• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
hania2016

Nasze przygotowania 2016

213 postów w tym temacie

Hej!

My myśleliśmy o wzięciu ślubu w 2015 roku, jednak sale, które nas interesują, nie mają już wolnych terminów.

Myślę, że jeśli chce się wziąć ślub w jakimś "szczycie sezonu" 2016, to trzeba powoli brać się za poszukiwania... Chociaż pewnie i później też jeszcze uda się trafić i spełniającą wymagania salę i termin:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli co odsuwacie termin??

Też myslałam o 2015, ale wole odczekac jeszcze pół roku więcej ;)

A na jaka sale stawiacie?? na jakiej wam zalezy??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, na 2016 na sezon to już powoli się już ogarniać, bo najpopularniejsi usługodawcy będą powoli zapełniać terminy:) my na 2015 zaczęliśmy organizację 2,5 roku wcześniej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2,5 roku?! To ja myslałam, że sie za bardzo pośpieszyłam a mam jeszcze 2 lata niecałe, a dokładnie 1 rok i 9 miesięcy ;)

Jenny jaką sale wybraliście??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wow moje drogie, widzę że sezon na organizacje wesel w 2016 roku już w pełni ruszył :) na początku byłam trochę zaskoczona, ale w sumie to normalne. Kiedy ktoś ma upatrzoną salę czy zespół który chciałby na swoim weselu to lepiej zarezerwować wcześniej :) W ogóle to witam dziewczęta które szykują się na zamążpójście w 2016 :) :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tak jeśli planuje się jeszcze ślub w tak zwanym "sezonie" to trzeba duuużo wcześniej wszystko rezerwować bo powoli będą terminy się zapełniać już ;) My ruszyliśmy z planowaniem 2,5 roku przed weselem a tu zostały niecałe 2 tygodnie jak ten czas leci ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem na etapie sali dopiero :P Za dwa tygodnie jade oglądac i rezerwować dopiero, a zespół i kamerzyste to dopiero rok przed weselem :

Mam nadzieje, ze terminy jeszcze będą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz