• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Restauracja/Hotel "Leśny dwór"

80 posts in this topic

Zastanawiam sie nad tą salą, wesele w 2014 roku. Duzo złych opini słyszałam, przewaznie na temat właściciela i niesmacznego jedzenia. Sala wyglada zachęcająco ale takie opinie przerazaja i skoro jest iz az tyle to moze jednak maja cos wspólnego z prawdą... Mieszkam na janiszpolu wiec mielibysmy niedaleko. Czy to prawda ze stól wiejski kosztuje 2000zł?

Zastanawiam sie nad tą salą, wesele w 2014 roku. Duzo złych opini słyszałam, przewaznie na temat właściciela i niesmacznego jedzenia. Sala wyglada zachęcająco ale takie opinie przerazaja i skoro jest iz az tyle to moze jednak maja cos wspólnego z prawdą... Mieszkam na janiszpolu wiec mielibysmy niedaleko. Czy to prawda ze stól wiejski kosztuje 2000zł?

my za stól płacimy 1200, więc moim zdaniem 2000 to dość drogo

pisałam w wątku o stole wiejski czemu 2000 to taka normalka według mnie, więc tu sie nie bede rozpisywać a stół na pewno mają bardzo dobry bo biorą ze źródła które znam :) wiadomo tez chcą na tym zarobić jak na wszystkim wiec jakies 300 zł pewnie jest dla nich ;)

ehhh...dawno tu nie zaglądałam...i troszke sie przeraziłam. Mam taki ogólny apel do wszystkich piszacych nie tylko w tym watku - PISZCIE NA TEMAT .

Co mnie to obchodzi że ktos placi 1200 zł za stoł wiejski w jakims tam domu weselnym!...albo że ktos mieszka w janiszpolu i miałby blisko!....LITOŚCI...

To tyle prywaty z mojej strony a wracając do tematu - czyli wesela w Leśnym Dworze

w ostatnią sobote tj. 9.06 byłam na wesleu moich znajomych w LD i szczerze mowiąc utwierdziłam się że dokonałam hmmm...tzn dokonalismy;) dobrego wyboru. Jedzenie po pierwsze było bardzo ładnie podane, po drugie i chyba najwazniejsze było bardzo dobre.

hmmm...fajnym pomyslem były animacje dla dzieci. Na tej imprezie bylo ich dość dużo i panie bawiące się z nimi moim zdaniem były bardzo potrzebne. No to tyle refleksji poimprezowych z mojej strony;)

Na koniec nasunęło mi sie jeszcze pytanie do tych co juz mieli wesele w LD...wiecie może jak wygląda kwestia "puszczania"lampionów, ew. sztucznych ogni?

bylam na weselu w Leśnym Dworze. powiem tak, sala no ok goscie sie pomiescili i potanczyli, parking duzy ok. ale najbardziej nie zadowoleni byli rodzice mlodych! a z tego faktu iz inna cene na poprawiny dogadali z wlascicielem, a pozniej widocznie cos mu sie odwidzialo i postanowil ja zwiekszyc czego nie powiedzial osobiscie tylko przez menagera. nieodpowiedzialne i nieprofesjonalne zachowanie..

ja swojego wesela tam napewno nie zrobie, chocby dlatego iz slyszalam jak wlasiciel siedzial na recepcji i najzwyklej obgadywal rozne zespoly muzyczne, chwalil tylko ten co u niego gra na sylwestrze a reszta to dno, nagadywal na inne domy weselne, a nawet na kwiaciarnie.no gadula straszna w zlym tego slowa znaczeniu.

jedzenie maja smaczne, wystroj kwestia gustu, ale jest ladnie, najgorszy byl powrot do domu, wesela poza radomiem to okropny klopot dla gosci. takie moje zdanie. maja do wyboru albo taxi w moim przypadku 70zl!!, albo budzic kogos z rodziny po nocy.

z racji tego iz rodzina nie byla zadowolona, ja tez nie polecam

Nieciekawie. Ale jest sposób na takie sytacje. banalny sposób ;] spisywac umowę ;] obejmująca również poprawiny i wtedy właściciel nie może sobie zmieniać ceny wedle uznania. Właściciel postapił nie fair, ale moim zdaniem w tych czasach nalezy spisywac umowe na wszystko. To duże niedopatrzenie ze strony rodziców/młodych.

tez tak uwazam, dlatego na moim weselu jak bede podpisywala umowe z jakims domem weselnym badz restauracja to wszystko bede chciala miec na papierze zeby uniknac takich przykrych niespodzianek

Byłam ostatnio na weselu w Leśnym Dworze. Muszę powiedzieć, że rozczarowałam się jedzeniem. Przede wszystkim było bardzo mało przystawek i nie były one pierwszej świeżości. Nie zachęcały do konsumpcji. Dania ciepłe miały skąpe porcje, smakowo też bez rewelacji nic wymyślnego. Takie ceny za talerzyk a nas zamurował tak niski poziom w menu. Ci co mają już tą sale zarezerwowaną muszą "przypilnować" sprawy dotyczącej ilości przystawek i świeżości jedzenia... Stół wiejski był bez zastrzeżeń, ładnie wyglądał.

hmmm...cos temat przycichł. A ja juz nie mogę się doczekać się mojego ślubu i wesela.

Ehhh...ale ten czas leci. Jeszcze tylko 9 miesięcy i będzie po wszystkim :)dzisiaj byłam w LD i całkiem miło mnie ta wizyta zaskoczyła. Jest nowa, mega oryginalna i prześliczna sala taneczna...jestem zachwycona :) a i co najważniejsze wreszcie jest na sali tanecznej klimatyzacja( eh...w sumie najbardziej stresowałam się tym że będzie gorąco) a tu miłe zaskoczenie na święta. Dobra gadam juz od rzeczy, ale już chyba zaczynam świrować. ehhh...strach pomyśleć co to będzie później ;)

Mam pytanie do tych, którzy już mieli swoje wesele w LD. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad okrągłymi stołami(wiem że takowe w LD są). Jak z waszego doświadczenia się takie coś sprawdza?Czy może lepiej zostać przy tradycyjnym ustawieniu? Właściciel mówi, że tak przy 150 osobach stoły okrągłe ładnie wyglądają...no ale ja sama juz nie wiem. A wy jak myślicie?

hej,

my również chcieliśmy mieć okrągłe stoły, jednak ze względu na liczbę gości (200 os) nie było takiej możliwości w LD. I mimo "zwykłych" stołów nie wyobrażam sobie żeby się więcej osób tam zmieściło. Przy 150ciu przy okrągłych myślę, że może być dość ciasno. Chociaż nam sporo miejsca zajęły stoły z ciastami, winami i fontanna czekoladowa.

No i jeśli mówisz, że założyli klimatyzację na sali tanecznej to dobra wiadomość. Chociaż u nas był tak gorący dzień, że nawet na sali gdzie klimatyzacja była i tak ciężko było wysiedzieć - no ale wtedy akurat było prawie 30 stopni w środku nocy. Na taką pogodę żadna klimatyzacja nie pomoże. Jeśli masz jakieś pytania to pisz;)

pozdrawiam

P.S.

ale ogólnie polecam Leśny Dwór wszystkim :))

jesteśmy na etapie szukania odpowiedniego miejsca na wesele. Na naszej liście miejsc wartych rozważenia znajduje sie również restauracja Leśny Dwór. W ubiegłym tygodniu oglądałam salę i szczerze mówiąc zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. To miejsce ma przede wszystkim swój klimat i charakter. Widać że właściciele mają swoją koncepcję na to miejsce i nie kopiują nikogo innego, co jest dla mnie bardzo dużym plusem.No ale to poniekąd zboczenie zawodowe marketingowca;) Tak więc jeżeli chodzi o walory estetyczne jestem jak najbardziej za. W trakcie mojej wizyty postanowiłam również spróbować kuchni. hmmm..która również mi odpowiada, niemniej jednak zdaje sobie sprawę iż na podstawie jednej potrawy ciężko jest ocenić całość chciałabym prosić osoby które mialy tam swoje wesela o opinie na temat strony gastronomicznej tego lokalu na priv.

Z góry bardzo dziękuję

bylam na weselu w Leśnym Dworze. powiem tak, sala no ok goscie sie pomiescili i potanczyli, parking duzy ok. ale najbardziej nie zadowoleni byli rodzice mlodych! a z tego faktu iz inna cene na poprawiny dogadali z wlascicielem, a pozniej widocznie cos mu sie odwidzialo i postanowil ja zwiekszyc czego nie powiedzial osobiscie tylko przez menagera. nieodpowiedzialne i nieprofesjonalne zachowanie..

coś mi się wydaje, że ktoś robi tu czarny pijar. W Leśnym Dworze nie ma managera. Osobą decyzyjną jest tam właściciel i to z nim rozmawia się na temat wesel

Mi wszystko odpowiada na tej sali oprócz jednego - nie mają mojego terminu wolnego haha

jedzenie mają pyszne (choć na sali byłam na początku 2012) mógł się kucharz zmienić

Pozdrawiam

Kasia

Z przyczyn losowych muszę zrezygnować z organizacji wesela w bardzo fajnym miejscu jakim jest Leśny Dwór. Termin zresztą też jest ok - 14.09.2013 Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na priv bądź bezpośrednio z właścicielem restauracji.

www.lesnydwor.eu