• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ajka1012

Kwiaciarka p. Jaworska

Witam przyszłe młode pary :) Chcieli byśmy ostrzec wszystkie młode pary, przed kwiaciarką p. Edytą Jaworską z gołębiowskiej, która teraz równierz sprzedaje kwiaty na firleju.

Wraz z narzeczonym kilka miesięcy przed ślubem ustaliliśmy z tą kobietą szczegóły dotyczące bukietów, dekoracji samochodu, sali weselnej i kościoła. W dniu ślubu przekonaliśmy się, że p. Jaworska zamiast żywych kwiatów dała nam dekoracje z kwiatów zwiędnietych. Zapłaciliśmy mnóstwo pieniędzy tej kobiecie, a w zamian dostaliśmy zwiędnięte wiązanki, a kwiatek, który miałam we włosach już był zwiędnięty nim zdążyłam dojść do fryzjera. Wiązanki mieliśmy ze storczyków i każda kwiaciarka mówi, że storczyki są bardzo wytrzymałymi kwiatami więc nie wiem co ta kobieta robiła z tymi kwiatami ponieważ od spodu były czarne.

Na samochodzie umówiliśmy się na dekorację z białych storczyków dostaliśmy wiązankę z różowymi różami na styl wiązanki pogrzebowej, kazałam jej to zdjąc z samochodu i zrobić dekorację od nowa na taką jaką sie umawialiśmy to dostałam różowe róże przyklejone kolorową taśmą do maski samochodu, porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A najgorzej było jak zobaczyłam swój bukiet ze zwiędniętych storczyków i czarnych od spodu, dzwoniłam do tej kobiety, że ma zrobić mi nowe bukiety to nie odbierała telefonu i dzięki niej spóźnieni bylismy na błogosławieństwo. Same panie kucharki powiedziały, że jak by wiedziały, że pani Jaworska robi nam wiązanki to by ją odradziły bo jakieś 4 lata temu nawet była ok ale teraz robi brzydkie dekoracje.

Poza tym chyba nie jesteśmy pierwszymi osobami, które oszukała bo kilka tyg przed weselem dzwoniliśmy do tej kobiety to udawała, że zgubiła telefon, jak mieliśmy szukać nowej kwiaciarki skontaktowała się z nami i powiedziała, że jej dorosła córka robiła sobie żarty. Dzięki niej mieliśmy kilka godzin zepsutych w naszym najpiękniejszym dniu, mnóstwo stresu i złości zwłaszcza, że zapłaciliśmy jej całą kwotę, a ona nas oszukała. Także ostrzegam wszytskich przed p Edytą Jaworską, jeżeli chcecie mieć ładne kwiaty i dekoracje nie wynajmujcie tej kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Wszelkie ogłoszenia dotyczące organizacji wesele, różnego typu usług możecie znaleźć tutaj https://www.kaliszak.pl/slub-wesele-kalisz . Tam znajdziecie świetne zespoły, kamerzystów, pojazdy na ślub, dekoracje, jak i wiele, wiele innych ofert. Warto sobie przejrzeć.
  • A za zaproszeniami możecie rozglądnąć się chociażby tutaj https://farrowdesign.pl . Sama już dwa razy robiłam tam zakupy i jestem oczywiście w pełni zadowolona. Szybka realizacja, wysyłka, zaproszenia na chrzest bardzo ładne i wykonane  z wysoką jakością drugu na dobrym materiale.
  • Finanse to szeroki temat, ale zdaje mi się, że każdy powinien mieć choćby podstawy wiedzy ekonomicznej, bo zarządzanie budżetem domowym jest równie trudne, co zarządzanie budżetem firmy, a wiele osób choć wie, że to drugie to podstawa, zapomina o tym pierwszym.
  • Jak dla mnie powinna być to podstawa. Sama ubezpieczenie ma i jest ono doliczane do czynszu.
  • Jak dla mnie najwięcej informacji uzyskałoby się idąc do lekarza.