• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Restauracja/Hotel "Leśny dwór"

80 posts in this topic

nie wiem jaką mają cene ale byłam tam na weselu i naprawdę byłam zadowolona. Wiadomo każdemu się nie dogodzi ale dla mnie było fajnie i obsługa i wystrój naprawdę polecam

Odradzam zamawianie wesela w tej sali, jedzenie jest bardzo niesmaczne i jest go na stołach mało! Ktos napisał 24 przystawki- to oni licza chle, ogórki, papryke itd? Byłem na weselu i wrócilssmy głodni, pomijajac fakt iz kelnerow było zdecydowanie za mało i nie dawali sobie kompletnie rady. Wesele na 180 osób a ich było 4 to o połowe za mało! Dostalismy zupe po godzinie od pierwszych gosci! Pozatym właściciel to totalny burak, siedzi na recepcji i gada głupoty o innych salach- bardzo niekulturalne zachowanie. A ceny sa z kosmosu- 220zł/osoba a poziom jaki serwuja jest warty moze 120zł... lipa

Jak dla mnie to powinniscie unikac tego lokalu jesli chcecie miec fajne wesele.

My wybraliśmy Leśny Dwór bo wiele dobrego słyszeliśmy o tym lokalu no i spełnia nasze wymagania co do pojemności bo wesele planujemy na ok 250 osób i co ważne posiada stosunkowo dużo miejsc noclegowych a u nas sporo ludzi będzie przyjezdnych. Co do właścicieli to zrobili na nas bardzo pozytywne wrażenie, wszystkiego mogliśmy się dowiedzieć i ustalić tak jak chcemy.

Jedyne czego się obawiam to, że może być nieco ciasno ale wynajęliśmy też drugą mniejszą salkę gdzie ma być barman i kilka stolików więc mam nadzieję, że jakoś to będzie ;)

my też wybraliśmy Lesny Dwór :) mam nadzieje, że nie będziemy żałować. Jeżeli chodzi o właściciela to jak do tej pory nie ma się do czego przyczepić (w sumie spotkaliśmy go tylko przy podpisaniu umowy i wydawał się całkiem konkretnym człowiekiem, rozmawialiśmy też chyba z panią menager- też całkiem miła i rzeczowa osoba. Szczerze mówiąc koneser mnie uspokoił pisząc, że właściciel jest obecny w trakcie wesela. Z doświadczenia wiem, że jak się wszystkiego się osobiście dopilnuje to lepiej wychodzi.

A jeżeli chodzi o ceny to na ich stronie pojawiła się oferta weselna, tak więc tam można znależć wiarygodne info. odnośnie ceny http://www.lesnydwor.eu/#!wesele

mimo że mamy jeszcze dużo czasu to troche się stresuje. Nigdy nie byłam na weselu w Leśnym , tak więc mam nadzieje że to co pisze koneser nie jest prawdą ...:/ ehhh...

a Wy kiedy macie swoje wesele?

Tosia nic sie nie martw. Myslę, że dokonałaś dobrego wyboru.

We wrześniu 2011 roku odbyło sie w tej restauracji nasze wesele. Też się bałam, bo nasłuchałam się od ludzi jak to tam jest strasznie, nic do jedzenia nie ma, puste stoły, gaśnie światło, w połowie wesela brakuje napojów, z właścicielem nie idzie się dogadać i wiele wiele innych bzdur.

My jestesmy w 100% zadowoleni i nic z powyższych rzeczy nie miało miejsca. Jedzenia było pod dostatkiem, światło nie gasło a napojów zostało tyle że wystarczyło na poprawiny.

Możemy śmiało polecic LD. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, super obsługa, bardzo dobre jedzenie. Wiejski stół jest naprawde super (oprócz wszelkiego rodzaju mięs, wędlin itp, są jeszcze 3 dania gorące u nas były pierożki, bigoos i żeberka), osobny stół z ciastem prezentuje się pieknie, ciasto jest bardzo ładnie wyeksponowane, do tego są różego rodzaju babeczki, bankietówki, deserki itp. Ogólnie sala robi super wrażenie, szczególnie teraz po remoncie prezentuje się naprawde świetnie. Ładne dekoracje z kwiatów, piękne świeczniki na stołach.

Właściciel jak i jego żona, to bardzo mili i konkretni ludzie. Doradzali nam, pomogli wybrać menu (polecam kaczke faszerowaną cielęciną w sosie żurawinowym). Nie możemy się do niczego przyczepić. Gorąco polecam i gdybysmy jeszcze raz stawali przed wyborem miejsca na wesele nie zastanawiałabym się ani chwili.

Teraz juz wiem, że wszystkie złe opinie sa wystawiane przez zazdrośników, więc nic się nie martw, tylko ciesz sie przygotowaniami. Ld to jest lokal który długo pracował na swoją reputacje i na pewno bedzie trzymał poziom! Pozdrawiam :)

dziekuję narzeczona za odpowiedź :) mam nadzieję, że u mnie też będzie ok. Zreszta ostatnio przeglądając zdjęcia znajomych na FB okazało się, że moja koleżanka z liceum tez miała tam wesele - jej zdjęcia z tej sali sa bajeczne i wygląda na to że atmosfera tez taka byla:)

Oby tylko mój narzeczony sie nie rozmyślił;)

A tak na marginesie ludzie narzekają, że w Ld jest drogo a okazuje się że np Dworek Saski płaci się nawet 230 zł od talerzyka:/ Ja taką cenę byłabym skłonna zapłacić chyba tylko w Awiatorze, bo ten lokal tez mi sie podoba

Moim zdaniem sala wyjątkowa pod każdym wzgledem: wystrój, jedzenie, obsługa - dlatego własnie tam urządzilismy swoje wesele. Goście byli bardzo zadowoleni, my również.

POLECAM!