• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Leczo

16 postów w tym temacie

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Ja mojej chrzestnej chce kupić super miesiąc miodowy na Teneryfie. Na pewno będą z mężem zachwyceni. Myslę, że złożymy się w parę osób i wykupimy noclegi w http://happyapartmentstenerife.com/pl/ spradzonym przeze mnie już hotelu. Super miejsce nie tylko dla rodzin z dziećmi ale także dla dwójki zakochanych. Polecam też takie prezent a nie tylko pieniądze
    • Ja zaręczyny mam jeszcze przed sobą. Właśnie próbuję wybrać jakiś pierścionek dla mojej dziewczyny w https://79diamenty.pl/pierscionki/ ale nie będę ukrywał, że wybór jest ogromny a wszystkie te błyskotki są piękne. I nie mogę się zdecydować. Może pomożecie? 
    • Przede wszystkim rozdwojone końcówki należy podciąć. A żeby zapobiec ponownemu rozdwajaniu, polecam stosowanie płynnego jedwabiu, na moje włosy działa doskonale.  Ktoś wspomniał wcześniej także o farbach, wiadomo, że włosy farbowane są bardziej osłabione niż te naturalne i czasami nie ma innej opcji, jak tylko ścięcie. Na szczęście Loreal wypuścił farby inoa , które są całkowicie bezpieczne dla włosów. Więc jeśli już musimy farbować, to warto wybrać odpowiednie farby. 
    • nic dodać nic ująć
    • haha opinia dokładnie identyczna jak mojej teściowej, dziewczyny spokojnie wieczory kawalerskie to nic strasznego, nikt nie lata po prostytutkach, żeby się w ostatniej chwili na zapas wyszumieć, mój organizował starszy brat, 15 chłopa bez ani jednej kobiety, był meczyk, niezdrowe jedzenie, dobra muza i duuuuużo alkoholu