• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

"Livia" Pracownia Sukien Ślubnych i Komunijnych

Ja tam szylam swoja sukienke na studniowke, co prawda bylo to juz ponad 4 lata temu, ale bylam bardzo zadowolona.Ta pracownie polecila mi kolezanka, ktora wczesniej szyla sobie tam sukienke jak byla swiadkiem na slubie u siostry. Panie naprawde pieknie szyja, maja mnostwo bodajze wloskich katalogow z ktorych mozna wybrac sobie dowolna sukienke. Co prawda ceny maja dosc wygorowane bo ja wtedy za zwykla sukienke studniowkowa zaplacilam prawie 500 zl wiec nie wiem ile biora za suknie slubne. Ja swojej sukni nie zdecydowalabym sie szyc w pracowni, wolalabym ja wczesniej zobaczyc i przymierzyc.

Bo tak to troche szyje sie w ciemno, nagle okazac sie moze ze w takim fasonie wyglada sie niezbyt korzystnie i co wtedy? Duzo jest sukni ktore na wieszaku czy na zdjeciu wygladaja pieknie a jak sie przymierzy to juz tak pieknie nie jest. Ale jesli ktos ma zamiar szyc w takiej pracowni to moge z czystym sumieniem polecic Livie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja druhna i siostra szyły sobie tam sukienki , obie były bardzo zadowolone .

Sukienki służą im do dziś .

Sama bym sobie tam uszyła suknie , ale już wcześniej kupiłam .

Polecam . :lol::lol::lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz