• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Katrina2204

Oczyszczanie twarzy

16 postów w tym temacie

Hej. Dziewczyny podpowiedzcie mi, gdzie najlepiej oczyszczają twarz w Radomiu. Mam cerę po trądziku i dosc tłusta. Wczesniej chodziłam do grauna ale kosmetyczka ktora nade mna pracowała juz tam nie pracuje wiec nie mam po co tam wracac. Teraz szukam innej osoby ktora mi pomoże. Mam nadzieje ze podacie mi jakies sprawdzone gabinety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy Vip- ie mają jakieś zabiegi dla przyszłych Panien Młodych?? tzn. chodzi mi również o zabiegi oczyszczające na twarz, dekolt i ramiona, może jakieś masaże ujędrniające:)) a może słyszałyście gdzie takie ,,rzeczy" można zrobić, mi zostało 3 miesiące do wesela więc to już najwyższa pora:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się za bardzo na salonach kosmetycznych nie znam, ale mogę powiedzieć co wykombinowała moja narzeczona. Swego czasu non stop latała do kosmetyczki. Nie wspomnę o tym, że te wszystkie usługi trochę kosztują. Poszukałem trochę w necie, pogrzebałem i jakie efekty? Kosmetyczka góra 2 razy w roku jako prezent (żeby nie myślała, że żałuję dla niej kasy), a cała pielegnacja twarzy (oczyszczanie, kremy i co tam jeszcze) oraz ciała odbywa się w domu. Kupiłem jej serię kosmetyków z tej stronki www.drtaffi.pl i teraz mówi, że efekt lepszy niż po wizycie w spa. Proponuję Drogim Paniom przemyśleć kilka spraw :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja rzadko chodze szczerze mówiąc do kosmetyczki - kiedys byłam w pewnym gabinecie kosmetycznym i totalnie nie byłam zadowolona z tego co kosmetyczka zrobiła z moją twarzą :(

Najlepiej jest samemu zainwestować sobie w naprawdę dobry peeling.

Świetny jest ten Lierac:

http://najtaniej.co/produkt/peelingi-do-twarzy/lierac-comfort-peel-krem-odnawiajacy-40ml-8183a3cd73c525fa804c2b677b1fbbe6.html - bardzo delikatny a jednocześnie świetnie oczyszcza.Nie jest tani i dość cięzko go dostać ale jak widzicie można go zamówić w sieci.

Jeszcze niezły jest ten Orientana:

http://najtaniej.co/produkt/peelingi-do-twarzy/naturalny-kremowy-peeling-do-twarzy-papaja-i-zenszen-indyjski-1c41f01f40ddc8ce9ada0cda99e7796f.html

ale to właśnie Lierac nie ma sobie równych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oczyszczanie twarzy robi się 2 razy w roku. Chyba, ze faktycznie masz taki stan cery, ze wymaga comiesięcznej ingerencji. W przeciwnych wypadku - z czasem zobaczysz negatywne skutki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja parę razy skorzystałam z oczyszczania skóry u kosmetyczki, problem znikał na jakiś czas potem zadziwiająco szybko wracał. Od jakiegoś czasu stosuję czarne mydło, które fajnie oczyszcza cerę i ma też inne właściwości. Jak chcecie coś więcej o tym poczytać to odsyłam was do artykułu http://www.kobiety.pl/uroda/czarne-mydlo-kolejna-moda-czy-tez-skuteczny-kosmetyk 

Fajna alternatywa, a mydło można stosować bez ograniczeń. U mnie przyjęło się idealnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz