• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
hania2016

Nasze przygotowania 2016

213 postów w tym temacie

mil16, my liczyliśmy 1,25 l na parę z poprawinami tak nam podpowiedzieli na sali i okazało się to dobrym wyliczeniem bo ani dużo nie zostało ani nie zabrakło ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jejku dziewczyny nie zalamujcie mnie....ja mam 9lipca a mam tylko sale zarezerwowana i u księdza byliśmy w lipcu wstępnie godzinę zaklepac. Wpisał nas do kajecika Ale mamy iść w listopadzie potwierdzić godzinę i sprawdzić czy jesteśmy przepisani do nowego kajecika. Nie mamy orkiestry, fotografa, kamerzysty, alkoholu. A Wy już nawet suknie macie. Ja się trochę rozgladalam i kilka mi się podobało ale nie mierzylam bo rok wcześniej to trochę za wszesno aA jeszcze wtedy były upały to nawet bym chyba nie dała rady sie przebrać. No ale mam za to projekt zaproszeń. W lutym zaczynam robić. Muszę tylko iść do drukarni wydrukować i przyciąć do odpowiedniego rozmiaru a potem robić przód. Mam nadzieję ze mi wyjdą takie jak powinny.

Jest ktoś jeszcze z tą data co ja???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w kościele termin rezerwowałam w lutym i już nie miałam zbytniego wyboru godziny. Cały sierpień już pozajmowany, została mi godzina 19.00. Alkohol kupuje w przyszłym roku zaproszenia w marcu, bądź kwietniu. suknie mam bo akurat trafiła mi się piękna w okazyjnej cenie. Kupowałam w sierpniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauważyłam ze w miesiącach w których jest literka R ciężko trafić na parafi w tą godzinę którą się chce bo jest po 3 śluby w jedną sobotę. Przyjazna edu mnie na parafi tak jest. W lipcu tych ślubów jest mniej. U mnie chybaprzez calcały lipiec były 4sluby a w pozostałe są przynajmniej 2 lub3 w jedną sobotę. Dlatego jeśli chcecie mieć ślub o konkretnej godz to idźcie dużo wcześniej. Ja byłam w lipcu i mamy o 17. Chciałam o 18 ale ksiądz się nie zgodził bo msza ma być a jak patrzyłam to normalnie są sluby o 18 i jakoś to nie przeszkadza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz