• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Michał Banasiak

ANIMATOR ZABAW DLA DZIECI NA WESELE

Witam serdecznie! Polecam swoje usługi jako Animator Zabaw dla Dzieci na Wasze wesele. Jestem optymistyczną, zawsze uśmiechniętą i energiczną osobą, a moją pasją od lat jest niesienie radości najmłodszym. Wykształcenie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w opiece nad Dziećmi sprawiło, że zainteresowałam się zawodem Animatora. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach. Posiadam ciekawe referencje z dotychczasowych animacji i na koncie wiele już uśmiechniętych dziecięcych twarzyâŚ

Zapraszam na moją stronę: www.animator.radom.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio jak byłam na kilku weselach to właśnie ten animator jest coraz częściej. W sumie to fajna sprawa bo dorośli mogą się trochę pobawić a dzieciaki mają zajęcie :) któraś z Was poleca kogoś z czystym sercem? Poza panem który się sam reklamuje? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest bardzo dobre rozwiązanie jeśli na weselu ma być sporo dzieci, wiadomo dzieci się trochę nudzą atrakcjami dla dorosłych, a tak to i dzieci zadowolone i rodzice mają pewność ze mogą się bawić a dzieci są w tym czasie bezpieczne i mają zajęcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Nie wiem czy to dobry pomysł. Jeśli macie taką możliwość, to pomyślcie o zakupie mieszkania. Warto jednak się zorientować o takich kwestiach, jak protokół zdawczo-odbiorczy. Na tej stronie https://www.eurostyl.com.pl/blog/protokol-zdawczo-odbiorczy-nieruchomosci-co-musisz-o-nim-wiedziec jest wszystko dokładnie wyjaśnione i opisane.
  • U mnie poszło 6 butelek z 12 na 120 osób. Był barman i prawdę mówiąc wszyscy chodzili do barmana. Co ciekawe wódki też poszło mniej niż standardowo przy takiej ilości gości. Ogólnie zależy ci wola goście. Jeśli chodzi o miejsce zakupu, polecam przejrzec sobie hurtownie online. Miewają znacznie korzystniejsze ceny. Zerknij sobie tutaj: https://outletalkoholowy.pl/ Jest to dobry sklep z alkoholami online, w którym kupisz tanie alkohole. 
  • Na szczęście w Polsce powstaje w ostatnim czasie sporo ciekawych inwestycji mieszkaniowych, więc nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Moim zdaniem warto sprawdzić takie osiedla jak https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-rumia.html  bo daje to bardzo ciekawe możliwości, zarówno jeśli chodzi o nowe miejsce do życia, jak i typowo pod wynajem.
  • Ile wina polecicie zakupić na wesele?  Zastanawiam się nad ilością, nie wiem w sumie ile goście wypijają. I gdzie w Radomiu kupowaliscie? 
  • Informacje o tym, jak wygląda aktualny ranking ubezpieczeń mieszkania czy domu, znaleźć nietrudno. Są dostępne w Internecie na wyciągnięcie dłoni, na przykład tutaj: https://cuk.pl/porady . Niemniej jednak, warto wiedzieć, na jakiej podstawie takie zestawienia są tworzone i w jaki sposób korzystać z nich przy wybieraniu ubezpieczenia swojej nieruchomości.