• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Restauracja/Hotel "Leśny dwór"

80 posts in this topic

Dodano przez Administratora:

Leśny Dwór

1. Adres: 26-640 Skaryszew, Słowackiego 84

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: 300

3. Dane kontaktowe:

a. Telefon: (48) 3857488

b. Mail: kontakt@lesnydwor.eu

c. Strona WWW: http://hotel.radom.lesnydwor.eu/

d. Facebook: https://www.facebook.com/lesnydwor/

4. Dodatkowe informacje: -

Post aktualizowany w 2016 roku

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, a dane są nieaktualne lub chcesz się zareklamować na forum napisz na adres: kontakt@weseleradom.pl

1. Adres: Wincentów k. Skaryszewa, ul. Słowackiego 84

2. Ilość osób mieszcząca się na sali:# salka restauracyjna na 24 miejsca

# sala bankietowa na 300 miejsc

3. Cena- a) Sama sala:

b Z obsługą:

4. Parking: jest, o ile dobrze pamiętam dośc duży

5. Dane kontaktowe-

a) Telefon:tel. 048 385 74 88

fax 048 383 60 62

b Mail: recepcja@lesnydwor.eu

6. Dodatkowe informacje-

a) Dodatkowe pokoje: * 7 wygodnych pokoi dwuosobowych; * 2 pokoje trzyosobowe

b Kuchnia wyposażenie: -

c) Czy widać salę taneczną z sali jadalnej: tylko z niektórych miejsc, zaś osoby siedzące przy dalszych stołach nie widzą kompletnie sali tanecznej

d) Inne: wiejski stół, piekny ogórdek, duża sala taneczna, mało śliski parkiet, bardzo fajne sofy w recepcji, można miło wypocząć.

7. Ocena: 5-, ujęłam pół ocenki za zbyt duży lokal. byłam na weselu 290-300 osobowym a i tak było dużo przestrzeni, co mnie raziło.

8. Strona WWW: http://www.lesnydwor.eu/

Lokal ładny zarówno w środku jak i na zewnątrz Co do tego że zbyt duży to się zgadzam ja miałam tam swoją studniówkę a na sali tanecznej było dużo miejsca i tak także sala jest przeznaczona na raczej bardzo duże wesela

Czy ktoś bawił się na tej sali??? Zaineresowałam się tym lokalem, ponieważ bardzo zależy mi na sali weselnej z pokoikami gościnnymi - będziemy mieli trochę przyjezdnych osób. A może ktoś wie o innym ciekawym domu weselny na ok 200 osób z pokojami gścinnymi ( ok 20 miejsc sypialnych)

Sala w Lesnym Dworze jest naprawde super, bylam tam nie na jednym weselu i moge polecic. Problem jest tylko z wolnymi terminami. Bardzo ladna sala godna uwagi jesli robisz wesele na ponad 200osob jest w Krogulczej, rowniez sa pokoje goscinne.

Ja byłam na weselu w Kowali i szczerze mówiąc bardzo mi się tam podobało.

Wystrój super i obsluga również, więc śmiało mogę polecić wam ten lokal.

Jest równie dobry jak Leśny Dwór a nawet może lepszy. Ma super antresolę z drink-barem.

Ma jeden malutki minus.....cena jak dla mnie troszeczkę wysoka ale naprawdę warto.

A propo w sal tej zmieści się powyżej 200 osób. :D:D:D:D:D

czesc, zastanawiam sie nad wyjeciem tej sali, bardzo mi sie ona podoba wiec jezeli ktos mial tam wesela bardzo prosze o jakies szczegoly na temat jedzonka tam podawanego i jak sie ma kwestia poprawin :roll::?:

Rozmawiałam z panem właścicielem na temat poprawin i powiedział, że raczej nie praktykują bo wtedy restauracja jest zamknięta dla innych gości, czego on nie chce, bo traci klientów... i jeśli już to cena takich poprawin jest wysoka. W 2010 cena 180zł od talerzyka.

My zdecydowalismy sie wlasnie na ten lokal, bardzo nam sie podoba wnetrze i ogrod a do tego bylam tam kiedys na weselu i wiem ze jedzenie jest smaczne a obsluga dobra. No i jak na lokal na tym poziomie nie jest najdrozszy. A czy ktos z Was byl tam w tym roku na przyjeciu? Moze moglby sie podzielic spostrzezeniami?

Witam

dziś widziałam tę salę, ogromna po prostu ogromna, wesele 200 os. to chyba i tak mało, bo studniówki tam robią.

Cena na 2011 to 200zł/os. dorosłą (6 dań gorących, ciasta, 9 przystawek, napoje kupuje się samemu, wódkę oczywiście też, tort też we własnym zakresie), 100zł za dziecko (dziecko do lat 4 za darmo, a ogólnie dziecko jest rozumiane do 12-14 lat - to też duży plus), stół wiejski 1800zł (są na nim 3 dania gorące - żeberka, bigos, pierogi no i kiełbasa itp.).

Tak ogólnie to już zbierają zamówienia na 2012

Co do barmanów - za 1 barmana biorą 600zł, do tego obliczają ilość alkoholu jaki trzeba zakupić i dają rozpiskę, np. 150 os. trzeba zakupić alkoholu za 1500zł - także standard.

Nie robią stołu z owocami polecają do tego celu firmę z Radomia, ciasta zamawiają od jakiejś kobiety spod Radomia.

Ogólnie baaaardzo pozytywnie, ale naprawdę na duuuuuuże weselicho, do tego duży parking i bardzo miła obsługa.

Aha za pokój 2 os. 150zł ze śniadaniem, to chyba tyle

Nani nie sugeruj się tym że robią tam studniówki, sala jest rzeczywiście dość duża, ale gdy jest mniejsze wesele to sala taneczna jest przedzielona i uwierz mi, że nie traci wcale na wyglądzie, wiem bo byłam i widziałam. Wszystko jest dokładnie tak jak piszesz jeśli chodzi o ceny. Mają swojego barmana co dla mnie jest plusem, ciasta mają bardzo dobre, zresztą polecam poprosić o osobny bufet z ciastami, naprawdę ślicznie to wygląda i jest w cenie.

Obsługa rzeczywiście bardzo miła, polecam tą salę bo sama będę miała tam wesele :) Pozdrawiam

Właśnie jesteśmy po weselu w Leśnym Dworze. Mamy kilka spostrzeżeń na temat tego lokalu.

Ogólnie wrażenie na 6+, jedzenie na 5+ - było po prostu pyszne, ale niestety tu plusy się kończą. W związku z tym, że przez nasz kraj własnie przechodzi fala upałów, mieliśmy nadzieję, że jak już dojedziemy na salę, będzie tam chłodno - no w końcu lokal bardzo prestiżowy. Niestety zawiedliśmy się na całej linii, nagle jak już goście usiedli za stołami zaczęło migać światło - i tu nasuwa się spostrzeżenie, że nie mają agregatów, klimatyzacja dawała o sobie znać raz na jakieś 30 minut.

Sala jak dla mnie na jakieś 150-170 osób i to wszystko, bo inaczej na parkiecie będzie ciasno, i tak już przy stołach było ciasno. Obsługa jak na taką ilość gości, a było ok. 150 osób - za mała - 3 kelnerów to znacznie za mało, początek stołów kończył konsumpcję a my jeszcze nawet nie zdążyliśmy dostać talerza - za to minus.

Ogród bardzo ładny, jest gdzie się przewietrzyć.

pozdrawiam

Miałam studniówkę w leśnym dworze w 2009 roku i jestem po niej bardzo zadowolona, sala naprawde ładna, jedzenie było przepyszne (do dziś pamiętam smak klusek śląskich :D )

Obsługa bardzo miła była i dość szybko dostawaliśmy jedzenie, ale to była jak mówiłam studniówka, a nie wesele.