• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
narzeczona12345

żywe płatki kwiatów do sypania

Jeśli chcesz żeby płatki były świeże, to pozrywaj róże i oberwij z nich płatki. Wtedy będziesz miał pewność, że róże nie zwiędną. Jeśli nie masz na to czasu to zawsze możesz skorzystać z ofert kwiaciarni, które takie coś często sprzedają.

Żywe płatki są drogie, bo róże są drogie. Jeśli nie potrzebujesz dużej ilości, to możesz kupić bukiet kilku róż w lidlu i zapłacić 8zł.

gdzie mogę dostać w Radomiu żywe płatki róż do sypania po wyjściu z kościoła? Jaka może być ich cena?

ja bym na Twoim miejscu pomyślała już teraz o posadzeniu swoich kwiatów. Wyjdzie Ci zdecydowanie taniej, posadzisz, ile zechcesz, a na tej stronie http://florexpol.eu/366-hiacynty

znalazłam naprawdę spory wybór! Aż sama się zdziwiłam. Są oczywiście też tulipany, narcyzy. Piękne, co?

Najlepiej będzie jeśli znajdziesz jakiegoś ogrodnika, który tanio sprzedaje róże. Możesz też kupić róże w biedroce lub lidlu i oberwać z nich płatki.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Ja też chciałabym nauczyć się ładnie zatańczyć pierwszy taniec weselny Szczecin . Na razie chodzę na taniec szczecin do studia tanecznego All About Dance. Moją instruktorką jest Kasia, która jest żywiołowa, ma świetne poczucie humoru, ale jest też wymagająca. Cieszę się, że trafiłam z partnerem  do niej. Myślę, że nasz taniec w końcu zacznie jakoś wyglądać.
    • Dla osób zainteresowanych tematem fotografii czy wideofilmowania w tematyce ślubnej jak najbardziej polecam Glamour Studio - https://www.glamour-studio.pl/ profesjonaliści, jakich mało. Zawsze, przy każdej sesji towarzyszyło nam miłe rozluźnienie, spokojna pogawędka sprawiała, że człowiek przed obiektywem czuł się swobodnie i naprawdę dobrze, to ważne, aby na zdjęciach wyjść naturalnie  Przeglądając portfolio Glamour Studio nie miałam wątpliwości, że to ludzie, z którymi naprawdę chce się spędzić tych kilka godzin dla takiego efektu.
    • https://www.facebook.com/zajazdprzydrozny/   Aktualne zdjęcia (sala po remoncie), informacje i opinie
    •   https://www.facebook.com/zajazdprzydrozny/   Aktualne zdjęcia informacje i opinie.    
    • Dzień dobry! Jako, że do niedawna sama byłam aktywną użytkowniczką forum, a teraz pracuję w pokrewnej branży, chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich nowożeńców do skorzystania z ofert i promocji biura podróży SIGMA. Pokrótce - jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych biur w regionie, posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki oraz umowy ze wszystkimi touroperatorami na rynku. Nasza oferta obejmuje zarówno wyjazdy z biurami takimi jak TUI, ITAKA, GRECOS, Neckermann, Wezyr czy Rainbow, ale też sami organizujemy bajeczne wyjazdy dla naszych klientów. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, o czym każdy może przekonać się po wizycie w naszym biurze. Chciałabym zachęcić wszystkich forumowiczów do wizyty u nas, dlatego zapewniam, że każdy, kto zwróci się do nas w celu zakupu oferty wakacyjnej otrzyma (w zależności od wartości rezerwacji) różnego rodzaju gratisy, w postaci gadżetów, bonów turystycznych, parkingu lub ubezpieczenia gratis. Jestem pewna, że każdy kto się u nas pojawi wyjdzie z kupioną wycieczką Zapraszam serdecznie na ul. Mickiewicza 15 w Radomiu lub do kontaktu mailowego : radom@sigmatravel.pl - przy kontakcie proszę o powołanie się na portal weseleradom.pl Pozdrawiam Martyna Kwiatkowska Kierownik biura