• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sophie

Godzina ślubu

81 postów w tym temacie

Wczesną czy późną jesienią wcale bym się nie zastawiała, ale latem i to takim w pełni :)

Istniała jeszcze szansa żeby zarezerwować godzinę bodajże 19 czy 19.15 ale ksiądz stwierdził, że o tej porze to on będzie bardzo zmęczony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam godzine 17 ale teraz po przemyśleniach mogłam wybrać 18. Mamy 21.06 slub a to jest najdłuższy dzień w roku ale już niech będzie;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U nas zostaje 16:00 w sierpniu z reszta 16 :D i wcale jakoś się tym nie martwie, że będzie mało czasu, że gorąco, że goście wcześniej wyjdą. Rodzinę mam raczej zabawową i myśle że jak wesele skończy się o 4 to będzie ok. Tym bardziej że robimy też poprawiny. My chcemy żeby ten dzien, NASZ dzień, trwał jak najdłużej :D

Ja sądzę że to wcale nie jest taka "kiepska" godzina. Byłam na kilku weselach gdzie ślub był o 16 i na prawdę było super. I rodzinka bawiła się do białego rana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my też bierzemy o 17 :) moim zdaniem to godzina idealna, ani za późno, ani za wcześnie:)

ale nie ma się co przejmować wczesną godziną - mam spora rodzinę na śląsku, gdzie zawsze na ślubach byłam przed 14.. czasami nawet o 11 :D i jakoś zarówno my goście, jak i Młodzi przetrwali do rana:) ważne, żeby Młoda Para była zadowolona a reszta sama sie jakoś dogra:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My tez o 17 ;) Troche sie martwilam, ze nie uda mi sie tego tak pozno zalatwic, bo u mnie jednak slub na miejscu i urzednik musi dojechac, ale bez problemu sie zgodzil na szczescie. Takze wszyscy przyjezdni goscie beda mieli czas, zeby dojechac wczesniej, odsiwezyc sie w pokojach i przebac.

Ale np. na podkarpaciu sluby sa bardzo wczesnie, godz. 15 jest uwazana juz za pozno i mowi sie wtedy, ze rodzice Mlodych sa skapi, dlatego skracaja zabawe. Takze jak to sie mowi "co kraj to obyczaj".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eMi85, Oby po wszystkim też Ci nie przeszkadzało. Dla mnie stanowczo za wcześnie, ale to kwestia indywidualna:) Poza tym, na innym wątku pisałaś, że o 16, więc chyba cos się nie zgadza> :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o 15 .00 więc musiała wkraść się pomyłeczka za co przepraszam :) tyle że my mamy wesele tylko do 3.00 dlatego myślę że nic nie będzie nam przeszkadzać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miś tuliś Ponieważ my mamy ślub w USC nie w kościele no i nie ma sensu robić wesela do rana bo mało kto by wytrzymał więc uznaliśmy że do 3 będzie w sam raz :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jenny ma znaczenie bo w urzędzie( nie wiem czy we wszystkich ale u mnie tak )śluby są udzielane do godziny góra do godziny 15 :) więc na sali jesteś o 15:30 w moim przypadku więc kto wytrzyma do 6 czy 7 rano ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz