• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
hania2016

Nasze przygotowania 2016

213 posts in this topic

Hej!

My myśleliśmy o wzięciu ślubu w 2015 roku, jednak sale, które nas interesują, nie mają już wolnych terminów.

Myślę, że jeśli chce się wziąć ślub w jakimś "szczycie sezonu" 2016, to trzeba powoli brać się za poszukiwania... Chociaż pewnie i później też jeszcze uda się trafić i spełniającą wymagania salę i termin:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli co odsuwacie termin??

Też myslałam o 2015, ale wole odczekac jeszcze pół roku więcej ;)

A na jaka sale stawiacie?? na jakiej wam zalezy??

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, na 2016 na sezon to już powoli się już ogarniać, bo najpopularniejsi usługodawcy będą powoli zapełniać terminy:) my na 2015 zaczęliśmy organizację 2,5 roku wcześniej

Share this post


Link to post
Share on other sites

2,5 roku?! To ja myslałam, że sie za bardzo pośpieszyłam a mam jeszcze 2 lata niecałe, a dokładnie 1 rok i 9 miesięcy ;)

Jenny jaką sale wybraliście??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow moje drogie, widzę że sezon na organizacje wesel w 2016 roku już w pełni ruszył :) na początku byłam trochę zaskoczona, ale w sumie to normalne. Kiedy ktoś ma upatrzoną salę czy zespół który chciałby na swoim weselu to lepiej zarezerwować wcześniej :) W ogóle to witam dziewczęta które szykują się na zamążpójście w 2016 :) :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tak jeśli planuje się jeszcze ślub w tak zwanym "sezonie" to trzeba duuużo wcześniej wszystko rezerwować bo powoli będą terminy się zapełniać już ;) My ruszyliśmy z planowaniem 2,5 roku przed weselem a tu zostały niecałe 2 tygodnie jak ten czas leci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem na etapie sali dopiero :P Za dwa tygodnie jade oglądac i rezerwować dopiero, a zespół i kamerzyste to dopiero rok przed weselem :

Mam nadzieje, ze terminy jeszcze będą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Ja też chciałabym nauczyć się ładnie zatańczyć pierwszy taniec weselny Szczecin . Na razie chodzę na taniec szczecin do studia tanecznego All About Dance. Moją instruktorką jest Kasia, która jest żywiołowa, ma świetne poczucie humoru, ale jest też wymagająca. Cieszę się, że trafiłam z partnerem  do niej. Myślę, że nasz taniec w końcu zacznie jakoś wyglądać.
  • Dla osób zainteresowanych tematem fotografii czy wideofilmowania w tematyce ślubnej jak najbardziej polecam Glamour Studio - https://www.glamour-studio.pl/ profesjonaliści, jakich mało. Zawsze, przy każdej sesji towarzyszyło nam miłe rozluźnienie, spokojna pogawędka sprawiała, że człowiek przed obiektywem czuł się swobodnie i naprawdę dobrze, to ważne, aby na zdjęciach wyjść naturalnie  Przeglądając portfolio Glamour Studio nie miałam wątpliwości, że to ludzie, z którymi naprawdę chce się spędzić tych kilka godzin dla takiego efektu.
  • https://www.facebook.com/zajazdprzydrozny/   Aktualne zdjęcia (sala po remoncie), informacje i opinie
  •   https://www.facebook.com/zajazdprzydrozny/   Aktualne zdjęcia informacje i opinie.    
  • Dzień dobry! Jako, że do niedawna sama byłam aktywną użytkowniczką forum, a teraz pracuję w pokrewnej branży, chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich nowożeńców do skorzystania z ofert i promocji biura podróży SIGMA. Pokrótce - jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych biur w regionie, posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki oraz umowy ze wszystkimi touroperatorami na rynku. Nasza oferta obejmuje zarówno wyjazdy z biurami takimi jak TUI, ITAKA, GRECOS, Neckermann, Wezyr czy Rainbow, ale też sami organizujemy bajeczne wyjazdy dla naszych klientów. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, o czym każdy może przekonać się po wizycie w naszym biurze. Chciałabym zachęcić wszystkich forumowiczów do wizyty u nas, dlatego zapewniam, że każdy, kto zwróci się do nas w celu zakupu oferty wakacyjnej otrzyma (w zależności od wartości rezerwacji) różnego rodzaju gratisy, w postaci gadżetów, bonów turystycznych, parkingu lub ubezpieczenia gratis. Jestem pewna, że każdy kto się u nas pojawi wyjdzie z kupioną wycieczką Zapraszam serdecznie na ul. Mickiewicza 15 w Radomiu lub do kontaktu mailowego : radom@sigmatravel.pl - przy kontakcie proszę o powołanie się na portal weseleradom.pl Pozdrawiam Martyna Kwiatkowska Kierownik biura