• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
hania2016

Nasze przygotowania 2016

213 postów w tym temacie

alkohol mam już zakupiony :) ponieważ akurat była dobra oferta na tą wódkę którą chcieliśmy :) a suknię będę sobie szyła :) mam zdjęcie i będę chciała żeby krawcowa mi uszyła na miarę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paulinka93 w jakiej hurtowni kupowałaś alkohol ? Jaką masz markę? đ

Podpowiedzcie gdzie w Radomiu (selgros, makro, janton) albo w okolicy Radomia można w dobrej cenie alkohol zakupić đđ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My właśnie kupiliśmy w selgrosie :) i mamy stocka :) Często mają dobre oferty na prostozpalety na 1905roku :) Musisz pojeździć po hurtowniach i popytać o wódkę weselna. Często hurtownie zmniejszaja jeszcze cenę przy zakupie większej ilości butelek. W selgrosie są tzw. pakiety weselne więc jedzcie i popoytajcie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem w trochę gorszej sytuacji, ponieważ mieszkam za granicą. Zaproszenia zamówiłam w tym tygodniu, bo w grudniu będę w Radomiu, to zamierzam zapraszać już gości. W ogóle wszystko załatwiać (suknię, obrączki, rozejrzeć się za jakaś kwiaciarnnią). Sama jeszcze nie wiem jak to ogarnę w 3 tygodnie, ale wyjścia nie mam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak wcześnie kupiłam suknie po okazyjnej cenie. Ta suknia już dawno mi się podobała, jest odpowiednio przechowywana w bawełnianym pokrowcu z dala od promieni słonecznych do sierpnia wytrzyma. Odnośnie barmana my będziemy mieć kolegę który się tym profesjonalnie zajmuje :) Nie tylko drinki alkoholowe ale także różne bezalkoholowe dla dzieci :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My chyba zrezygnujemy z barmana :P ponieważ mamy złe doświadczenia z nim związane. Ludzie piją wódke i mieszają z drinkami a później niej jest z nimi ciekawie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz