• Ogłoszenia

    • Mathie

      Nowa odsłona forum!   04.11.2016

      Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
pita

Gdzie trzymacie alkohol?

34 postów w tym temacie

Ukryć alkohol ? Do głowy przychodzi mi jedynie barek. Możesz sobie sprawdzić jaką ofertę mają sklepy internetowe. Black Red White ma na przykład w swojej ofercie barki: http://www.brw.com.pl/barki/ - wybór jest niewielki ponieważ barki są dokładnie dwa ale może znajdziesz coś interesującego dla siebie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam u siebie półeczki na wino, które służą głównie na przyprawy - jest ich dość dużo, a u mnie tyle alkoholu się nie pije. A likiery, wódki itp. trzymam w komodzie, nie potrzebuję do nich specjalnego barku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to akurat rozumiem. Gdyby moi rodzice chowali przed nami to myślę, że mój brat nie popadłby w alkoholizm. Trafiłem niedawno na stronę http://agnusterapia.pl/alkoholizm i okazało się, że to prywatny ośrodek leczenia uzależnień Agnus który mieści się niedaleko nas. Niestety, mówi to samo co na początku podbierania alkoholu z barku rodziców: "to tylko zabawa".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz