• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Vingaa

Niewybaczalne zachowania gości

22 postów w tym temacie

Z jakimi nieciekawymi sytuacjami i zachowaniami z udziałem gości zdarzyło się Wam spotkać?

Ja ostatnio byłam na weselu, siedziałam przy stole ze znajomymi PMki ze studiów. Na samym początku jedna z koleżanek głośno komentowała jedzenie. a to, że za wolno podane, albo niedobre, albo zimne, albo ona tego nie lubi.... to jeszcze nic, bo jak się napiła, to zaczęła dosyć głośno obgadywać PMkę.

według mnie to totalny brak klasy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłam na weselu 2 lata temu gdzie były winietki i tak się okazało że jednej części rodziny się ten pomysł tak nie spodobał że zaczeli przed pierwszym toastem się kłócić a młoda płakać dla mnie takie zachowanie to szczyt chamstwa :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eMi85, u nas na weselu brat mojego meza i jego zona bardzo byliniezadowoleni z tego gdzie ich usadzil D. i dopoki nie przesiedli sie tam gdzie chcieli to ona eksponowala cala soba niezadowolenie. Potem wszyscy goscie, ktorzy siedzieli z nia przy stole (a byli to nasi przyjaciele i jeden z moich braci) opowiadali mi, jak jej pokrzywiona mina odbierala im chec na obiad... Na szczescie moj brat, ktory tam siedzial jest dosc wyrozumialy i sie po prostu przesiadl z nimi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no szczyt normalnie... Albo ludzie wstydu nie maja albo kultury ^^

Ale jakby ktoś nie był zadowolony s=ze swojego miejsca no to już jego sprawa. Nie wyobrażam sobie przesadzania wszystkich tylko dlatego, ze jednej osobie nie spodobalo się jej miejsce... :shock:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem Wam dziewczyny, ze ja nawet na to nie zwrocilam uwagi. Ale przyszedl tesc z rownie niezadowolona mina i powiedzial, ze ona sie tak zle czuje, bo siedzi nie wsrod swoich. W ogole moi tesciowie stosuja jakies dziwne podzialy na "nasza" i "wasza" rodzina. No i ona nie siedziala wsrod tych "naszych", tylko wsrod znajomych. A to dlatego, ze D. zdecydowal, ze chce miec brata blizej naszego stolu. I w konsekwencji unieszczesliwil jego zone. Ponoc krzywila sie przy obiedzie. Mowila glosno, ze ona nie chce tu siedziec. Az w koncu przyszedl do mnie tesc i powiedzial, zebym przesadzila swojego kuzyna. To tez poszlam do nich, poprosilam braciszka, zeby z zona siedli na miejscu tych nieszczesnikow. Moich przyjaciol, ktorzy ich otaczali poprosilam, zeby sie zajeli moim bratem i zona. Co oczywiscie uczynili z ochota. A ci pokwaszeni bynajmniej nikomu juz nie truli glowy :)

Najsmieszniejsze jest to, ze tak na prawde czlowiek chce dobrze, a i tak znajdzie sie ktos, kto tego nie potrafi docenic. Po mojej stronie tez bylo tak, ze jedna para nie byla zadowolona z miejsca, w kotrym ich posadzilismy. Ale nikt nic nie mowil. Tylko po obiedzie, jak juz sie atmosfera miedzy goscmi zrobila bardziej luzna, wzieli swoje kieliszki i przesiedli sie tam gdzie chcieli. I nikt nawet na to nie zwrocil uwagi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłam raz jeden jedyny na weselu z wyznaczonym kto gdzie siedzi i mieliśmy miejsce najgorsze z możliwych. I w sumie nie do końca rozumiem sens robienia tego. U nas na pewno tego nie będzie. Niech każdy siada gdzie chce i do nas nie ma pretensji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

agadam, "niech siada kto gdzie chce" sprawdza sie w przypadkach kiedy rodziny sie znaja, badz kiedy Mlodzi maja wspolnych znajomych. A w przypadku, kiedy na weselu jest rozne towarzystwo, to nie koniecznie sie sprawdza. U nas bylo kilka osob, wylacznie anglojezycznych i trzeba bylo posadzic ich tak, zeby mieli z kim chociazby porozmawiac. Gdyby dac im swobode to duze szanse, ze wyladowaliby kolo jakiegos dziadka, czy wujka, ktory po wypiciu kilku kieliszkow chcialby pokazac Angolom jak to sie w PL pije :) Takze ja uwazam, ze do tej kwestii powinno sie podejsc bardzo rozsadnie i rozwanie, a nie na zasadzie, bo ja tego nie lubie u innych, to u mnie tez nie bedzie. Chociaz musze przyznac, ze wiele klopotu sprawilo nam to usadzanie gosci, ale mimo wszystko to byla dobra decyzja - w naszym przypadku oczywiscie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, każdy ma prawo zadecydować jak chce. u nas rodziny się nie znają, znajomych mamy tylko i wyłącznie wspólnych. ale wydaje nam się, że goście sami się usadzą koło tych koło których będą chcieli, takie przynajmniej mam doświadczenia wesel w naszych rodzinach ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie z kolei opcja "każdy siada gdzie chce" jest najgorszą z możliwych. Zazwyczaj efekt jest taki, że ten kto się pcha łokciami i rzuca torby na siedzenie ma fajne miejsce, a Ci co kulturalnie czekają na parę młodą lądują porozrzucani po katach. Tylko winietki, jak dla mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie nie było winietek i goście doskonale sobie dali bez Nich radę , natomiast ja byłam na weselu ostatnio to trafiłam na miejsce pod nawiewem klimatyzacji gdzie na drugi dzień byłam chora gdybym wiedziała co mnie czeka odpuściłabym sobie raczej takie przyjęcie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przykre jest to ze większość z gości i tak nie będzie szczędzić języka a;no w trakcie albo już po wesele.

I to niestety jest już przykre, ale taki nasz los

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

almatea ludzie gadali , gadają i będą gadać nic tego nie zmieni ;) Wszystkim niestety nie da się dogodzić , a większość tych krytykujących to zazdrośnicy że u ciebie jest lepiej Niż było u Nich :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz