• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
annabel

Dekoracja światłem sali weselnej

28 postów w tym temacie

My również będziemy mieć dekoracje światłem. Nam firma z W-wy powiedziała 2200zł w ceniejest dekoracja sali tanecznej i części jadalnej efekt falującej wody na suficie i na parkiecie albo jakies kwiaty lub nasze imiona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My mamy dodatkowo w zespole granieweselne oświetlenie dekoracyjne sali. Nie szukaliśmy aż tak ale jak byliśmy przesłuchać płytę z wesela to nam zaproponowali taką usługę :) Zamówiliśmy również taniec we mgle - bardzo nam na tym zależało bo z naszym tańczeniem to będzie ciężko :D Chyba jako jedyny zespół z Radomia posiadają te urządzenia do tańca we mgle. Co do oświetlenia sali to mają użyć ok 16 świateł na ściany i kilka sztuk na sufit i podłogę - tak mam w umowie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mają jakieś zapachy do tego. Na pewno nie śmierdzi dymem i spalenizną..:) Pytałam również o to czy dla astmatyków to może przeszkadzać i zapewniają że nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie kiedyś znajomy, który fotografuje powiedział że światła stroboskopowe czy inne są najgorszym pomysłem ponieważ bardzo utrudnia pracę fotografa, oglądałam również kilka zdjęć gdzie takowe światła były i naprawdę były słabe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie. Oferuję oryginalne i nowoczesne oświetlenie sali weselnej za pomocą efektów led. Dzięki podświetleniom ścian, sufitów, wnęk okiennych, stołów możemy nadać pomieszczeniom niepowtarzalny wygląd i klimat. W tym roku nadal modne róże i fiolety - robiłem podobną aranżację ostatnio w Dworku Saskim i bardzo fajnie to wyszło. Zapraszam do obejrzenia galerii na mojej stronie i do rezerwacji terminów. Istnieje możliwość spotkania się i obejrzenia efektów na żywo.

Zapraszam na www.wodzirej.radom.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również będę mieć dekorację sali światłem led. Zamówiłam firmę z Kielc za 1200 zł + cięzki dym (pierwszy taniec w chmurach) już w cenie.

Widziałam ich pracę i na zdjęciach wszystko wyglądało zjawiskowo! Już nie mogę się doczekać efektu :) Firma bardzo profesjonalna obsługiwali wiele bardzo dużych eventów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mnie kiedyś znajomy, który fotografuje powiedział że światła stroboskopowe czy inne są najgorszym pomysłem ponieważ bardzo utrudnia pracę fotografa, oglądałam również kilka zdjęć gdzie takowe światła były i naprawdę były słabe.

No to mamy inne informację. Ja rozmawiałam z moim fotografem i kamerzystą i byli zachwyceni gdy usłyszeli, że sala dekorowana będzie światłami. Powiedzieli, że dzięki takiej dekoracji można otrzymać niepowtarzalne zdjęcia w pięknej scenerii.

Zapytałam czy nie wpłynie to na jakość filmu/ zdjęć obaj stwierdzili, że to zależy od sprzętu jakim dysponuje dany fotograf / kamerzysta. Ja wynajęłam ekipę filmującą za 5 tyś. z bardzo profesjonalnym sprzętem i im dekoracja światłem absolutnie nie przeszkadza.

Jeżeli Twój kamerzysta ma zamiar kręcić wesele kalkulatorem to może faktycznie zrezygnuj ze świateł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie wyglądają takie taśmy ledowe przy podłodze, ale z tego, co słyszałam to są niesamowicie drogie, no chyba, że ktoś zdecyduje się na ich wypożyczenie, to wtedy jak najbardziej :D Z drugiej strony wydaje mi się też, że warto pomyśleć o świecach na stole i jakiejś kuli nad parkietem :D A poza tym, jakieś symboliczne dodatki (np. stąd) też spoko opcja :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm przyznam że jeszcze nie byłam na weselu, gdzie by była taka dekoracja. Nie ma pojęcia ile to może kosztować. Wiem że oni się zajmują oświetleniem   JURAJSKA AGENCJA MUZYCZNA zapytaj może akurat by się podjęli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• A co z ubraniami dla dzieci? Kupujecie je stacjonarnie czy korzystacie też ze sklepów internetowych jak ten - https://slippersfamily.com/baleriny-dla-dzieci? Sama zdecydowanie wolę kupować przez internet bo tak jest dużo szybciej i wygodniej. No i wybór ubranek czy bucików jest dużo większy niż u mnie na wiosce. Dzięki temu nie muszę jeździć do miasta za każdą potrzebą, tym bardziej że dzieciaki szybko wyrastają i trzeba co rusz kupować coś nowego.
    • Ja znalazłam bardzo fajne sposoby  na relaks na https://godzinadlasiebie.pl/tag/stres/ wiadomo że na każdego zadziała coś innego ale warto sobie poczytać i coś dla siebie odpowiedniego wybrać
    • jasne że może. U mnie zawsze było ok a potem dostałam alergii na większość kosmetyków. Cieni do powiek nie umiałam długo długo dobrych znaleźć. Ale kupiłam takie hipoalergiczne  i mineralne - Alilla  no i jest ok. 
    • Ja miałam makijaż w domu, tylko cienie do powiek dawałam swoje, bo mam jedne mineralne sprawdzone które mnie nie uczulaja - http://alilla.com/ I nie chciałam ryzykować z innymi  zwłaszcza że te są bardzo trwałe i nie musiałam się martwić ze się coś rozmarze
    • Hm... A może by tak popytać znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie