• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sophie

Godzina ślubu

81 postów w tym temacie

Przystrojony to za dużo powiedziane. Będą żywe kwiaty na ołtarzu z tego co zapłaciliśmy za ślub i pewnie krzesełka dla Młodych i świadków. Co jeszcze to nie wiem bo my z siostrą jeszcze się nie widzieliśmy. Spotkamy się pewnie ze 3 miesiące przed ślubem jak będziemy dowozić dokumenty do ślubu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma co panikować :). Na pewno na jakieś delikatne przystrojenie się zgodzi. To chodzi o to żeby nie wymyślać niestworzonych rzeczy i nie robić przepychu, bo to Kościół. Przecież na komunię dzieciaki mają przystrojone ławki, więc czemu miałoby się nie dać na ślub? To ta sama siostra robi. Myślę, że tu wchodzi też w grę kwestia finansowa. Bo 600zł to rzeczywiście niedużo, patrząc na to, co ta cena zawiera. Może po prostu trzeba dodatkowo zapłacić za wystrój- tego się od znajomego nie dowiedziałam. Jak będę w Radomiu, to postaram się przejść do kancelarii i zapytać jak to dokładnie jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie znalazłam na forum podobnego tematu, więc zakładam tutaj.

Jaka godzina na ślub na początku sierpnia Waszym zdaniem jest bardziej dogodna - 16 czy 18? Chcieliśmy z Narzeczonym zamówić mszę na 17, ale ta godzina była niestety zajęta.

Zdecydowaliśmy się na 18. Na sali będziemy około godziny 20. Latem ciemno robi się niby dopiero przed 21, późnym wieczorem jest też chłodniej. Jednak teraz mamy wątpliwości czy to jednak nie za późno?

Macie jakieś doświadczenia z taką sytuacją? Co sądzicie? Proszę o podpowiedzi :-)

A jaka tylko Tobie pasuje. Ja bym wybrała 16.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz