• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
hania2016

Nasze przygotowania 2016

213 postów w tym temacie

Dla mnie 160 zł za makijaż to normalna cena . Mieszkam w Poznaniu więc tutaj poniżej 200 za makijaż ślubny nikt nie zejdzie o cenie fryzury już nie wspomnę .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny, ceny makijażu zależą od ceny kosmetyków...niestety nie malujemy kosmetykami drogeryjnymi, tylko produktami PRO a one kosztują. Chodzi nie tylko o trwałość makijażu, która w dniu ślubu jest kluczowa, ale właśnie o to, że są to kosmetyki sprawdzone przez nas same, a my też mamy różne problemy skórne, i nigdy nie naraziłybyśmy klientki na to, żeby kilka dni po zmyciu makijażu coś z cera zaczęło się dziać. Po co Wam wizażystka, która pomaluje Was kosmetykami ogólnodostępnymi? Przecież wtedy możecie zrobić to same...i nie chodzi o to że podkłady np z Rossmana są złe- bo sama używam różnych na co dzień, tylko o to że gdy makijaż ślubny wykonujecie np. o 11 czy 12tej (a czasem malujemy od 6 rano!) to macie w nim dobrze wyglądać ok 18h a czasem dłużej, a to niestety wymaga kilku warstw makijażu i profesjonalnego utrwalenia. Porównajcie sobie różne kosmetyczki/ dziewczyny które malują to na jakich produktach pracują, wiele z nich nie jest nawet w Polsce dostępnych stacjonarnie i wszystko trzeba zamawiać on- line, do tego dobre pędzle, dezynfekcja wszystkiego od dłoni, przez pędzle i kosmetyki- nikt przecież nie chce zostać zarażony żadnym świństwem. Nasz czas, szkolenia- bo ciągle się szkolimy i uczymy nowych rzeczy, wiem, że jednorazowo wydać 100 czy 150zł to dużo, ale za upięcia też tyle się płaci, i mimo, że czas pracy fryzjera i wizażystki jest porównywalny to ilość zużywanych kosmetyków już nie...oczywiście nie ujmując zasług fryzjerom :) Zobaczcie sobie ceny w internecie takich kosmetyków jak Kryolan, Mac, MAP, Stila, MUFE, UD Too Faced czy smashbox ceny pędzli, rzęs itp :) Mam nadzieję, że trochę przybliżyłam Wam temat :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myśle ze powinnać sie zgodzić na ta godzine. Słysze wiele pozytywnych komentarzy na temat tej makijazystki, a zrezygnowałam z niej poniewaz miala tylko godzinę 8, i teraz żaluje, bo na pewno miałabym lepszy makijaż z tej godziny od tego który miałam robiony o 14 przez pseudo makijażystkę z Todos.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na poczatku wydawalo mi sie ze za wczesnie bo fryzjerka jeszzcze przeciez wczesniej musi byc. ale doszłam do wniosku ze bede miec później wiecej czasu. kto wie moze jeszcze pare zdjec w plenerze uda sie zrobic przed slubem. mam nadzieje ze znajde jakąs co mnie uczesze o 9 bo u mnie fryzjerki maja otwarte od 10 a nie wiem ile im zajmie czasu zeby mnie uczesac. niby mam włosów malo ale to i tak problem zeby z nimi cos zrobic bo nie sa podatne na układanie :cry::cry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aga27 spokojnie o 11 wystarczy. Ja miałam ślub o 14 więc fryzjer o 7 bo późniejsze godziny były zajęte a make up o 9 i spokojnie wszystko wytrzymało do dnia następnego ;) Znajdziesz fryzjera spokojnie większość nawet tych od 10 jak ma uczesania ślubne otwiera wcześniej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ile placilas za fryzurę.? Ja mam problem bo mam cienkie włosy ale długie. Patrzyłam na necie różne fryzury ale wszystko na grube włosy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również miałam mało włosów przez to że są cienkie ale długie do pasa i fryzura wyszła jak z bajki ;) są sposoby nawet na cienkie włosy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eM a moglabyś wstawić zdjęcie z ta Twoja fryzutra?? Chociaz tył??

Bo ma,m ten sam problem i nie wiem czy zostawić rozpuszczone loki czy może lepiej jakos je upiąc..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Według mnie jeśli nie macie wystarczających środków to można pomyśleć o kredycie. Wcale nie będziecie go potrzebowali tak dużo, mimo iż organizacja wesela jest dość kosztowna. Pieniądze głównie będą Wam potrzebne na zespół oraz stroje czy alkohol. Za salę w większości wypadków płaci się po ceremonii z pieniędzy, które otrzymacie z kopert. Obecnie goście zdają sobie sprawę jak kosztowne są wesela i dają w kopertę chociaż tyle, ile będzie kosztowało za nich miejsce oraz nocleg. Więc pewnie po opłaceniu sali jeszcze sporo zostanie pieniędzy, z których będziecie mogli spłacić cały bądź część kredytu.
    • Szczerze? Nie zastanwiałam sie nad taka opcją... Znam jedna wypożyczalnie, dam Ci tutaj do niej kontakt: http://wypozyczinstrument.pl Jednakże musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań Czy cena wynajmu sprzetu nie bedzie wyższa od dja? WYpozyczalnia powinna zrobic Ci wycenę.  Czy masz znajomych którzy się znają na obsłudze takiego sprzetu? I czy ufasz ich gustowi muzycznemu? 
    • Też jestem za! Takie pończochy o których mówicie, do tego kajdanki na przykład ze sklepu https://sexownysklep.pl/kajdanki-do-sexu , to świetny pomysł na prezent dla każdej kobiety. Także jeśli się zastanawiacie, to naprawdę nie ma nad czym
    • Fototpaeta to ciekawy pomysł, ale powinna ona pasować do wystroju. Ta ze zdjęcia choć ładna, zupełnie nie pasuje do wnętrza.
    • To chyba zależy od banku i tego, co będzie on wymagał.