• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
NataliaG

Gdzie w podróż poślubną?

66 postów w tym temacie

Według mnie nie tylko zagraniczna podróż poślubna może być udana. W Polsce jest mnóstwo pięknych miejsc, jak chociażby polskie morze. Cudowne chwile można również spędzić organizując sobie Wyjazd nad morze w marcu do Primavera Jastrzębia Góra (https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/marzec-niskich-cen-nad-morzem-2018/). Organizując sobie wyjazd do tak luksusowego miejsca można naprawdę wypocząć i zrelaksować się we dwoje. Do tego jeszcze SPA i podróż poślubna na pewno będzie godna zapamiętania :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro ma być to podróż, to rozumiem że chodzi o zagraniczną wycieczkę tak? Polecam Grecję lub słoneczną Portugalię gdzie na pewno nie będziecie się nudzić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że warto także pomyśleć o nieco dalszych podróżach, bardziej egzotycznych. Mi osobiście marzy się Tajlandia i wraz z narzeczonym właśnie tam chcemy wybrać się na podróż poślubną. Dużo czytamy o takich dalekich podróżach i znaleźliśmy informacje na temat karty Revolut. Podobno dzięki niej można naprawdę sporo zaoszczędzić, gdy będziemy płacić w różnych walutach. Tutaj http://antyweb.pl/revolut-czy-warto-azja/ znajdziecie wszystko wyjaśnione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Minęło już trochę czasu, więc jeżeli wątek jest nadal aktualny to daj znać na jaki kierunek wycieczki ostatecznie padł wybór oraz czy jesteście zadowoleni, cały czas czekamy na Twoją odpowiedź :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz