• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Kasiunia3000

Angela Idali

29 postów w tym temacie

ania1990, mozesz byc spokojna o sale. W ta sobote bylam w niej na weselu, ( byłam starsza) sala na prawde jest ładna i idealna na male przyjecia. Na tym co byłam ( 40 os) i myśle ze to jest optymalna ilośc os, moze na 50 tez by bylo oki choc myslę ze może byc momentami ciasno. Jedzenie jest bardzo dobre ( młodzi domawiali jeden ciepły posilek i 3 przystawki i to jest dobry pomysł bo bez tego mogło by byc malo a domówienie nie kosztuje dużo). fajny efekt dalo oświetlenie ktore wstawial dj ( koszt ok 500zl z tego co pamietam) bylo na sali tanecznej jak i na sali ze stołami. Faktycznie jedynym minusem jest przejscie obok slepu, akyrat jak wchodzilismy na sale ze sklepu wychodzil pan z reklamówka piwek:D troche sie zmieszał i cofnął sie do sklepu:D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

iskierka077, my też będziemy dodawać jedno danie gorące i 3 przystawki :)

A jeśli chodzi o salę to byliśmy z narzeczonym na sylwestrze i było dokładnie 86 osób, na parkiecie było dość ciasno jak wszyscy zaczęli tańczyć ale my planujemy zaprosić max 70 osób a wiadomo, że może tak być, że nie wszyscy dopiszą.

Sala bardzo nas urzekła, ma swój klimat dlatego w zasadzie nie szukaliśmy niczego innego. Po sylwestrze zapadła decyzja, że chcemy Angel i czuje, że nie będziemy żałować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio miałam okazję być na tej sali, i właściwie mogę ją polecić. Sala na I piętrze. Wystrój inny niż na salach, na których miałam okazje być. Wejście faktycznie nie zachęca, przynajmniej mnie, bo nie chciałabym wchodzić na sale po schodach i przez sklep. Czy wychodzić na papierosa lub się przewietrzyć i znowu po schodach... góra, dół i tak w kółko;/ Choć w niedzielę, gdy sklep jest zamknięty to nie rzuca się to tak w oczy. Kwestia gustu. Sala myślę, że na 70 osób jest akurat.

Wielkim plusem jest kuchnia, która serwuje przepyszne dania! Wyjątkowo smakował mi warkocz Jagny (naprawdę duża porcja) podawany z opiekanymi ziemniaczkami i wiosenną sałatką, mniam! Również kopytka ze szpinakiem, pycha!

Wiem, że właściciele dają manu i można sobie zaznaczyć co by się chciało na swoim przyjęciu. Cena za talerzyk, na którym byłam w niedziele to 80zł, w którym wliczona była zupa, drugie danie i dwa inne dania gorące oraz przystawki i napoje. Samemu wstawiało się owoce, ciasto, wędlinę, alkohol oraz tort.

Obsługa - Aniołki spisywała się dobrze, Panie chodziły dość często i wymieniały brudne talerzyki, zbierały filiżanki także nic nie zalegało. Ja bym miała jedynie zastrzeżenia do ich stroju :) jak dla mnie zdecydowanie Aniołki miały za kuse stroje :P i te skrzydełka... już lepiej wyglądałyby z wyhaftowanymi skrzydełkami niż takie doczepione... ;/ apel do właścicieli, żeby się nad tym zastanowili, rozumiem że nazwa zobowiązuje ale bez przesady, można to inaczej wymyślić. Bardziej elegancko a nie tak jak na przyjęcie dla dzieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteśmy już po weselu na tej sali i jak najbardziej polecam na małe przyjęcia :) u nas było 40 osób ale myślę ze do 60 to jest najlepsze wyjście gdyż przy większej ilości osób może być już ciasno na parkiecie :)

Jeśli chodzi o jedzenie jest przepyszne warkocz Jagny każdy chwalił kopytka ze szpinakiem pychota :) my domawialiśmy jedno danie gorące a przystawki mieliśmy 6 jak w cenie. Myśleliśmy żeby domówić bo baliśmy się, że będzie mało ale te 6 w zupełności wystarczyły :) Pani Agata przy wyborze menu tak nam doradzała, ze wszystkiego było w sam raz :)

Jeśli chodzi o dziewczyny z obsługi tez bardzo mile i wszystko sprzątały nic nie zalegało :) napoje i alkohol bardzo szybko uzupełniały wiec o nic nie trzeba było się upominać :) Panie kucharki też przesympatyczne kobitki o co nie poszliśmy prosić zawsze służyły pomocą :) już nad ranem kiedy wszystko pakowaliśmy Panie kucharki jak i dziewczyny z obsługi ciągle pomagały i wszystko znieść na dół jak i popakować do misek :)

Jeśli chodzi o wejście przez sklep mnie to nie przeszkadzało my na sali byliśmy koło 20 i już nie było za wielu klientów a przynajmniej nie wchodzą pod nogi :) nam z daleka gratulowali i czekali jak wszyscy wejdą na górę. A wieczorem tez nie ma problemu z wchodzeniem i schodzeniem na dół nikt przynajmniej nie mówił, że jest to jakimś problemem :) Do dziś każdy chwali i wystrój i jedzenie także każdemu się podobało :) a my jesteśmy też mega zadowoleni z wyboru :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak było z jedzeniem, które Wam zostało? Bo jak my byliśmy porozmawiać to właścicielka powiedziała nam, że to co zostanie na stołach to możemy zabrać ze sobą.

Zapomniałam się też zapytać o lodówkę na alkohol ale ja to zawsze taka zakręcona jestem.

We wrześniu będziemy jechać podpisać umowę i wpłacić zaliczkę wiec musze sobie chyba listę pytań ułożyć żeby znów o czymś nie zapomnieć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedzenie to co na stołach oczywiście zabierasz włącznie z napojami :) Na alkohol jest chłodnia jest ona wspólna tam też stoją ciasta, owoce i wszystko inne co powinno być w chłodni :) jeśli macie sporo alkoholu Pani Agata pewnie zaproponuje żeby go przywieść dzień wcześniej żeby się dobrze schłodził :) nie musicie się bać my też tak robiliśmy i nic nie zginęło :) a jeśli chodzi o pytania to proponuje napisać my też tak mieliśmy więc wszystko spisałam i o wszystko pytaliśmy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) to jestem teraz spokojniejsza.

Wódki będziemy mieć około 100 butelek więc sądzę, że zawieziemy ją dzień wcześniej tak samo jak i owoce. Ciasta to jak najpóźniej, najlepiej chyba w piątek wieczorem bo w sobotę to nie będziemy mieć do tego głowy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To musicie się dowiedzieć czy przed waszym weselem w piątek nie ma jakiejś imprezy i czy będziecie mogli tak dostarczyć :) bo przed nami w piątek było jakieś przyjęcie i alkohol zawoziliśmy między godziną 12 a 14 a owoce i ciasta w sobotę rano zawoziliśmy pomogli nam rodzice także na dwa samochody i nie zeszło tak długo :) Później na spokojnie już do fryzjera i kosmetyczki bo dopilnowałam wszystkiego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie, czy ktoś z Was ma maila do właścicielki sali? Bo strona wygasła a chciałabym napisać maila bo mam kilka pytań i za długo by było przez telefon ;) Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena jest bardzo atrakcyjna. Jak chcesz to odezwij się do mnie na priv to powiem Ci co wiem na ten temat. Sami będziemy mieć tam przyjęcie weselne. Umowę mamy już od kilku miesięcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jedzenie tragedia

Dnia 29.06.2014 o 17:28, ania1990 napisał:

My już mamy zaklepane, koło września mamy się pojawić i wpłacić zaliczkę.

Kasiunia3000 zapewniam Cię, że to przejście przez sklep w niczym nie przeszkadza. Ja byłam tam na sylwestrze wiadomo, że sklep po południu już jest zamknięty, w zasadzie w ogóle się to nie rzuca w oczy i w niczym nie przeszkadza, wejście jest też bardzo stylowe, a jak są zasłonięte rolety to nawet nikt nie myśli o tym, że tam jest sklep. Ale wiadomo, że nie każdemu musi się podobać. Co do Pani właścicielki to z tego co wiem, prowadzenie sali to nie jest jej jedyna praca i może po prostu jak dzwoniłaś trafiło się, że nie mogła odebrać bo była w pracy.

Prawdą jest to, że w cenie nie ma owoców i ciast ale tego nie trzeba dokupywać w dużych ilościach bo na weselu przy alkoholu dużego wcale tego nie idzie. A jeśli byś się uparła to sądzę, że właścicielka spokojnie by też to załatwiła. My wybraliśmy, że sami wstawiamy swoje ciasta bo mamy zaufanego cukiernika więc nie robi to problemu.

Nam wyjdzie od talerzyka prawie tak samo jak Twoim znajomym, doliczając ciasta, owoce i alkohol. I tak uważam, że to bardzo przyzwoita cena, w porównaniu do innych sal.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz