• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
NataliaG

Gdzie w podróż poślubną?

62 postów w tym temacie

Dokładnie :) My w tym roku zostajemy raczej w Polsce. Nie mamy pieniędzy na długie wakacje zagraniczne no i widzicie co się obecnie dzieje?

Planowalismy morze ale w koncu zarezerwowalismy sobie nocleg przy zalewie solinskim. Byliśmy w Bieszczadach już kilka razy ale miejsce raczej nigdy nam się nie znudzi.

W Polsce wciąż jest wiele fajnych, nieodkrytych miejsc. Jeśli będziecie zwiedzali miasta to warto jest na miejscu wynająć sobie samochód. Avis ma dobre ceny:

http://www.avis.pl/ - wiele razy wypożyczaliśmy tam autko i warto !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Radom pod wzgledem wesel to jest masakra finansowa. wszystko takie drogie. Np. nam na podroz juz nie wystarczylo pieniedzy, a tak bardzo chcielismy jechac do florencji i to jest tak cudowne miejsce, ze polecam nawet wziac mala pozyczke. my np. braliśmy w Idea Banku ta pozyczke standardowa http://www.ideabank.pl/pozyczka-standardowa, takze korzystajcie i jedzicie bo potem przyjda dzieci to juz tego nie zobaczycie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja wymarzona podróż poślubna, to podróż do Australii. Może nie jest to bardzo romantyczne miejsce, ale bardzo podoba mi fauna i flora tego kontynentu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My na początku bardzo chcieliśmy jechać na Kanary, ale ostatnio tak dużo osób tam jeździ na wakacje i oczywiście chwali się zdjęciami na fejsie, do tego stopnia, że już mi się opatrzyły. Marzyła nam się też objazdówka + wypoczynek we Włoszech, ale w obecnej sytuacji w tamtych regionach zrezygnowaliśmy z tego pomysłu... Na tą chwilę najprawdopodobniej będziemy chcieli jechać na Kubę lub Dominikanę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie wśród moich znajomych strasznie popularnym kierunkiem były wyspy hiszpańskie - zarówno Kanary jak i Palma. Sam chyba jak przyjdzie mi decydować, spróbuję udać się w nietypową podróż, a nie wakacje wypoczynkowe. Jednak to jeszcze zależy od mojej partnerki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 11.12.2015 o 13:42, PannaJustyna89 napisał:

Jeśli lubicie egzotyczne miejsca, to na pewno Tajlandia Wam się spodoba. Jest ciepło, rzadko pada.

A ja właśnie się boję, ze by było ZBYT ciepło. Temperatury powyżej 25 stopni są dla mnie ciężkie do wytrzymania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie polecam wybrać się w góry lub nad polskie morze, gdzie także miło spędzisz czas i z pewnością będzie to bardzo fajna podróż poślubna. Druga kwestia to budżet jaki posiadamy na ten cel, jeżeli jest on ograniczony to lepiej jednak pozostać w Polsce. Egzotyczna podróż jest dosyć droga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.05.2014 o 22:59, Radomianik napisał:

Może pielgrzymka piesza do jakiegoś świętego miejsca? Oczywiście we dwoje, nie w grupie:)

Hahahaha, brawa dla autora! Pomysł wprost genialny. :D proponuję też ze spłodzeniem potomstwa poczekać z 10 lat od momentu ślubu

-
http://www.probitus.pl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swoją podróż poślubną spędziłem na objazdówce po Szwajacarii i Włoszech. Wyjazd był bardzo udany pod każdym względem. 9 miesięcy później urodziły nam się bliżniaki. Skorzystaliśmy z usług biura podróży z Wrocławia http://www.arko-travel.pl/ , które przygotowało nam kilka miłych niespodzianek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Trzeba się dobrze czuć we własnym ciele to podstawa. O ile niedoskonałości można zatuszować makijażem albo dobrze dobranymi ubraniami, o tyle w naszej psychice zawsze będą tkwić kompleksy. Wydaje mi się, ze to od nich trzeba zacząć, żeby dobrze wyglądać dla samego siebie.
    • Oj Kraków ma też inne, nieznane i warte zobaczenia miejsca. Zwiedzanie centrum przede wszystkim, ale można zagłębić się dalej co osobiście polecam. Z takich dodatkowych atrakcji to np. Kopiec Krakusa w połączeniu z Krzemionkami. Sam kopiec jest przystosowany dla turystów i mieszkańców Krakowa, ale obok są zupełnie dzikie skałki, bardzo wysokie dlatego trzeba uważać chodząc po tamtym terenie. Przechodząc nieco dalej można wyjść na terenach byłego obozu Płaszów. Zostając jeszcze w temacie, można wybrać się do muzeum Fabryka Schindlera. Polecam również Zakrzówek na Ruczaju, zwłaszcza latem. Huta jest również, bardzo ciekawa i zaskakująca. Fajną atrakcją szczególnie gdyż zwiedza się Kraków z dziećmi jest Ogród Doświadczeń. Naprawdę w Krakowie nie da się nudzić i zobaczyć wszystkiego podczas jednej wycieczki. 
    • Moja siostra miała lampiony, zdecydowanie tańsze, a efekt też był bardzo fajny. Wszystko zależy od tego czy pogoda będzie sprzyjała takim atrakcją. Wydaje mi się, że lampiony lepiej wpisują się w tematykę, chociaż osobiście wolałabym zrezygnować z tego typu dodatkowych "pokazów".
    • Ja parę razy skorzystałam z oczyszczania skóry u kosmetyczki, problem znikał na jakiś czas potem zadziwiająco szybko wracał. Od jakiegoś czasu stosuję czarne mydło, które fajnie oczyszcza cerę i ma też inne właściwości. Jak chcecie coś więcej o tym poczytać to odsyłam was do artykułu http://www.kobiety.pl/uroda/czarne-mydlo-kolejna-moda-czy-tez-skuteczny-kosmetyk  Fajna alternatywa, a mydło można stosować bez ograniczeń. U mnie przyjęło się idealnie.
    • To zależy od wielkości łazienki, tego czy wymieniasz wannę, umywalkę itp i tego jakie płytki chcesz założyć. Nie da się oszacować ogólnej ceny, bo to tak, jakbyś spytała ile kosztuje pomalowanie mieszkania.