• Announcements

    • Mathie

      Nowa odsłona forum!   11/04/2016

      Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
pita

Gdzie trzymacie alkohol?

34 posts in this topic

Ukryć alkohol ? Do głowy przychodzi mi jedynie barek. Możesz sobie sprawdzić jaką ofertę mają sklepy internetowe. Black Red White ma na przykład w swojej ofercie barki: http://www.brw.com.pl/barki/ - wybór jest niewielki ponieważ barki są dokładnie dwa ale może znajdziesz coś interesującego dla siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszym rozwiązaniem jest barek. Najlepiej jak najwyżej. Chyba że wytłumaczysz dzieciom, że nie wolno tego ruszać. Przynajmniej nie w najbliższym czasie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam u siebie półeczki na wino, które służą głównie na przyprawy - jest ich dość dużo, a u mnie tyle alkoholu się nie pije. A likiery, wódki itp. trzymam w komodzie, nie potrzebuję do nich specjalnego barku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to akurat rozumiem. Gdyby moi rodzice chowali przed nami to myślę, że mój brat nie popadłby w alkoholizm. Trafiłem niedawno na stronę http://agnusterapia.pl/alkoholizm i okazało się, że to prywatny ośrodek leczenia uzależnień Agnus który mieści się niedaleko nas. Niestety, mówi to samo co na początku podbierania alkoholu z barku rodziców: "to tylko zabawa".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this