiej jest przymierzyć wszystko i zobaczyć jaki będzie efekt, bo tak jak pisałam wyżej niektóre połączenie są delikatnie mówiąc nietrafione ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Ja mojej chrzestnej chce kupić super miesiąc miodowy na Teneryfie. Na pewno będą z mężem zachwyceni. Myslę, że złożymy się w parę osób i wykupimy noclegi w http://happyapartmentstenerife.com/pl/ spradzonym przeze mnie już hotelu. Super miejsce nie tylko dla rodzin z dziećmi ale także dla dwójki zakochanych. Polecam też takie prezent a nie tylko pieniądze
    • Ja zaręczyny mam jeszcze przed sobą. Właśnie próbuję wybrać jakiś pierścionek dla mojej dziewczyny w https://79diamenty.pl/pierscionki/ ale nie będę ukrywał, że wybór jest ogromny a wszystkie te błyskotki są piękne. I nie mogę się zdecydować. Może pomożecie? 
    • Przede wszystkim rozdwojone końcówki należy podciąć. A żeby zapobiec ponownemu rozdwajaniu, polecam stosowanie płynnego jedwabiu, na moje włosy działa doskonale.  Ktoś wspomniał wcześniej także o farbach, wiadomo, że włosy farbowane są bardziej osłabione niż te naturalne i czasami nie ma innej opcji, jak tylko ścięcie. Na szczęście Loreal wypuścił farby inoa , które są całkowicie bezpieczne dla włosów. Więc jeśli już musimy farbować, to warto wybrać odpowiednie farby. 
    • nic dodać nic ująć
    • haha opinia dokładnie identyczna jak mojej teściowej, dziewczyny spokojnie wieczory kawalerskie to nic strasznego, nikt nie lata po prostytutkach, żeby się w ostatniej chwili na zapas wyszumieć, mój organizował starszy brat, 15 chłopa bez ani jednej kobiety, był meczyk, niezdrowe jedzenie, dobra muza i duuuuużo alkoholu