• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sophie

Godzina ślubu

81 postów w tym temacie

My również chcieliśmy o 17, ale było zajęte i teraz uważam że dobrze się stało.

Ślub mieliśmy o 16, po ślubie zanim goście (230 osóB) złożyli życzenia to była już całkiem fajna godzina :)

Orkiestra grała do 6 rano a wesele trwało do 8 - do tej pory zastanawiam jak to się stało że tyle wytrzymałam i nie usnęłam, ale chyba emocje robią swoje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my nie płaciliśmy a poszliśmy idealnie co do dnia rok przed ślubem :) ale nasza wymarzona godzina była zajęta, więc trochę żałujemy, że nie poszliśmy wcześniej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na Młodzianowie a Ty? :) i byłam w kościele i ksiądz powiedział żeby dopiero własnie w czerwcu 2015 przyjść bo on na 2016r to nie ma nawet na razie kalendarza :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

paulinka93, jak na Młodzianowie to się przygotujcie na zaliczkę, bo biorą 100zł. A my byliśmy w październiku na październik 2015 się wpisać i godziny mieliśmy do wyboru do koloru od 15-19 :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o dobrze że mi powiedziałaś o tej zaliczce :) a ile będziecie dawać księdzu za msze? i wgl jakie są jeszcze opłaty w kościele na młodzianowie? :) np. za przystrojenie kościoła? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz