• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Przywitaj się

94 postów w tym temacie

Niestety temat, który do tej pory istniał omyłkowo został usunięty, dlatego musimy go przywrócić pisząc tutaj nowe posty. Zacznę w takim razie od siebie.

Mam na imię Mateusz, mam 27 lat, ślub miałem w 2008 roku. Założyłem to forum w 2007 roku i tak to się do teraz rozwinęło.

Zapraszam starych jak i nowych użytkowników do przedstawienia się i napisania w kilku zdaniach coś o sobie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam :) Mam na imię Rafał, mam 27 lat. Z moją E ślub bierzemy 21.07.2012 :) Wesele mamy w Zajeździe Iłżeckim, zespół LORD spod Iłży. POZDRAWIAM FORUMOWICZOW ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam, ja jestem Renata i mam 23 lata. w 2010 roku wyszłam za mąz - forum to bardzo mi pomogło :) jak ja zalogowałam sie na forum, było jeszcze nowe i dośc mało użytkowników. super, ze tak rośnie w siłe. pozdrawiam wszytskich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich :)

Jestem właścicielem niewielkiej firmy Remedium, która zajmuje się obsługą muzyczną i wodzirejską różnego typu imprez.

Pozdrawiam wszystkich

Łukasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, na imie mam Magda. Jestem rodowita radomianka, niestety obecnie przebywam poza granicami Polski. Od dluzszego czasu obserwuje watki na forum z racji tego, ze we wrzesniu tego roku wychodze za maz. W ten sposob mam rozeznanie w temacie. I widze, ze rady kolegow i kolezanek bardzo mi pomoga w organizacji tego wielkiego wydarzenia.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

26 - letnia radomianka. W związku od niecałych 2 lat, zaręczona od 1,5 roku, ślub za 3 miesiące :) sala weselna - aksza, orkiestra - A4, kamerzysta, foto - studio 77, slub - parafia pod wezwaniem Opatrzności Bożej w radomiu. weseleradom.pl to super forum dzięki któremu nasze przygotowania do wesele nie były tak straszne jak przypuszczaliśmy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu a ostatnio zachęcony "coming outem"coraz większej liczy facetów na forum ;)) postanowiłem i ja stać się bardziej czynnym użytkownikiem :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

jestem tu od niedawna, trafilam przypadkiem poszukując inspiracji na ten Najwazniejszy Dzien:) Mam na imię Marta, mieszkam w Radomiu. Zaczytuję się we wszystkich postach i korzystam z Waszych doświadczen, za jakis czas moze i ja pomogę :)

pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Jesli Ci się takie sukienki podobają to kupuj. Sama mam kilka sukienek hiszpanek i nosze je na co dzień na badziej niezobowiązujace spotkania, jak dla mnie są wygodne bo przewiewne i lekkie. Lato w tym roku jest gorące, tak wiec jest to ciuszek, który nakładam na siebie najczęściej Zerknij sobie jeszcze do Answear: https://answear.com/p/sukienki-hiszpanki-1935-t.html W sklepie aktualnie mają promocje na wiele firmowych modeli i moze coś dla siebie znajdziesz.  Sukienki takie są modne już od dwóch dobrych sezonów tak wiec nie wydaje mi sie aby miały wyjśc z mody za rok....
    • Nosicie? Zastanawiam się czy kupić bo widziałam promocje ale nie wiem czy będą modne w przyszłym sezonie
    • No fajne takie wesele, mam zamiar  takie dość podobne zorganizować, trochę boho ale  długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej sali, dopiero w Lemanach Albizję wyczaiłam, to tam gdzie ostatnio bawiliśmy na się na Sylwestra, bardzo fajne miejsce
    • Witam, Poszukuje wolnej sali na wesele w terminie 31.12.2018. Wesele chcemy zorganizować na 100- 150 osób.  Z góry dziękujemy za odpowiedź :-) 
    • Pewnie w sklepach z dewocjonaliami. chociaż podejrzewam ze nie będą mieli takiego dużego wyboru. Polecam szukać ogólnie w miejscach takich jak: sklepy z dekoracjami olx allegro Ewentualnie zerknij sobie do sklepów internetowych : https://www.meritohurt.pl/obrazy-swiete/jezus-milosierny.html Piekne obrazy mają  w tym sklepie. Daję tutaj jedynie przykład ( na stronie znajdziesz obrazy przedstawiajace również samą Matkę Boską albo Świętą Rodzinę).