• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
edizal

Krótka suknia ślubna.

Też mi sie takie podobaja ale do takiego modelu trzeba być wysoka osobą i zgrabną :) więc dałam sobie spokój przy moim wzroście ;) odważna jest ale będziesz za to zapamiętana przez gości :D:D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odważna jest, pewnie bardziej konserwatywnej części gości (i księdzu) się nie spodoba:P Ale jak masz ładne, zgrabne nogi i jesteś na tyle przebojowa, że będziesz się w takiej czuła naturalnie, swobodnie to czemu nie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na szczęście natura obdarzyła mnie w miare długimi, szczupłymi nogami (oczywiście proszę nie posądzać mnie o nieskromność :D ) Wiadomo, idealne nie są, ale trochę czasu zostało, więc można nad nimi popracować ;)

Pewnie będe musiała szyć u krawcowej, bo nigdzie nie widziałam takiej w przystępnej cenie. LA Mania nieco przekracza mój budżet ;)

Właśnie obawiam się, że będę na jezykach babć i cioć.

A ksiądz niejedno pewnie widział na ślubie ;)))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Racja :) Popatrze jeszcze. A jak nie uda mi się znaleźć nic ciekawego, to chociaż na poprawiny znajdę coś w tym fasonie, ale odrobinę lżejszego oczywiście ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasiek, zgadzam się, jest dużo krótkich kiecek w googlach, ale mi zależy konkretnie na krótszej z przodu, dłuższej z tyłu i raczej bez ozdób. A te które widziałam wydają mi się strasznie przekombinowane :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w necie jest całkiem sporo takich sukienek.. http://www.slubclick.com/blogs/stylizacje-slubne-dodatki/sin-categoria/dluga-czy-krotka-suknia-slubna%E2%80%A6-a-moze-dwa-w-jednym/ jeśli zdecydujesz sie na szycie u krawcowej możesz wybrac tylko to co Ci sie podoba.. chyba że jakaś gotowa Cie zachwyci.. a mierzyłas już takie?? wiesz czy Ci w nich jest dobrze, bo czasem nasze marzenia potrafią legnąć w gruzach po założeniu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

malgorzatka1986 wolalabym jednak coś zakrytego z tyłu. Zupełnie krótkie sukienki nie podobają mi się :)

kasiek - Dzięki, będę pamiętała i jak coś to się odezwę ;)

madzia123 - też fajna, ale to jednak nie to :D

Ajj wybrzydzam, będę miała cięzki orzech do zgryzienia :D :D Pewnie skończy się na długiej. Ostanio wpadła mi w oko suknia z baskinką,wiec też rozważam tą opcje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Każdy, kto wybiera konto osobiste, nie chce ponosić zbyt dużych kosztów wynikających z jego posiadania. Zreztą nie ma sensu bo jest wiele banków, ktore dają możliwość prowadzenia u nich darmowegogo konta. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z tym tematem, warto przed wyborem właściwego konta osobistego przeanalizować ten parametr w dostępnych na rynku ofertach. I w tym pomocne mogą byc takie porównania kont osobistych: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Zestawienie to jest regularnie aktualizowane i mozesz sobie zobaczyć jakie banki mają na konta najlepsze promocje. 
    • Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś dobrego konta osobistego. W jakim banku warto jest je założyć? 
    • Z tego co wiem to nie....  Jesli chciałabyś wybrac się na tego typu zabieg, polecam zapisanie się do tej kliniki w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/labioplastyka/ Czasami zamiast zabiegu warto jest zdecydować się na podanie kwasu hialuronowego.....  Podanie kwasu hialuronowego, przywraca wargom prawidłowe proporcje, zabieg jest bardzo krótki i bezbolesny. Lekarz wykonuje niewielkie nakłucia w newralgicznych miejscach i podaje tam preparat. W ten sposób przywraca się wargom sromowym ich dawny kształt i jędrność. Jesli chodzi o zmniejszenie to zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. 
    • Aktualnie jest to jeden z lepszych zabegów modelujących ciało! Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Dzięki temu moza uzyskać o wiele lepsze efekty niż w przypadku ćwiczeń czy tym bardziej kremów. Sama chodziłam na zabieg do tej kliniki: https://cliniqmed.pl/oferta/kosmetologia-estetyczna/icoone-laser/ Osobiscie jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu
    • Orientujecie się czy taki zabieg jest przeprowadzany w Radomiu?