• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
NataliaG

Gdzie w podróż poślubną?

59 postów w tym temacie

Dokładnie :) My w tym roku zostajemy raczej w Polsce. Nie mamy pieniędzy na długie wakacje zagraniczne no i widzicie co się obecnie dzieje?

Planowalismy morze ale w koncu zarezerwowalismy sobie nocleg przy zalewie solinskim. Byliśmy w Bieszczadach już kilka razy ale miejsce raczej nigdy nam się nie znudzi.

W Polsce wciąż jest wiele fajnych, nieodkrytych miejsc. Jeśli będziecie zwiedzali miasta to warto jest na miejscu wynająć sobie samochód. Avis ma dobre ceny:

http://www.avis.pl/ - wiele razy wypożyczaliśmy tam autko i warto !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Radom pod wzgledem wesel to jest masakra finansowa. wszystko takie drogie. Np. nam na podroz juz nie wystarczylo pieniedzy, a tak bardzo chcielismy jechac do florencji i to jest tak cudowne miejsce, ze polecam nawet wziac mala pozyczke. my np. braliśmy w Idea Banku ta pozyczke standardowa http://www.ideabank.pl/pozyczka-standardowa, takze korzystajcie i jedzicie bo potem przyjda dzieci to juz tego nie zobaczycie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja wymarzona podróż poślubna, to podróż do Australii. Może nie jest to bardzo romantyczne miejsce, ale bardzo podoba mi fauna i flora tego kontynentu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My na początku bardzo chcieliśmy jechać na Kanary, ale ostatnio tak dużo osób tam jeździ na wakacje i oczywiście chwali się zdjęciami na fejsie, do tego stopnia, że już mi się opatrzyły. Marzyła nam się też objazdówka + wypoczynek we Włoszech, ale w obecnej sytuacji w tamtych regionach zrezygnowaliśmy z tego pomysłu... Na tą chwilę najprawdopodobniej będziemy chcieli jechać na Kubę lub Dominikanę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie wśród moich znajomych strasznie popularnym kierunkiem były wyspy hiszpańskie - zarówno Kanary jak i Palma. Sam chyba jak przyjdzie mi decydować, spróbuję udać się w nietypową podróż, a nie wakacje wypoczynkowe. Jednak to jeszcze zależy od mojej partnerki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 11.12.2015 o 13:42, PannaJustyna89 napisał:

Jeśli lubicie egzotyczne miejsca, to na pewno Tajlandia Wam się spodoba. Jest ciepło, rzadko pada.

A ja właśnie się boję, ze by było ZBYT ciepło. Temperatury powyżej 25 stopni są dla mnie ciężkie do wytrzymania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie polecam wybrać się w góry lub nad polskie morze, gdzie także miło spędzisz czas i z pewnością będzie to bardzo fajna podróż poślubna. Druga kwestia to budżet jaki posiadamy na ten cel, jeżeli jest on ograniczony to lepiej jednak pozostać w Polsce. Egzotyczna podróż jest dosyć droga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.05.2014 o 22:59, Radomianik napisał:

Może pielgrzymka piesza do jakiegoś świętego miejsca? Oczywiście we dwoje, nie w grupie:)

Hahahaha, brawa dla autora! Pomysł wprost genialny. :D proponuję też ze spłodzeniem potomstwa poczekać z 10 lat od momentu ślubu

-
http://www.probitus.pl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Witam. Chcielibyśmy w najbliższym czasie zacząć przygotowania paczek świątecznych dla pracowników. Doradzicie gdzie mozńa zamówić takie paczki? Budżet na każdego pracownika to 300 zł
    • Znalezienie odpowiedniej sali nie zawsze jest takie proste, ale w większości miast teraz jest co najmniej kilka do wyboru. To na co warto zwracać uwagę to cena za osobę, menu oraz co obejmuje cena. Mi na przykład bardzo spodobała sie ta sala: http://www.swietlik.bytom.pl/imprezy/wesela.html gdzie w cenie są praktycznie wszystkie najważniejsze rzeczy i są do wyboru trzy ceny za menu i potrawy do wyboru. To na co trzeba na pewno zwrócić uwagę to wielkość sali w stosunku do ilości zapraszanych osób. Sala nie może być ani za małą, ani też za duża żeby nie świeciła pustkami.
    • Ja miałam 50 osób na ślubie i wybrałam tort złożony z trzech pięter. Wszystko dobrałam sama. Dekoracja znalazłam na tej stronie i wybrałam figurkę z parą młodą - wersję bardziej zabawną. Goście byli zachwyceni. Szkoda, że mam komputer w naprawie, bo chętnie pokazałabym Wam zdjęcia. 
    • Ja tam wolałabym nieco bardziej spersonalizowane zaproszenia. To jedyny taki dzień w życiu, więc wszystko powinno byc wyjątkowe. Na tej znalazłam świetne zaproszenia, które dostosują do Ciebie. Jeśli chcesz weselny wierszyk, to nie ma problemu, ale w zaproszeniach możesz napisać co tylko chcesz, a zostanie to wydrukowane. Czyż nie lepiej wyglądają zaproszenia z wydrukowanymi nazwiskami gości niż pisanymi ręcznie? Goście poczują się dużo bardziej wyjątkowo, wiem po sobie. Tak samo jest z winietkami. Nic tak nie szpeci weselnego stołu jak napisane ręcznie (zazwyczaj krzywo) imiona gości na winietkach. 
    • Najlepiej poszukać w internecie, to powinno dać jakieś ogólne pojęcie o tym, co jest dostępne i jakie są możliwości wyboru