• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Aglukas

The Best

Witam wszytskich

Ostatnio byłam na weselu u mojej siostry i grał zespół the best :)

Polecam ten zespół ze względu na:

- różnorodność repertuaru, przede wszystkim szybkie i skoczne piosenki,

- super konkursy, krótkie i śmieszne, gdzie w zabawie uczestniczą wszyscy goście,

- zespół gra non stop, bardzo mało robią sobie przerw, przez co można sie bawić całą noc,

- nie są najdrożsi

W/w zalety uważam za najważniejsze na weselu i dlatego już sobie ich zamówiłam na lipiec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

skupmy się na temacie, a nie na mnie :)

poza tym, na tym forum wypowiedziałąm się na temat, który jest mi znany :)

z resztą po to, to forum jest :) czyż nie??

ja nie widzie żadnego problemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aglukas, problem jest taki, że podstawową zasadą forum jest pisanie wszystkiego na dany temat w jednym wątku, a nie mnożenie wątków. Nikt Ci nie odmawia prawa do opinii ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Nie wiem czy to dobry pomysł. Jeśli macie taką możliwość, to pomyślcie o zakupie mieszkania. Warto jednak się zorientować o takich kwestiach, jak protokół zdawczo-odbiorczy. Na tej stronie https://www.eurostyl.com.pl/blog/protokol-zdawczo-odbiorczy-nieruchomosci-co-musisz-o-nim-wiedziec jest wszystko dokładnie wyjaśnione i opisane.
  • U mnie poszło 6 butelek z 12 na 120 osób. Był barman i prawdę mówiąc wszyscy chodzili do barmana. Co ciekawe wódki też poszło mniej niż standardowo przy takiej ilości gości. Ogólnie zależy ci wola goście. Jeśli chodzi o miejsce zakupu, polecam przejrzec sobie hurtownie online. Miewają znacznie korzystniejsze ceny. Zerknij sobie tutaj: https://outletalkoholowy.pl/ Jest to dobry sklep z alkoholami online, w którym kupisz tanie alkohole. 
  • Na szczęście w Polsce powstaje w ostatnim czasie sporo ciekawych inwestycji mieszkaniowych, więc nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Moim zdaniem warto sprawdzić takie osiedla jak https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-rumia.html  bo daje to bardzo ciekawe możliwości, zarówno jeśli chodzi o nowe miejsce do życia, jak i typowo pod wynajem.
  • Ile wina polecicie zakupić na wesele?  Zastanawiam się nad ilością, nie wiem w sumie ile goście wypijają. I gdzie w Radomiu kupowaliscie? 
  • Informacje o tym, jak wygląda aktualny ranking ubezpieczeń mieszkania czy domu, znaleźć nietrudno. Są dostępne w Internecie na wyciągnięcie dłoni, na przykład tutaj: https://cuk.pl/porady . Niemniej jednak, warto wiedzieć, na jakiej podstawie takie zestawienia są tworzone i w jaki sposób korzystać z nich przy wybieraniu ubezpieczenia swojej nieruchomości.