• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
pita

Gdzie trzymacie alkohol?

34 posts in this topic

Ukryć alkohol ? Do głowy przychodzi mi jedynie barek. Możesz sobie sprawdzić jaką ofertę mają sklepy internetowe. Black Red White ma na przykład w swojej ofercie barki: http://www.brw.com.pl/barki/ - wybór jest niewielki ponieważ barki są dokładnie dwa ale może znajdziesz coś interesującego dla siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszym rozwiązaniem jest barek. Najlepiej jak najwyżej. Chyba że wytłumaczysz dzieciom, że nie wolno tego ruszać. Przynajmniej nie w najbliższym czasie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam u siebie półeczki na wino, które służą głównie na przyprawy - jest ich dość dużo, a u mnie tyle alkoholu się nie pije. A likiery, wódki itp. trzymam w komodzie, nie potrzebuję do nich specjalnego barku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to akurat rozumiem. Gdyby moi rodzice chowali przed nami to myślę, że mój brat nie popadłby w alkoholizm. Trafiłem niedawno na stronę http://agnusterapia.pl/alkoholizm i okazało się, że to prywatny ośrodek leczenia uzależnień Agnus który mieści się niedaleko nas. Niestety, mówi to samo co na początku podbierania alkoholu z barku rodziców: "to tylko zabawa".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Poczytaj sobie kochana o zabiegu karboksyterapii https://cliniqmed.pl/oferta/karboksyterapia/ Karboksyterapia nie zmieni wagi ciała, jednak może rozbić nagromadzoną w jednym miejscu tkankę tłuszczową, efektem czego będzie ładnie wymodelowana sylwetka. Karboksyterapia jest więc świetnym sposobem na podkreślenie talii, czy wymodelowanie pośladków.  Poszukaj tej opcji w gabinetach medycyny estetcznej. Musisz tutaj jednak liczyć się  z tym, ze jeden zabieg nie wystarczy i najlepiej będzie wybrac się na cała serię zabiegów.   
  • Dziewczyny macie jakies dobre sposoby na pozbycie się cellulitu? 
   Mam go pod pupą na udach 
   Bardzo mi przeszkadza 
   Jesli wiecie jak go zwalczyć to proszę napiszcie mi
  • Ja też chciałabym nauczyć się ładnie zatańczyć pierwszy taniec weselny Szczecin . Na razie chodzę na taniec szczecin do studia tanecznego All About Dance. Moją instruktorką jest Kasia, która jest żywiołowa, ma świetne poczucie humoru, ale jest też wymagająca. Cieszę się, że trafiłam z partnerem  do niej. Myślę, że nasz taniec w końcu zacznie jakoś wyglądać.
  • Dla osób zainteresowanych tematem fotografii czy wideofilmowania w tematyce ślubnej jak najbardziej polecam Glamour Studio - https://www.glamour-studio.pl/ profesjonaliści, jakich mało. Zawsze, przy każdej sesji towarzyszyło nam miłe rozluźnienie, spokojna pogawędka sprawiała, że człowiek przed obiektywem czuł się swobodnie i naprawdę dobrze, to ważne, aby na zdjęciach wyjść naturalnie  Przeglądając portfolio Glamour Studio nie miałam wątpliwości, że to ludzie, z którymi naprawdę chce się spędzić tych kilka godzin dla takiego efektu.
  • https://www.facebook.com/zajazdprzydrozny/   Aktualne zdjęcia (sala po remoncie), informacje i opinie